reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam się !
Ja dzień zaczęłam ... od pączka :zawstydzona/y:... a co tam!
Doczytywałam Was kilka dni, bo miałam taki pracowity tydzień że ledwo na oczy wieczorem widziałam, mam nadzieję że teraz będę miała więcej czasu...

...no i już nie będę tego komentowała...:eek: ale ja napewno się dostosuję do każdej nowej propozycji i formuły tego forum, jeśli będzie ona bardziej przejrzysta i dzięki temu pomocna dla innych "nowych zagubionych mam" i "weteranek"tego forum służących nam często swoją radą... w każdym bądź razie wszystkie gorąco pozdrawiam:happy:

nowe Aniołkowe Mamy witam i przytulam, muszę się opatrzyć z Waszymi nowymi nickami żeby lepiej Was kojarzyć, ale forumowe koleżanki już Was przyjęły więc ja tylko się dołączam
daaa - bardzo się cieszę, że u Ciebie dobra nowina! &&& za WAS i melduj wszystko!! :-)
Lucy F - super że wszystko uWas w porządku i oby tak dalej
Karola jeśli wyruszyłaś na ten egzamin to uważaj na siebie .. bardzo Cię proszę
wiolka1982 trzymam kciuki za wyniki biopsji...
Kasieńko - myślę o Was, kochanie tak bym chciała żeby wszystko się ułożyło...

no i w związku z tym że czytałam Was przez ostatnich parę dni z półprzymkniętymi oczami... niewiele więcej pamiętam... :baffled: więc pozdrawiam całe towarzystwo ;-)

a ja we środę odbieram wyniki na toczeń i p/c kardio... i mam wizytę u gina, który od razu zrobi mi Urogin... troche się cykam... ale każda z nas to przerabia więc nic nowego :sorry:
dobra wiadomość to że na trzecią @ nie powinnam już czekać 46 dni... bo w połowie cyklu (takiego 28 dniowego na moje oko) zauważyłam taki śliczny płodny śluz... że ehhh... no ale go nie wykorzystałam... bo jak już te badania zaczęłam to chociaż poczekam na wyniki żeby sobie potem nie pluć w g...

c
zy ktoś wie gdzie jest JULITKA i co u niej??? bo się długo nie odzywała !!!


 
reklama
Cześć "wariatki".....

A co do tych zębów i że może to one spowodowały poronienie to wydaje mi się, że to by musiałby być taki stan zapalny, że lądujesz natychmiast u dentysty bo wytrzymać z bólu nie możesz, i pół buzi masz spuchnięte, czyli stan zapalny nie do przeoczenia.
Bo jakby każda najmniejsza próchnica, czy stan zapalny powodowały poronienie, to odsetek utraconych dzieciaczków byłby duuuuuużo większy, a w patologicznych rodzinach to wogóle by się nie zdarzało donoszenie ciąży.
Powyższe nie oznacza, że zniechęcam do wizyty u dentysty ;-)

Aga, Julcia jest piękna :-) i jaką czuprynkę ma :-)
Właśnie też tak myślę, ale się trochę wystraszyłam....ja mam wogóle taki problem, że moje ząbki zaczynaja się psuć od środka...i nic nie widać, nic nie widać, a ząb boli jak cholera....i dopiero dentystka jakoś tak opukując stwierdza, który to i jak rozwierci to się okazuje, że ledwo jest co uratować....taka juz moja uroda....po rodzicach......mam praktycznie wszystkie zęby już leczone, a i one czasami bolą i się okazuje, że pod plombą jest co leczyć....i teraz ta cholerna ósemka.
więc jakbym chciała tak jak piszę Koti mieć wszystko w buzi super zdrowe to bym musiała wszystkie wyrwać i wstawić sobie sztuczne :-D:szok:

No dobra ja nikomu nie znana aż postanawiam się wtrącić my nie ustalamy zasad tylko o nich przypominamy. A ten wątek dla każdej jest ważny nie tylko dla obecnych teraz i teraz piszących.
Jaka nie znana...ja Cię kojarze i pamiętam, czasami mi odpowiadałas na pytania i cieszyłas się z mojej fasolki.....
Buziaki...i zaglądaj częściej...


Może w końcu dojdziemy wszystkie do porozumienia co??? No Dziewuszyska?? Zgoda już i podajmy sobie rączki :) ( ja tak po szkolnemu jak do moich dzieciaczków ) :)):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ja od początku mówiłam, ze będzie burza....ale nikt mnie nie słuchał....a teraz część dziewczyn uciekła i się poobrażała....
A jutro dzień MIŁOŚCI......więc kochane nie strzelać tu focha tylko kontynuować ten nasz wirtualny gabinet psychologiczno-psychiatryczny.....:rofl2:

Karolcia ja miałam dwie ósemki usuwane operacyjnie - miałam dłutowanie kości :eek::eek::eek: Jeszcze dwie mi zostały, ale póki co nie sprawiają problemów. mam nadzieję, że tak pozostanie jeszcze przez dłuższy czas.


Ja jeszcze dodam coś o sobie - tak samolubnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Tempka delikatnie rośnie - mam nadzieję, że betka wraz z nią....
Brzusio ciągnie i pobolewa jak na @....
Moje nadzieje rosną :-):-) Wierzę, że to oznaki, ze fasolinek się zagnieżdża :tak::tak:

Jutro planowany termin @ - mam nadzieję, że w tej ciąży obędzie bez plamień i krwawienia :crazy::crazy::crazy:

Poproszę już o kciuki za poniedziałkową betę :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Po pierwsze...ja już po cichutku Ci gratuluje.....bardzo sie cieszę, kochana....i trzymam mocno kciuki....

A co do tych ósemek....to wczoraj trochę poszukałam, ale to jest straszny koszt....na narkozę 400 zł za sztukę u nas....na razie nie dam rady...bo chyba na NFZ tego nie robią?
....ale postaram się to załatwić przed starankami....no chyba, że mnie ta jedna zacznie tak boleć, ze nie wytrzymam....


Kasieńko - przytulam....resztę wiesz....

Karola - trzymam kciuki za egzamin i za Wasze zdrowie....buziaki przez brzuszek dla Zuzi...

A ja się jeszcze pytam gdzie jest As? Nasza zalatana mamusia?

Zmykam na jakieś zakupki...do napisania wieczorkiem...i nie dąsajcie się już...proszę!:zawstydzona/y:
 
Tez się witam sobotnio. Mąż ma szkolenie, wiec jem z Wami sniadanko.. tak mi się dziś długo pospało. A zaraz sprzatanko, pranko... a potem fryzjer i bal:). Bardzo się cieszę, bo ostatnio smuteczki mnie dopadły .. a taniec dobry na wszystko:-)
Karolciu tez chyba pójdę na przeglad uzebienia, generalnie nie mam z ząbkami problemu, ale raz na jakis czas, trzeba się zameldować dentyście.
Daa oczywiście, ze będę trzymała kciuki z betkę. Oj pamiętam emocje związane z odbieraniem wyników... i wielką radość jak były dobre. Takiej radosci życzę.
Lenko od pączka.. czemu nie? Jeszcze karnawał:) Super, ze będziesz miała więcej czasu. Oby wyniki były dobre.
Słodziutka, Ty nasz dobry duszku, super robota.. czasami emocje ponosza i potem wstyd to czytać..
W ramach wywoływania Aniołkowych mam. Newfie napisz co u Ciebie.
Wszystkim miłej sobotki życzę.
 
mysza i anetha dziekuje bardzo ale raczej nic z tego nie bedzie w tym cyklu n:no: to jestem pewna no ale juz sobie wpelilam dziennik ciazy ten super wkleje pozniej wam fotki jak to wyglada ale jest booooski :)
ide na zakupy walentynkowe :-p i na poczte wyslac reszte zaproszen
 
missiiss gdzie to zdjęcie ?!?
Musisz widocznie kochana na mnie poczekać...U mnie też nic w tym cyklu nie będzie, bo tak sobie myślę że może tak będzie lepiej. Mam tylko nadzieję że na małpiszona długo nie będę musiała czekać, bo nie lubię tej niepoewności przed jego przyjściem. Polezę może w następnym tygodniu do ginka na usg to mi powie czy była już owulka czy nie.
DObrze, że mi przypomniałaś o walentynkach...muszę pomyśleć nad jakimś upominkiem dla mojego chopa, tylko że nie mam jakoś pomysłu.
ps a już doczytałam, że później będą zdjęcia...myślałam że poniżej
 
Ostatnia edycja:
U mnie też nic w tym cyklu nie będzie, bo tak sobie myślę że może tak będzie lepiej. Mam tylko nadzieję że na małpiszona długo nie będę musiała czekać, bo nie lubię tej niepoewności przed jego przyjściem. Polezę może w następnym tygodniu do ginka na usg to mi powie czy była już owulka czy nie.

Mysza, myśle ze to by byla dobra decyzja, ja tez bym chciala bardzo sie juz starac i nie czekc na pierwsza @ ale mysle ze pozniej jesli by sie udalo to bym sie stresowala czy wszystko bedzie w porzadku. Jeśli postanowisz czekac to zaczniemy podobnie staranka i moze sie uda i juz drugiej @ nie bedzie :) Milego dnia
 
Mysza, myśle ze to by byla dobra decyzja, ja tez bym chciala bardzo sie juz starac i nie czekc na pierwsza @ ale mysle ze pozniej jesli by sie udalo to bym sie stresowala czy wszystko bedzie w porzadku. Jeśli postanowisz czekac to zaczniemy podobnie staranka i moze sie uda i juz drugiej @ nie bedzie :) Milego dnia
Ja to się boję żeby te moje cykle znowu nie okazały się bezowulki...ale nie będę się tym stresować dzisiaj. Co ma być to będzie. Dzisiaj próbowały mnie dopaść jakiś smutki -> narazie im uciekam i czekam aż Skarb wróci z firmy, bo przy nim to jest zupełnie inaczej. Choć wczoraj powiedział coś w rodzaju "zawsze masz to czego chcesz" i jakoś tak mnie na rozmyślania wzięło, że nie do końca jednak tak jest. Wiem, że nie chciał mi zrobić przykrości, bardziej chciał dać nadzieje, że jak chcę to musi się udać...ale mnie to wprowadziło w niepotrzebne zamyślenie.
 
Po pierwsze to
Gartuluje Daa !!! nie łam się betą bo przecież mieści się w przedziale tak??:tak:, a nie wiesz dokładnie kiedy nastąpiło zapłodnienie więc nie ma co sie obawiać na zapas:tak:.

Po drugie to nieprawda ,że jesteś nieznana Iławianko:tak:;-)

Wszystkie jesteście mi znane z ników o ze wspomnień o was innych forumowiczek mam na myśli:
Angelke ,Selene, Aga Irlandia,Marlena , Ola PM, ja tam chciałabym was bliżej poznać i któregoś dnia prześledze wasze historie, fajnie byłoby gdybyście, krótko przypomniały wasze historie, może spróbujmy sie zjednoczyć jako Aniołkowe mamy, stwórzmy razem dawną atmosfere:tak:.

Witaj Alicja;-)
Monisiowata ,
Ola 81,-Cieszę się ,że częściej piszesz:tak:
Marlena- witam
Aga irlandia również witam
Angelka- Przykro mi z powodu rocznicy kochana przytulam
Selena kiedyś pisałaś chyba razem z Edytką i carri chyba więc kojarze was witam cieplutko, zapalam światełka dla waszych Aniołków (*)(*)(*)(*)
Postanowiłam ,że się wam przedstawie , mam na imie Marta , poroniłam w sierpniu 2007, wystąpiły bóle i gorączka ,a następnego dnia było już za późno i właśnie dzięki temu forum uwierzyłam ,że może jeszcze zaświeci słońce , ma ono dla mnie ważną wartość, i cała jego zawartość razem z Wami też , z każdą bez podziałów te i tamte po co to komu.

Buzina zapalam światęłko dla Aniołka (*), przytulam i kochana zostań z nami cieszę się ,że powód został odkryty i już macie zielone światełko , a badanie lepiej powtórzyć bo tak jak pisała Agatka lekarze swoje,ale my wiedzmy swoje:tak:,trzymam kciuki z cąłej siły żeby wam sie udało i abyście cieszyli się zdrową ciązą przez całe 9 miesięcy:tak:

Agatko ja pamiętam Libi.Kochana nie denerwuj sie bo to dzidzi szkodzi relaksik kochana:tak:.

Libi jeśli nas podczytujesz to odezwij się:tak:
Anetha cieszę ,się ,że ta @ już przylazła do ciebie,
Ola PM cieszę się ,że cie widze, chyba kiedyś miałyśmy przyjemność popisać o naszych stratach trzymam kciuki
i kurcze dziewczyny napiszecie co u was słychać , ja jestem ciekawa co u was słychać, choć zbyt dobrze was nie kojarze to i tak żądam wiadomości:tak:.
Pati to fajnie ,że remont w toku ,a kiedy testowanie będzie?
Mississ kochana trzymam kciuki jakieś objawy?????:-)
Edytko już sie poprawiam zresztą nie da sie nie zauważyć mojego tasiemca:-D:-D:-D, opracowałam metode i jak czytam to notuje na karteczce co u kogo i wogóle ,potem sobie wypisuje wszystkich:tak:
Karola wytrzymaj kochana jeszcze troszke , przytulam mocno wierze w ciebie dasz rade:tak:dla dzidzi:tak:
Karolcia trzymam kciuki za wyniki z cąłych sił
Kasiu za was też trzymam kciuki i cały czas wierze, przytulam mocno.
Agnieszko piękna ta twoja dziecina , ja też chcę:tak:
Aga jak samopoczucie?


Witam też Just , She, Mysza ,Annas, Lena, Liljana,Wiolka, Violka, Wiola, Gosia Lew, kaskiz,Koti,Katka,Kaskal,Czarna,Lucyf i cała reszte.Starałam sie o każdej pamiętać jeśli ktoraś mi umknęła to przepraszam kiedyś was wszystkie spisze i dopiero epopeje napisze.

Prosze zafasolkowane mamusie o pogłaskanie brzuszka od BBcioci :tak:

A teraz coś o sobie,ja dziś mam wolne i sie bycze:tak:, jutro ma przyjść @ ,ale ani piersi nie bolą, ani brzuch , a tempka z rana to 36,9, więc wszystko sie jeszcze może zdarzyć kochane, dziękuje za kciuki :tak:
 
reklama
Kobietko - wskocz na mojego bloga tutaj na forum i pierwszy post jest moją historią..A co u mnie? Jedna wielka masakra. Mam okrutne problemy z cyklami - co do @ to nie znam dnia ani godziny..dzisiaj mam np 40dc...Ogólnie to pracuje z dzieciakami w szkole sportowej :)

Mysza - jeśli się boisz cyklów bezowulacyjnych mierz temperaturę i wszystko będzie jasne. Bezpłatnie do ściągnięcia na komputer masz program KARTA ( wykres zawsze możesz wkleić później na forum i pomożemy zinterpretować ) albo masz portal 28dni - tu natomiast pierwszy miesiąc jest gratis a później trzeba zapłacić, na tym portalu masz również możliwość konsultacji z ekspertem który pomoże zinterpretować Ci Twój wykres.
 
Do góry