reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć Dziewczyny. Ostatni dzień w pracy i mam kocioł... Ale muszę Wam napisać, że piękny sen miałam. Śniła mi się wizyta u gina, który powiedział mi, że miałam cykl z pięknym dużym pęcherzykiem, który pękł wtedy kiedy trzeba, jajeczko zgrało się z żołnierzykiem i... Ach... A zaraz potem był nasz ślub. I tańczyliśmy będąc uśmiechnięci i szczęśliwi... A że sny sprawdzają się u mnie na odwrót, więc... Żadnej Fasolki w tym cyklu nie będzie...

Póki co sutki szczypią trochę mniej niż wieczorem. Spać mi się chce przestrasznie. Gula wędrująca z żołądka do gardła nieco się uspokoiła. Może wracam do normy?
 
Cześć Dziewczyny. Ostatni dzień w pracy i mam kocioł... Ale muszę Wam napisać, że piękny sen miałam. Śniła mi się wizyta u gina, który powiedział mi, że miałam cykl z pięknym dużym pęcherzykiem, który pękł wtedy kiedy trzeba, jajeczko zgrało się z żołnierzykiem i... Ach... A zaraz potem był nasz ślub. I tańczyliśmy będąc uśmiechnięci i szczęśliwi... A że sny sprawdzają się u mnie na odwrót, więc... Żadnej Fasolki w tym cyklu nie będzie...

Póki co sutki szczypią trochę mniej niż wieczorem. Spać mi się chce przestrasznie. Gula wędrująca z żołądka do gardła nieco się uspokoiła. Może wracam do normy?


Nigdy nie mów nigdy.....kochana :-)

U mnie tez tak jakby lepiej, choć jak się wsłucham w organizm to jeszcze wiele symptomów nie daje mi spokoju....no ale u Ciebie dochodzi jeszce stres....
Trzymaj sie cieplutko....o oby nam się udało
No może nie koniecznie trojaczki, choc są cudne na tej fotce od Wiolki....ale przynajmniej jedna malutka fasoleczka na gwiazdkę.....to moje największe marzenie....
 
reklama
Dziewczynki a ja mam tak:

Jak sobie myślałam, że jestem w ciąży, a potem przychodziła @ to miałam wszystkie objawy: mdłości, zawroty głowy.

a teraz mdłości brak :-) ale jest senność, zaparcia :sorry:, brak @ i pozytywne testy.
 
Do góry