reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam wszystkie...

jak zwykle poczytałam ale nie jestem w stanie odpisać każdej..za dużą macie produkcję..a ja mogę do Was zajrzeć teraz tylko wieczorkiem..a po całym dniu przy komputerze już nie mam sił tyle siedzieć..

Agatka - miałaś rację że objechałaś tą dziewczynę...ale takie kobiety są i będą..a najgorsze jest to, że przez takie właśnie, robi sie w szpitalach "znieczulica" i są olewane pacjentki, które naprawdę potrzebują pomocy..

Artykuł straszny:(

Witam nowe dziewczyny..dla Waszych Aniołków (*)..

Dobrej nocki!
 
Wiecie co przeczytałam ten artyluł i krew mnie zalała taka za przeproszeniem szmata nawet nie karmi dziecka ,a mogła je urodzić jaki ten świat jest niesprawiedliwy no tylko taka za kudły wytargać zamknąć w jakimś rynsztoku nie karmić i potem udusić to by dopiero zrozumiała brr.:wściekła/y:
 
Wrócilam od dentysty.dwa zeby zrobione,mam jeszcze tzreci.za rzadko chodze:(ale teraz juz zaczne w miare regularnie! zab nigdy mnie nie bolal,a jak wrocilam o dentysty zaczal .podobno to normalne zobaczymy
 
Dzień dobry dziewczynki!

Serdecznie dziękuje za PAMIEĆ! Jesteście niesamowite i nieocenione. Mi Was bardzo brakuje ale i brakuje czasu. Postaram sie teraz bywać częściej. Choć jak widzę przybyło niestety znów Aniołkowych mam. Bo nicków nowych jest tyle że trudno ogarnąć.

Przede wszystkim

Kasiu Tobie i Werci dziękuje za wspaniały prezent, za życzenia i zaproszenie!
Jeszcze raz z całego serce serdecznie gratluję dzidzia! Spokojnych miesięcy do rozwiązania życzę!

Pati.b witam. Dziękuje za życznia i za pamięc również. Miło jest zobaczyć swoje imie z życzeniami.
Oby te bolące piersi były oznaką fasolinki w brzuszku! Tego Ci życzę.

Agatko 13x13 witam! Nie miałam sposobności by Ci pogratulowac.. Wybacz. Dzielnie brnij do przodu z ktosikiem w brzuszku! Bardzooo się cieszę. Czytam Twe posty i mam nadzieję że wiesz iż bardzo mądrze piszesz. I w większości przypadków podpisuję się pod Twoimi postami i słowami.

Agnieszko0240 Jesooooo to już 36tc leci! Kochana już tuż tuz... tak nie wiele Wam zostało. Życzę spokojnych tygodni do końca i szybkiego bezbolesnego porodu.

Agnieszka34 witam...

grusia witaj na forum. Dla Twojego Aniołka (*) zapalam światełko.
Przykro mi że dołączasz do nas w takich okolicznościach. Zostań z Nami. Tutaj napewno otrzymasz otuchę i wsparcie. Zapewnię Cię że uśmiech jeszcze na Twej buźce pojawi się. Ale teraz daj sobie czas na żałobę. Daj sobie czas by wypłakać morze łez... ale później wstań, podnieść się i zawalcz o swoje szczęście.
Ból który czujesz w serduszku na pewno nie minie .. tylko Ty nauczysz się z Nim żyć. Lecz napewno w Twoim sercu pojawi się nadzieja i wiara w cud. Tego Ci życze.

Pozdrawiam Wszystkie miłe panie życząc spokojnej nocy.
 
Hej. Dla nowych Aniołkowych mam i dla nas wszystkich.
Mam na imię Edyta i od paru dni jestem moderatorką działu "Poronienia" i chciałabym byście mi pomogły.
Chciałabym zrobić mały porządek. Jedno GG już jest. Potrzeba uporządkować wątki i określić zasady. Dla nas. Takie jakie chcemy przestrzegać. Ale też takie co by pozowoliły tak jak mówisz Agatko "13x13" na wejście w temat mimo że nie siedzi się całymi dniami na BB.
Proszę o pomysły i rady. Nie chcę narzucać swojego zdania. Uważam tylko że potrzebny jest tutaj porządek. Już dawnooooo o tym myślałam. Teraz zostałam do tego upoważniona. Proszę o wsparcie i swoje pomysły.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie wieczorową porą. Pobowałam przeczytać, ale chyba nie widziałam relacji Newfie z wizyty. Odezwij się do nas.
Aniołkowe mamy przytulam.
Dobrej nocy:-)
 
reklama
Ja tak na moment, jutro zajrzę na dłużej, ale muszę się podzielić dobrą wiadomością: byłam na USG, jest ok - kropek ma 6 mm, serduszko bije, lekarz nie widzi żadnych nieprawidłowości! Kamień spadł mi z serca...
 
Do góry