reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

agnieszka Ty juz na mecie??????!!!!!! Jeju jak to zleciało!! Julia.. też miałam Julię a w 5 miesiącu ciąży przeistoczyła się na Magdusię.
Będe trzymać kciuki mocno zaciśnięte.
Kobietko, czasem się tu pojawiam. Sentymenty robią swoje. Tyle t przeżyłam miłych chwil..
Gloria, rośnie, rośnie, a jak łobuzuje! Ciężko nad nią zapanować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnieszko słodkich snów zycze dla Ciebie i malenstwa ;-)
A co do dnia rozwiazania to zapewne nie bedziesz tak panikowac jak teraz to opisujesz :-)
Ehhh miło znów z Wami pisac
 
Selenko ciesze sie ze Madzia rosnie :-) i jest pelna energii;-)
Łobuziak z niej ;-)??? Chyba przesadzasz przeciez ma 4 miesiace .... Madzia to chyba sliczny aniołeczek:-)
 
Andzi dziękuje :-D można na Ciebie liczyć.

Gloria ojjj coś o tym wiem... ja mam cykle co 31-33 dni ponoć jajeczkowanie ok 18-23 dc a ostatnio 10 było już po :eek::sorry: Bądź tu mądry i pisz wiersze.
Oby się udało na nowy Rok zaciążyć..

kobietka22 opiszę ale nie dziś. Padam na pyszczek. Dziś miałam ciężki dzień.

Carri ehhhh to podobnie jak u mnie staranka. Niby mogę ale nie ...

Dobranoc drogie panny!
Do napisania. Czekam na Wasze projekty
 
Witam, miałam dziś nic nie pisać, bo u mnie nic nowego, ale jak zobaczyłam, któż to się odezwał, to aż się sama do siebie uśmiechnęłam. Miło, że się odezwałyście dziewczyny: Carri, Gloria, Słodziutka, Selena. :-)
Dobranoc
 
Maruszka kobietki ,które dawno nie zaglądały sie dziś odezwały i mamy panią moderator-słodziutką_e kącika zadumy:tak:
Dziewczyny mam nadzieje,że będziecie często zaglądąły i poopowiadacie o sobie i swoich starankach;-)
Dobranoc Edyta przepraszam za bezpośredniość ,ale tak jakoś podłapałam i po imieniu wale ,żeby było sprawiedliwie to ja sie wam przedstawiam jestem Marta:)
 
reklama
Do góry