reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pyzuniagaj ja chyba nie pamiętam ,ale witam i bardzooo sie ciesze ,ale nam sie fasolkowy sezon zaczyna :-), super ,że się odezwałaś dodajesz nam nadziei Wielkie gratulacje!!
Aga ja oglądałam wczoraj taki film kobieta miała jakieś ważne spotkanie czy zebranie i obpawikowała kolege w garniaku, a on spokojnie wstał i sie otrzepał:-)

No ja nie liczę na to że klienci spokojnie się otrzepią:laugh2:

Pyzuniagaj gratuluję II kreseczek
 
reklama
Aga zawsze możesz kupić koszulke i zrobić nadruk:
JESTEM W CIĄZY ZA PAWIKI NIE ODPOWIADAM:-D

przypomniało mi sie jak kiedyś przyszedł pan od wentylacji ,a ja akurat robiłam obiadek i nawet nie wiedziałam, że ma chodzić, no i zmierzył w kuchni i mówi tak:
:O widze, że uszykowała pani obiadek , no niestety nie mam czasu i nie zostane":-):-D
Musze schować ogórkową dzisiaj:szok::-)
 
Aga zawsze możesz kupić koszulke i zrobić nadruk:
JESTEM W CIĄZY ZA PAWIKI NIE ODPOWIADAM:-D

przypomniało mi sie jak kiedyś przyszedł pan od wentylacji ,a ja akurat robiłam obiadek i nawet nie wiedziałam, że ma chodzić, no i zmierzył w kuchni i mówi tak:
:O widze, że uszykowała pani obiadek , no niestety nie mam czasu i nie zostane":-):-D
Musze schować ogórkową dzisiaj:szok::-)
A ja na Allegro widziałam koszulkę dla przyszłej mamy z napisem:" uwaga dziecko na pokładzie" :-)
 
Dziewczynki ja jestem dzis jakas przymulona...
Zasnelam,ale sie obudzilam bo mi sie odbilo i w ustach poczulam wymioty...A ble...
No odbilo mi sie samym ciastem i pewnie to jak zawsze przez lakomswto-hihi.
Ide cos porobic.
Do pozniej:)
 
witam!
Nie wiem, czy jeszcze ktoś mnie tutaj pamięta. Jakiś czas temu wycofałam się z forum. Chciałam odpocząć, nie myśleć o tym, że nie zachodzę w ciążę. A teraz wracam z dwoma kreseczkami :-) to dopiero początek,ale wierzę,że tym razem będzie dobrze.
witaj ja jak się nie mylę to pamiętam:-)
i oczywiście gratuluje II kreseczek:-):-):-) ekstra:-)
 
Aga to kupuj :-D
Ja mam siostre Age i właśnie zadzwoniła żebym jej przepis na ciasto przesłała a jest netowym laikiem i tylko gg umie obsługiwać:confused2:.Jak ją zapytałam czy ma poczte to nie wiedziała o czym mówie to taka blondynka z czarnymi włosami żeby nikt nie odkrył prawdy:-D
Agnieszko ja sie lepiej poczułam jak zaczęłam pogarniać w domku chyba na brak zajęcia zachorowałam bo teraz mi lepiej, od rana nie było mleczka teraz byłam w kibelku i JEST!:tak:
 
Dziewczynki ja jestem dzis jakas przymulona...
Zasnelam,ale sie obudzilam bo mi sie odbilo i w ustach poczulam wymioty...A ble...
No odbilo mi sie samym ciastem i pewnie to jak zawsze przez lakomswto-hihi.
Ide cos porobic.
Do pozniej:)

Kobitki ja jakoś od początku mam ochotę na słodkości, czekoladki, ciasteczka itp. Ani mi w głowie myśleć o ogórkach , śledzikach...
Ooooo jedynie co mogłabym jeść to frytki lub placki ziemniaczane, ewentualnie jakąś zupkę broń boże mięska a w dodatku pieczonego.
 
Aga to kupuj :-D
Ja mam siostre Age i właśnie zadzwoniła żebym jej przepis na ciasto przesłała a jest netowym laikiem i tylko gg umie obsługiwać:confused2:.Jak ją zapytałam czy ma poczte to nie wiedziała o czym mówie to taka blondynka z czarnymi włosami żeby nikt nie odkrył prawdy:-D
Agnieszko ja sie lepiej poczułam jak zaczęłam pogarniać w domku chyba na brak zajęcia zachorowałam bo teraz mi lepiej, od rana nie było mleczka teraz byłam w kibelku i JEST!:tak:

Na całe szczęście nie jestem blondynką no i m.in. pracuje w sklepie komputerowym.:-) chociaż muszę przyznać że zacholerę nie mogłam wstawić suwaczków.
 
reklama
Kobitki ja jakoś od początku mam ochotę na słodkości, czekoladki, ciasteczka itp. Ani mi w głowie myśleć o ogórkach , śledzikach...
Ooooo jedynie co mogłabym jeść to frytki lub placki ziemniaczane, ewentualnie jakąś zupkę broń boże mięska a w dodatku pieczonego.


A ja jestem na etapie pomarańczy....jem pomarańcze, Z robi mi sok z pomarańczy...a jak nie ma to sokiem pomarańczowym z kartonu się zaspokajam....
No i od kilku dni jestm zakochana w miodzie...jem go na śniadanie...deser i kolacje,,,,:-)
 
Do góry