reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie Dziewczynki, dzis mija tydzien od zabiegu, czuje sie psychicznie troche lepiej. Nabieram sil na kolejne staranka..czekam teraz na @ jak na zbawienie. Chcialabym juz, teraz, ale zdaje sobie sprawe, ze endometrium musi sie odbudowac. Pozdrawiam Was cieplutko i trzymam kciuki za wszystkie Staraczki.
 
reklama
C

Vjolka u mnie każda @ po zabiegu zaczynała się plamieniem -czyli rozkręcała sie 2 dni i dopiero dawała czadu, idź po @ do gina i sprawdź endo -jeśli się nie odbudowało jeszcze to @ nie będzie obfita. Ale z czasem wróci do normy:tak: ja miałam pierwsza normalna ale bezbolesną. A Ty chcesz jakiegoś zapalenia dostać od zęba? i staranka znowu na bok? marsz do dentysty:wściekła/y: super brzdące:-D

Pati.b
no i oby @ nie przyszła:-) Wątpię czy po pierwszej @ wiadomo że jakiś zabieg jest potrzebny:confused2: przecież trzeba czasu żeby sie odbudowało wszystko -a zabieg za zabiegiem to średni chyba pomysł. A histeroktomia to usunięcie macicy więc nie wiem czy któraś jak sprawdziła to zawału nie dostała....
Rozróżnia się następujące typy histerektomii:

  • histerektomia częściowa – usunięcie tylko trzonu macicy,
  • histerektomia całkowita – usunięcie całej macicy (trzonu i szyjki macicy),
  • histerektomia całkowita z usunięciem jajników i jajowodów – oprócz trzonu i szyjki macicy usuwane są jajowody i jajniki,
  • histerektomia radykalna – usunięcie macicy (całkowite) oraz górnej części pochwy oraz okolicznych węzłów chłonnych. Ten zabieg wykonuje się w przypadku schorzeń nowotworowych.
No właśnie ja sprawdziłam, bo to mnie radziła i włos mi się na głowie i nie tylko zjeżył!!!
A co do zęba...
Jak ja się boję?!!!!!!

 
Ostatnia edycja:
karolcia81 - raczej nie zaczynam..wszystko zależy od mojej tarczycy...a myślę, że trochę potrwa zanim się ustabilizuje..

Agatka - no nie maja litości niestety:)To widzę, że TY tez lubisz ciepełko:)

szanti - witaj!Dla Aniołka Twojego światełko(*)Zostań z nami!!!A czas szybciej minie. W kupie raźniej:)

Ja się biorę do pracy!!!
 
Aaaaaaa
Nie pochwaliłam się...
W piątek w nocy moja koleżanka powitała na świecie swoją pociechę...

Pociecha x 3
Maciuś, Wojtuś i Adaś
Ależ słodziaki :-D:-D:-D:-D
Witam się miłe koleżanki.

Wklejam wczorajszy plakat Klaudii ,bo zapomniałam wczoraj


To mleko oczywiście nie istnieje
Produkt,pomysł i realizacja 100 % Klaudia :-D:-D:-D:-D
 
No proszę
Jeszcze nie czytałam ale zobaczymy co napisali...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,ti...-prawdziwe-pieklo,wid,11606616,wiadomosc.html

Gosia:) ja się czuję dobrze -już coraz lepiej -brzuchol rośnie z dnia na dzień (jak już pisałam) czekam na wizytę 28go, a później usg połówkowe... 1 listopada mija pół roku od urodzenia Wandzi, a połowa ciąży wypada dokładnie w dniu kiedy planowo powinnam ja urodzić... zbieg okoliczności... brzusio czasem boli, mdłości czasem mam -ale ogólnie jest ok. Trzymam kciuki za Was żeby już tym razem @ nie przyszła... to czekanie jest takie rudne i bolesne...

Karolcia81 piszę mało bo u mnie wszystko ok. Autko to teraz nasza maskotka:-) ja siedzę w domku, czuję się coraz lepiej i patrzę jak się zmieniam. Swoją drogą to mam mieszane uczucia... człowiek z człowiekiem w brzuchu to jakoś dziwnie brzmi:eek: jak nigdy -sterczy mi brzuch i jak nigdy mam wypryski grrrrr same zmiany. Ale jest super

Pardoes masz rację -kalendarz swoje a organizm swoje... ale ważne żeby wszystko wróciło do normy:tak:

Szanti
uwierz że doskonale Cię rozumiemy -każda z nas chce już, natychmiasy -pierwszą @, staranka, fasolka... wykorzystaj ten czas z korzyścią dla siebie:tak: mi lekarz kazał brać kwas foliowy cały czas i witaminy dla kobiet w ciąży (o ironio) -mówił że są najlepiej zbilansowane. Odżywiaj się dobrze, dbaj o siebie i czekaj cierpliwie.

Vjolka80
Pati już tak chyba lubi nas postraszyć -z tarczycą też chyba podała normy:-D:-D:-D ale jest kochana i cieszę się że na dobre do nas wróciła:tak: spokojnie -trzeba dać sobie czasu -rganizm to nie maszyna -że wymieni się jakąś część i będzie ok. A z zębem nie masz wyjścia -zapalenie we wczesnej ciaży może się skończyć tragedią więc dla przyszłej fasolki musisz...

As zajebista reklama -tylko hmmm to mleko od byka jest??????:eek::eek::eek::eek:

Wiolka1982 ja trzymam kciuki za tą tarczycę -a organizm może Cie zaskoczyć więc nigdy nic nie wiadomo....

Uciekam do wanny:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Cześć panienki:-p:-p:-p:-p

Agnieszka82 masz rację -jak ja się tak nastawiłam to prawie mi serducho pękło jak @ przyszła... a póxniej luz i bezobjawowo:-) kiedy gin? jakieś prochy bierzesz?

...

Do gin idę w poniedziałek, biorę tylko kwas foliowy i oczywiście trochę się boję... ale to chyba normalne. i boję się, że nie mam tych mdłości i cieszę się, bo może będzie to ciąża bardzo przyjemna dla mnie... bez sensacji :-)
 
reklama
Witam was kochane
wiola śliczne te dzieciaczki:-):-):-)
kasiu dziąsło przestanie nie długo boleć ja miałam szwy przez tydzień ale po 2 dniach było już było lepiej:-) więc główka do góry:-):-)
agatko ja wymiotuje ale nie przybywam na wadze a tym 90km mnie oszołomiłaś masakra.
Ja dzisiaj czuje się troszkę lepiej tylko mnie mdli jak na razie więc nie jest najgożej.
 
Do góry