reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czesc dziewczynki,

Kaira przykro mi :-( zapalam [*]

Anetha mi na ból głowy w I trymestrze pomagało... moczenie nóg w gorącej wodzie. Miałam straszne migreny :eek: i to przynosiło ulgę.


Kaska mnie kolo 11 tc ustapily nudnsci, a piersi do tej pory pobolewaja.
 
reklama
Cześć dzieczynki, Nie doczytałam za dużo napisałyście. Widzę,że aniołkowa mamusia doszła. ZApalam światełeczko dla Twojego dzidziusia Kochana [*]
Potzrebuje zdjęcie jakiegoś aniołeczka np .chciałabym książeczkę na grób zrobić dla moich córeczek. Ma moze któraś coś ładnego?
 
Ewela, super wieści :-)

Witam
dziewczyny jutro 19 mam wizyte jak ja sie boje strasznie :szok:
Piersi mnie bola niedobrze mi Cały dzien spie
Anetha, nie stresuj się, bo to może wzmagać nudności i ból głowy;-)

będę musiała wypróbować Twój sposób Koti, bo mnie w poprzednią sobotę łepek bolał oj mocno, i dzisiaj też jakoś tak ściska. Może to ze zmęczenia :eek:
 
Witam się późnym wieczorkiem.
W końcu Was doczytałam.

Kaira - światełko dla Twoich Maluszków (*)(*)(*)(*), dziewczyny mają rację to miejsce wciąga i już nie puszcza... można się pozytywnie uzależnić,
She - piękna Kropa - gratuluję !!! :-D
ewela - super że dzidzia zdrowa :-)
Anetha - trzymam kciuki za wizytę, nie nerwuj się tak bo to nic nie zmieni, a będzie jak ma byc czyli dobrze! :tak:
czarna76 - ja rocznik 77 więc niewiele mlodsza... tak na pocieszenie... i też jeszcze bez szkraba :no:
julitka !!! powodzenia w pracy, mnie dziś na samą myśl mdli...

pozdrawiam też mistrzynie wypieków!!!
resztę Mamusiek ściskam mocno i życzę dobrej nocki :happy:
 
Kochane ja wpadlam tylko aby powiedziec dobranoc...
Ide sie napic mleka bo znowu mnie zgaga meczy i do lozeczka poogladac tv.
Kolorowych snow wszystkim.

ps.Mojej mamie sie snilo,ze jej wnuczka urodzila sie do piatku...Hmm...zobaczymy czy sie sprawdzi;choc zbajac moje ''szczescie'' to Juniorka pewnie jeszcze po swietach bedzie w brzuchu...
 
ps.Mojej mamie sie snilo,ze jej wnuczka urodzila sie do piatku...Hmm...zobaczymy czy sie sprawdzi;choc zbajac moje ''szczescie'' to Juniorka pewnie jeszcze po swietach bedzie w brzuchu...
Ciekawe ciekawe jakie Juniorka ma plany ;-)
Najciekawsze, że wśród znajomych mam jeszcze dwóch kawalerów na tym samym etapie co Twoja Julka, ciekawe kto pierwszy się zdecyduje ruszyć z brzucha na podbój świata ;-)
 
reklama
Witam z rana dziewczyny.Mnie od wieczora zaczely sie mega mdlosci masakra wczesniej nie wiedzialam co to mdlosci.Jest mi ciagle niedobrze słabo czuje sie do bani.dzisiaj o 19 wizyta zoobaczymy co bedzie.
Pozdrawiam zycze milego dnia
 
Do góry