reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

a ja jestem 3 dni po zabiegu i chce was spytać
bo mam takie jakby wzdęcia takie uczucie
i jakieś takie napięcie jakby w żołądku czasem jakiś
dziwny posmak w ustach.normalne to?
zabieg był pod narkozą.
może to skutki narkozy?
 
reklama
witam!
hihi naprawe napisalam histerostomia czy jakos tak? mi chodzilo o histeroskopie-ogladnie jamy macicy przez kamerke :) sorki za bledy, nie umie znalezc tego posta zeby poprawic napiszci mi na ktorej stronie ja taki horror napisalam :)
zbieram sie do banku moze dzis nie bedzie kolejki bo maja koniec za godzinke ;)

:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
a ja jestem 3 dni po zabiegu i chce was spytać
bo mam takie jakby wzdęcia takie uczucie
i jakieś takie napięcie jakby w żołądku czasem jakiś
dziwny posmak w ustach.normalne to?
zabieg był pod narkozą.
może to skutki narkozy?


[*] dla Twojego Aniołka...

Odszedł w dniu 6 urodzin mojego Kacpra...
Czy to normalne? Nie wiem...
Mnie brzuch bolał i nic więcej...
Ale każda z nas ma inny organizm, który inaczej reaguje...

 
Witam kobitki malo tu ostatnio zagladam ale to brak czasu mysle ze wybaczycie:-).Dla nowych mam aniolkowych zapalam swiatełko
[*].U mnie zbliza sie @ bo chodze naminowana i oczywiscie mezus dostaje popalic hehe bo niestety takie zycie kobiety.U mnie staranka narazie odlozone ze wzgledu na noge:-(.POZDRAWIAM WAS.
 
Witam Was dziewczynki serdecznie!

u mnie dużo pracy w pracy, mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. Fajnie by było jakby udało mi się wziąć piątek wolny, mam nadzieję, że się jutro sprawa wyjaśni. Mamy na weekend jechać do moich rodziców, a 3 dni wolnego to już byłby fajny relaksik :-)
moje objawy ciążowe są bardzo ograniczone i sporadyczne, najbardziej zadziwiająca jest moja niechęć do słodyczy, w moim przypadku to :szok: ;-)
pozdrawiam serdecznie
 
Witajcie
U mnie nic ciekawego. Odebrałam powtórne wyniki krwi.Wiec sie poprawiły i OB w normie.Pewnie jak robiłam wtedy to jakaś infekcja się kluła, teraz już jest ok.
Jutro odbieram te wyniki : czynnik LA, homocysteina i p/p jądrowe ANA1. A przyszłym tygodniu do pani dr.:-)

Witam Was dziewczynki serdecznie!

u mnie dużo pracy w pracy, mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. Fajnie by było jakby udało mi się wziąć piątek wolny, mam nadzieję, że się jutro sprawa wyjaśni. Mamy na weekend jechać do moich rodziców, a 3 dni wolnego to już byłby fajny relaksik :-)
moje objawy ciążowe są bardzo ograniczone i sporadyczne, najbardziej zadziwiająca jest moja niechęć do słodyczy, w moim przypadku to :szok: ;-)
pozdrawiam serdecznie
Cieszę sie że dobrze sie czujesz.A co do słodyczy to lepiej dla Ciebie. Ja strasznie się obżerałam a potem to zostało w udkach i ciężko było sie tego pozbyć. My na weekend tez jedziemy do rodzicow i bierzemy poniedziałek wolny. Może i wam się uda
 
witam was dziewczynki serdecznie!

U mnie dużo pracy w pracy, mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. Fajnie by było jakby udało mi się wziąć piątek wolny, mam nadzieję, że się jutro sprawa wyjaśni. Mamy na weekend jechać do moich rodziców, a 3 dni wolnego to już byłby fajny relaksik :-)
moje objawy ciążowe są bardzo ograniczone i sporadyczne, najbardziej zadziwiająca jest moja niechęć do słodyczy, w moim przypadku to :szok: ;-)
pozdrawiam serdecznie
witajcie kochane
just ja do tej pory mam małe obrzydzenie jeśli chodzi o słodycze chociaż czasem po nie sięgam więc może z czasem minie.
 
Witam Was dziewczynki serdecznie!

u mnie dużo pracy w pracy, mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. Fajnie by było jakby udało mi się wziąć piątek wolny, mam nadzieję, że się jutro sprawa wyjaśni. Mamy na weekend jechać do moich rodziców, a 3 dni wolnego to już byłby fajny relaksik :-)
moje objawy ciążowe są bardzo ograniczone i sporadyczne, najbardziej zadziwiająca jest moja niechęć do słodyczy, w moim przypadku to :szok: ;-)
pozdrawiam serdecznie

No to mnie trochę uspokoilaś kochana, ja też nie mam ochoty na slodycze ;-)
 
:-) witajcie dziewczynki, witam nowe aniołkowe mamy zapalam światełko(*).
Ja byłam dziś u lekarza i mam jeden antybiotyk i nie powinnam się stresować bo to coś w mojej dwunastnicy się stworzyło z powodu stresów podobno.:szok:
Jutro idę na pobranie krwi w sprawie wątroby, a reszte mam zrobić tuż przed starankami żeby były jak najaktualniejsze no i w czwartek mam umówioną pierwszą wizytę u dentystki:szok:, jakaś wielka siła mnie tam pcha choć do tej pory wpadałam w panikę na widok dentysty, teraz nie czuje lęku i przed gastroskopią jak czekałam też nie czułam.Na oko mam jeden ząb do wyrwania i trzy do leczenia znająć życie dojdą pewnie ze trzy których nie widać i będzie razem 7 wizyt więc narazie tokso i morfo nie robie licze jakieś 2 mesiące do rozpoczęcia staranek:tak:, czuje się jakby ktoś mi doprawił skrzydła ,ale lepiej nie zapeszać bo jeszcze została ta wątroba, musze cierpliwie poczekać na wyniki.
Pozdrawiam was wszystkie.
 
reklama
Witajcie..... niestety również dołączam do aniołkowych mam :-(
Mniej więcej na początku lipca zaszłam w ciążę, byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem gdy zobaczyłam 2 kreseczki na teście. Mój mąż skakał z radości :-) Staraliśmy się o naszą kruszynkę tylko miesiąc i się udało. Na pierwszym usg okazało się, że ciąża jest bliźniacza.... przeżyliśmy szok.....ale byliśmy strasznie szczęśliwi, że Pan Bóg powierzył nam dwie istotki naraz!!!Nasza radość trwała bardzo krótko. Na kolejnym usg... niestety zostałam skierowana do szpitala z podejrzeniem ciąży obumarłej :-( (sposób w jaki lekarz przekazał mi tą informację szeroko odbiega od estetycznych norm przekazu informacji) nadmieniam,iż jestem z Częstochowy dla zainteresowanych. W szpitalu spedzilam tydzien czasu ...... gdyz wyniki badan ciagle sie wykluczaly. Na usg serduszko mojego malenstwa nie bilo. Wtedy okazalo sie, ze dzidzia jest juz tylko jedna. HCG ciagle wyrastalo. Lekarze nie mieli pewnosci, az w koncu HCG spadlo.......co bylo dalej zapewne juz wiecie..... ZABIEG dnia 31.08.2009 w 8 tyg i 4 dniu.
Na nastepny dzien po zabiegu, po powrocie do domu juz nie plamilam. Miesiaczka wrocila po 33 dniach od zabiegu....trwala 2 dni i malo co ja przypominala.
Kilka dni temu bylam z mezem na kontroli u ginekologa. Trzeslam sie jak galareta!!!! Zbadal mnie, zrobil usg i powiedzail ze wszystko jest dobrze. Macica dobrze oczyszczona, nadzerka sie nie zrobila. Wszstko jest oki. Diagnoza lekarza to zly podzial komorek i chromosomow podczas zaplodnienia. Teraz mam zrobic TSH'F3'F4 i Tokso IgG IgM. Po 3 miesiacach od zabiegu mozemy fizycznie zaczac starania o dzidzie ale...... wiecie jak jest z pszchika....... Jak juz bedziemy gotowi na rozpoczecie staran to gin zrobi mi posiew w celu upewnienia sie ze nie ma zadnej bakterii.
Powiem wam tak......... teraz jest znacznie lepiej niz kilka tyg temu. Psychika...... siadla mi i mojemu mezowi strasznie. Bardzo pragnelismy naszych aniolkow!!!!!!!! Bol rozrywa serce w dalszym ciagu.........Ciagle pytanie dlaczego.......
Za okolo miesiac czasu mozemy zaczac starania ale............... TEN STRACH, TE WATPLIWOSCI, TEN BOL...... NIE WIEM CZY DAM RADE!!!!!!!!!!!!!!


Slonko moje najukochansze na swiecie mamusia i tatus bardzo Cie kochaja i zawsze jestesmy myslami i sercem przy Tobie.
 
Do góry