reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć
Bardzo dawno nic nie pisałam ale jak zobaczyłam post Edytki to musiałam sie odezwać. Witaj Edytko, brakowało tu Ciebie i gratuluję funkcji moderatorki:-).
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Cześć
Bardzo dawno nic nie pisałam ale jak zobaczyłam post Edytki to musiałam sie odezwać. Witaj Edytko, brakowało tu Ciebie i gratuluję funkcji moderatorki:-).
Pozdrawiam Was wszystkie.

Witaski miłe!
Dziękuje i teraz narazie uczę się jak zrobić "dobrze" :cool::laugh2:
Ale za pare dni siadam i biorę sie do pracy. Więc teraz czekam na sugestie.

Co tam u Ciebie słychować???
 
Witaj Edytko fajnie, że mamy moderatorke :tak: przyłączam sie do życzeń:-)

narazie nic nie przychodzi mi do głowy ,ale jak wpadne na jakiś pomysł to napisze :tak:
 
Edytko u mnie niestety bez zmian, starania trwają już 5 m-cy i nic, powoli zaczynam sie martwić. Cos mi sie poprzestawiało i juz sama nic nie wiem. Na razie cierpliwie czekam i staram sie nie myśleć o tych sprawach, dlatego też bywam tu sporadycznie
 
Witam serdecznie mam nadzieje ze jeszcze mnie po nicku pamietacie bo ja Was tak!!!!
Niektórzy z Was prosza bym dała znac o sobie takze to robie....

Przede wszystkim witam nowe ANIOŁKOWE MAMUSIE dla waszych aniołków zapalam (*)....Przykro mi za kazdym razem gdy tu wchodze i widze nowe nicki ale wierzcie los do Was sie jeszcze usmiechnie.
O przykladach nie ma co mówic bo tu na tym forum jest wiele....choc na poczatku jest lek, strach to z czasem sie i usmiech pojawia.....

Widzac co niektóre zdjecia az serce me sie raduje 13x13ja Ci nie gratulowałam takze to robie.Sliczna fasoleczka a Twój brzusio oj rosnie :-)

Agnieszko0240 ty lada moment rodzic bedziesz , jak ten czas leci jeszcze nie tak dawno dopiero co suwaczek wstawiałas.....

Slodziutka jak znów miło poczytac Twoje posty , trzymam za słowe ze bedziesz czesciej zagladac tutaj........

Wszystkim staraczkom przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
PATI mam nadzieje ze cosik złapiesz ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wszystkim mamuska i ich dzieciaczkom, fasolinkom przesyłam usmiech :-):-):-):-):-)

Wszystkim tym ktorzy co dopiero przeszli strate ......przesyłam NADZIEJE!

Pozdrawiam :-)
 
witaj carri ja jestem tu od niedawna , dzięki dziewczynką odważyłam sie po 2 latach zacząć przygotowania do staranek porobiłam już badanka i jeszcze mam 3 ząbki do wyleczenia:tak:
często jesteście wszystkie przywoływane bardzo sie ciesze ,że moge was poznać:-)

Newfie dopiero doczytałam to świetnie, że wszystko w porządku teraz możesz odetchnąć teraz już będzie dobrze, życze spokojnych 8 mieisęcy i trzymam kciuki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry