reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wiolka cieszę się, ze macie zielone światełko, a nie mówiłam :) No w sumie pisałam :)

Karolka, ja bym też jeszcze dała sobie spokój z wymrażaniem tej nadżerki, jeśli jest mała to można z tym zaczekać. Dla pewności możesz ewentualnie zrobić cytologię, i jeśli wyjdzie pap II to spokojnie.

Carri ciesze się, ze zajrzałaś :) Pozdrowionka

Iwcia my przeżyliśmy bez przytulanek 6 tygodni, spodziewałam się że będzie boleśnie, ale nic z tych rzeczy, nie krwawiłam też i innych dolegliwości też nie miałam, ale myślę ze to zależy od organizmu
 
Carri ja Cie tu róznymi językami juz wzywałam. Niedobroto Ty moja jak mogłaś mnie na tak długo zostawić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No nie wiem jak teraz się usprawiedliwisz. :no::no::no: Tak to sie kochana nie robi:-:)-(;-);-) Witaj
 
Wiolka cieszę się, ze macie zielone światełko, a nie mówiłam :) No w sumie pisałam :)

Karolka, ja bym też jeszcze dała sobie spokój z wymrażaniem tej nadżerki, jeśli jest mała to można z tym zaczekać. Dla pewności możesz ewentualnie zrobić cytologię, i jeśli wyjdzie pap II to spokojnie.

Carri ciesze się, ze zajrzałaś :) Pozdrowionka

Iwcia my przeżyliśmy bez przytulanek 6 tygodni, spodziewałam się że będzie boleśnie, ale nic z tych rzeczy, nie krwawiłam też i innych dolegliwości też nie miałam, ale myślę ze to zależy od organizmu

miałam robioną cyto. rok przed ciążą i miałam grupę II , niewielka infekcja bakteryjna....
więc nadal jestem przekonana, że ją zostawie.....

dzięki dziewczyny....jesteście wspaniałe....uspokoiłam się....i za dwa, trzy tygodnie zabieram się za fasolkę!
 
A tak na marginesie dziewczyny to wy przez dzien strasznie duzo tu piszecie i przepraszam was bardzo ale czytam wszyskie posty ale niestety nie mam czasu tez odp co o tym sadze wiec odpisuje na ostatnie.mam jeszcze male pytanko ile trzeba czekac poo zabiegu aby sie kochac z mezem??tzn ile to wiem bo lekarze mowia 6-8tygodni ale jak wy robilyscie?

ja po trzech tygodniach byłam u lekarza, i jak mi powiedział, że tam juz się wszystko pogoiło....to zaczeliśmy takie delikatne przytulanka.....jeszcze przed pierwszą @
 
Dziewczynki a jeszcze jedno bo myslalam ze to nie ma zwiazku ale moze miec (chyba) bo zabieg mailam w srode tamta i dostalam biseptol i dzis mnie cala wysypalo tzn mam nacalym ciele czerwone kropki bylam u lekarza rodzinnego i mowilam ze mialam zabieg co bralam itp.,a moj lekarz rodzinny pyta sie mnie czy nie jestem w ciazy bo ona chce mi leki przepisac;-( troszke mi sie glupio zrobilo bo tyle co jej powiedzialm ze mialam zabieg a ta sie pyta czy jestem w ciazy....ale nic ale co wy o tej wysypce myslicie chyba powinnam gince na wizycie powiedziec co>???:sorry:
 
miałam robioną cyto. rok przed ciążą i miałam grupę II , niewielka infekcja bakteryjna....
więc nadal jestem przekonana, że ją zostawie.....

dzięki dziewczyny....jesteście wspaniałe....uspokoiłam się....i za dwa, trzy tygodnie zabieram się za fasolkę!
no to ja trzymam mocno kciukasy :)

Iwcia skonsultuj to z lekarzem ginem, ogólnie jak dostaje się uczulenia to powinno się odstawić lek, ale w tym przypadku lepiej na prawdę pogadać z lekarzem prowadzącym może da ci coś innego, a może to nie od Biseptolu?? Ogólnie przy antybiotykach skóra robi się wrażliwsza i czasem wystarczy zwykły balsam który może alergizować
 
Miałam się odezwać po usg więc piszę.
W dużym skrócie:
z mała wszystko dobrze, waży 2600 główkę ma już bardzo nisko i dlatego nie mam zdjęć,
niestety powiększył mi się zastój w nerce i za 2 tygodnie będę wiedziała czy będą wywoływać mi trochę wcześniej poród(jeśli zastój się powiększy trzeba odciążyć moje nerki).
To tyle uciekam, jutro napiszę więcej.
 
reklama
Ojojojojojoj nie było mnie tu caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałą wieczność więc nie wiem co u kogo jak i gdzie przepraszam Tylko o Kini przeczytałam więc

Kinia życzę żeby z twoimi nerkami było jak najlepiej i tzrymam za was kciuki kochana Trzymaj się to już niedługo

U nas wszystko w porządku, mały skończył dziś 10 tygodni w poniedziałek ważył 7,300 kg ubranka ma już na 74/80 cm i marwie sie tylko skad wezme wieksze bo niestety wciaz nie mam pracy, a jak tak dalej pojdzie to i 2 etaty mi nie starcza na malego hi hi hi

Pozdrawiam wszystkie serdecznie i śle buziaki itd do kiedys tam
 
Do góry