reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No ba musi być ładniusi jak mamusia:-), tak wcześnie to normalne, że nie widać jeszcze maluszka zobaczysz ,że na następnej wizycie będzie serduszko biło kochana, no to odetchnęłaś co?:tak:
 
reklama
KOBIETKA czuję się ok
z kibelkiem witam się sporadycznie i to chyba dobrze ale i apetyt mam jakiś taki wyszukany
piersi jedynie bolą intensywnie choć nie są napięte to jednak bolą we czwartek wizyta więć zobaczymy pewnie już dzidziola chociaż KAROLCIA nie zobaczyła to i ja tez mogę jeszcze nie zobaczyć bo byc może też późniejsza owulka była
a czy NEWFIE się odzywała miała odbierać dziś bete?
 
Kasiu pisała,że sobie przemyślała i że może niepotrzebnie sie przestraszyła i ,że chyba jutro odbiera bete ,albo dziś o 15 nie wiem dokładnie bo mi sie już te posty pomieszały:eek:
To fajnie ,że dobrze znosisz te początki ja dzisiaj bez kibelkowych rewolucji ,ale jestem przed @ więc jeszcze na dobrą sprawe nic nie wiadomo, dydole bolą mój M" płacze" bo dotykać nie daje mu:-D:-D:-D:-D:-D widze ,że za nim chodzi ochota na przytulanki, ale jakoś to odwlekam i biedaczek ma posta:-)
no a pozatym to uczucie osłabienia mam ,ale to pewnie od przeziębienia:tak:.
No niestety co do wczesnych wizyt to musimy się z tym liczyć, że może nie być widać i trzeba sobie zakodować ,że to nie powód do strachu;)
Karolcia a ty już o pozycjach tu gadasz:-), pewnie z M pościcie i teraz nawet usg dowcipne:-D cieszy, nie długo jeśli lekarz zabroni przytulanek to będziesz nam tu seksy pokazywać jak Vjolka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kasiu pisała,że sobie przemyślała i że może niepotrzebnie sie przestraszyła i ,że chyba jutro odbiera bete ,albo dziś o 15 nie wiem dokładnie bo mi sie już te posty pomieszały:eek:
To fajnie ,że dobrze znosisz te początki ja dzisiaj bez kibelkowych rewolucji ,ale jestem przed @ więc jeszcze na dobrą sprawe nic nie wiadomo, dydole bolą mój M" płacze" bo dotykać nie daje mu:-D:-D:-D:-D:-D widze ,że za nim chodzi ochota na przytulanki, ale jakoś to odwlekam i biedaczek ma posta:-)
no a pozatym to uczucie osłabienia mam ,ale to pewnie od przeziębienia:tak:.
No niestety co do wczesnych wizyt to musimy się z tym liczyć, że może nie być widać i trzeba sobie zakodować ,że to nie powód do strachu;)

Kobietki ja myślałam, że mdłości powoli mi zaczną mijać ale się pomyliłam.
Wczoraj dostałam takiego ataku wymiotów że aż nie było widać jaki kolor ma kibelek włącznie z deską, umywalką ,częścią ścian , podłogą ,no i psem który wszedł za mna do łazienki.
 
Aga wiem o czym mówisz nawet człowiek nie nadąży skończyć ,a następna fala leci jak z cebra :zawstydzona/y:
Na chwilke was opuszcze pogarne troszke bo o 16 beda chodzili panowie i bede sprawdzać wentylacje...........:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
za momencik wracam
 
Witam!
Nie wiem, czy jeszcze ktoś mnie tutaj pamięta. Jakiś czas temu wycofałam się z forum. Chciałam odpocząć, nie myśleć o tym, że nie zachodzę w ciążę. A teraz wracam z DWOMA KRESECZKAMI :-) To dopiero początek,ale wierzę,że tym razem będzie dobrze.
 
Kobietki ja myślałam, że mdłości powoli mi zaczną mijać ale się pomyliłam.
Wczoraj dostałam takiego ataku wymiotów że aż nie było widać jaki kolor ma kibelek włącznie z deską, umywalką ,częścią ścian , podłogą ,no i psem który wszedł za mna do łazienki.
ło matko, to ja się cieszę, że mnie takie atrakcje omijaja :tak:
 
No ba musi być ładniusi jak mamusia:-), tak wcześnie to normalne, że nie widać jeszcze maluszka zobaczysz ,że na następnej wizycie będzie serduszko biło kochana, no to odetchnęłaś co?:tak:

Pewnie bym odetchnęła jakbym zobaczyła zdrową fasolkę...ale i tak mi znacznie lepiej....Bo musi być dobrze.....
I dzięki za komplement:-)
 
Aga wiem o czym mówisz nawet człowiek nie nadąży skończyć ,a następna fala leci jak z cebra :zawstydzona/y:
Na chwilke was opuszcze pogarne troszke bo o 16 beda chodzili panowie i bede sprawdzać wentylacje...........:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
za momencik wracam
A w dodatku klienci strasznie mnie męczą i czasami boję się że mogę ich że tak powiem brzydko obrzygać. Ba a co nie których to mam nawet ochotę ....:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
reklama
Pyzuniagaj ja chyba nie pamiętam ,ale witam i bardzooo sie ciesze ,ale nam sie fasolkowy sezon zaczyna :-), super ,że się odezwałaś dodajesz nam nadziei Wielkie gratulacje!!
Aga ja oglądałam wczoraj taki film kobieta miała jakieś ważne spotkanie czy zebranie i obpawikowała kolege w garniaku, a on spokojnie wstał i sie otrzepał:-)
Karolcia nie ma za co, oj jest maleństwo tylko nie widać zaraz byś chciała widzieć jak pod mikrorskopem:-), mój gin tak do mnie gada żeby mnie rozśmieszyć, kiedyś krótko po poronieniu tydzień mi sie spóźniała @ i poleciałam do tego nowego gina i myślałam, że fasolka i chciałam już oglądać i mi tak mówił , i mnie rozśmieszał;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry