reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc dziewczyny, dawno tutaj nie zagladalam, ale mialam straszne problemy ze zdrowiem i musialam sobie z nimi poradzic.
U mnie duzo sie pozmienialo, dzisiaj sie dowiedzialam ze najprawdopodobniej jestem w ciazy. Robilam bete i wyszlo 47,9.
Ale narazie sie nie napalam, bo wynik nie jest za bardzo wysoki. Powiem wiecej - jestem przerazona...
To byla jedna noc zapomnienia na wczasach, a od poronienia minely dopiero niecale 3 miesiace. Ale moze nie bedzie tak zle...


Kochana no to gratulacje!!!
Zrób betę jeszcze po 48h żeby widać było przyrost.
 
reklama
witajcie dziewczynki.
Wybaczcie ,że ja znów tylko o sobie. :zawstydzona/y:
Nie mam czasu na nic.
Teściowa nadal w stanie ciężkim.
Nie chcą jej operować,bo boją się ,że się nie wybudzi. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dziś takie bóle w nocy miała,że szok.
Klaudia była u niej ok.12 to mówiła,że jeszcze była w bólach i aż płakała. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Szkoda mi jej ,że nie wiem. :sorry2::sorry2:
Nacierpi się kobiecina,że ho ho.
Dziś zaczęliśmy terapię behawioralną w domu z kubusiem..
Terapeutka przyszła na 14 a poszła dopiero po 17 :szok::szok::szok::-d:-d:-d
uwaga:
Zapłaciłam tyle za zajęcia co zwykle płacę czyli 80 zł za 3 godziny. :szok::szok::szok::-d:-d
cieszę się bardzo ,że udało nam się do domu ją ściągnąć.:tak::biggrin2::biggrin2:
Dziewczynki nie wiem,czy przez najbliższe dni uda mi się na forum zaglądać.
Pozdrawiam wszystkie starające się i te oczekujące mamusie.
Trzymam za was kciuki.
as ucałuj tesciowa od nas i niech wraca szybko do zdrowia:-) ach te problemy nie ma ich konca ale na pewno wszystko bedzie dobrze. Chcialabym zobaczyc waszego kubusia pewnie sliczny chłopczyk.
Dzwoniłam włoasnie do mojej chrzesnicy i mowie do niejn co robi a ona ze ciocia prosze daj mi dzisiaj spokoj bo szykuje sie do szkoly. A idzie do zerowki jest taka aparatka ze wszystkich ustawia [pod siebie zeby jej bylo dobrze.
 
mazia leze cały czas wstaje tylko do kibelka. Ja mam duzo lekow a dalej mam uplawy jutro ide do innej ginki normalnej i moze ona zaradzi. Ja moze powinnam dostac zastrzyki moze po tym by mi przeszlo bo powoli sie zalamuje. Po kazdym siusiu jest nie ciekawie. Mazia a to masz racje staram sie nie denerwowac bo jak mnie cos wkurzy to leci mi o wiele wiecej ale skarbie nie denerwuje sie prawie wogole bo siedze sama w domu cale dnie bo maz pracuje po 12h. Wiec nie ma mnie kto złoscic:-):-):-):-)
oj wiem co czujesz ja też miałam upławy jakis czas ale nie pamietam jak długo wiem ze sie strasznie bałam a i dostałam fenoterol 4 razy po 1/4 tabletki ale może moja sytuacja cie choć troche uspokoiła
 
Sonitka skarbie gdzie jesteś????

Haniu nasza złota TY też się nie odzywasz...

iza30
a Ty jeszcze z wczasów nie wróciłaś???

karola71 zapraszam do odzewu...

also ja Ignaś się chowa???

iławianko Tobie to sie już chyba urlop skończył.. i pewnie wróciłaś do pracy do przedszkola.. Pozdrawiam Cię..

kasiekkm a u Ciebie co słychać???

MamoSówko jak sóweczka??? Juz pewnie duża..

Dziewczynki jak mi Was tu brakuje...
 
as ucałuj tesciowa od nas i niech wraca szybko do zdrowia:-) ach te problemy nie ma ich konca ale na pewno wszystko bedzie dobrze. Chcialabym zobaczyc waszego kubusia pewnie sliczny chłopczyk.
Dzwoniłam włoasnie do mojej chrzesnicy i mowie do niejn co robi a ona ze ciocia prosze daj mi dzisiaj spokoj bo szykuje sie do szkoly. A idzie do zerowki jest taka aparatka ze wszystkich ustawia [pod siebie zeby jej bylo dobrze.



sesja dzieci :) - Ludzie > Dzieci - Fotosik.pl

cos czuje ze jutro po wizycie odwiedze szpital:-( bo uplawy mam juz tydzien na szczescie to nie krew ale one nie przechodza
Karola nie wiem,czy Cię pocieszę,ale ja upławy miałam prawie przez całą ciążę.:tak:
 
Karola ja lekkiego krwawienia dostałam na początku ciązy (4-5 tydzi.) i jeszcze w tym czasie musiałam leciec samolotem moze to pozostałosci po @ ,wiec bądz dobrej mysli.Trzymam kciuki ze Ciebie i Twoją kruszyne:tak:
 
Cześć dziewuszki:-p
Jestem jestem -internet mam ale czuję się fatalnie. Mdłości, rzyganko, słabo mi cały czas. Byłam w pracy ale cały czas myślałam o tym żeby nie zwymiotować. Dziś rano byłam na pobraniu krwi i co z tego ze byłam na czczo jak i tak mnie pociągnęło tak że cały brzuch bolał. Boli mnie już żołądek od tych leków ale czego się nie robi dla malucha... Dam radę -najgorsze jest tylko to że w autobusie mi słabo.
Wizytę mam w środę o 9 rano i postaram się wyjaśnić z moim lekarzem wszystkie wątpliwości.

Wybaczcie że nie przeczytałam co u Was ale nie mam siły. Na dodatek mój S popryskał się jakimś śmierdzidłem i oczywiście nie wie o co mi chodzi gdy wrzeszczę do niego żeby się umył:angry::angry::angry: czy oni są tacy mało kapujący czy złośliwi?:eek::eek::eek::eek:

Uciekam i myślę o Was.
Nadrobię jak nabiorę sił:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Witam! ;-)

Ostatnio odzywam się tylko, żebyście o mnie nie zapomniały :sorry:
Jakoś nie mam o czym pisać. :sorry:

Jak Wam ostatnio pisałam mimo, iż chcieliśmy się starać o dzidzię za rok, to w tym miesiącu troszkę zaszaleliśmy :zawstydzona/y: No i już zaczęłam się nakręcać, że coś jest :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ehhhh :zawstydzona/y: Pożyjemy, zobaczymy... Jeszcze tylko kilka dni do @... Ehhh :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam was kochane wieczorkiem
Dziś byłam u ginki wszystko dobrze, usg 10.09:-)
Jutro zaczynam prać ubranka bo się nie powyrabiam później ;-)
W weekend przywieźliśmy łóżeczko wszystko teraz takie realne się staję :laugh2:
Oj już nie długo.Rzeczywiście czas zacząć robic pranie:tak:

Prosze mnie tu nie besztac ze nic nie pisze co u nas bo czasami to siedze przy kompie z małą i trudno jest mi duzo pisac:sorry:.A tak powaznie to zaczełam jej wprowadzac karmienie tylko co 3 godziny i maksymalnie po 25 min. Awantury dziecko narobiło coniemiara:wściekła/y::tak: ,głosik ma piekny i donosny jak sie denerwóje:laugh2:,ale powoli widze efekty np.w nocy dostała cycusia o 24 potem o 3 i o 6.Dziecko zadowolone i najedzone a mama w miare wyspana:tak::cool2:.
Buziaki lece na obiadek bo mam wiekszy apetyt niz w ciązy mimo tego wchodze juz we wiekszosci starch ubran:-).
Buziaczki dla was.
Kochane jutro wizyte mam o 14.00. Buziaczki uciekam narazie bo tak sie zle czuje ze masakra
Koniecznie daj znać jutro.
Czesc dziewczyny, dawno tutaj nie zagladalam, ale mialam straszne problemy ze zdrowiem i musialam sobie z nimi poradzic.
U mnie duzo sie pozmienialo, dzisiaj sie dowiedzialam ze najprawdopodobniej jestem w ciazy. Robilam bete i wyszlo 47,9.
Ale narazie sie nie napalam, bo wynik nie jest za bardzo wysoki. Powiem wiecej - jestem przerazona...
To byla jedna noc zapomnienia na wczasach, a od poronienia minely dopiero niecale 3 miesiace. Ale moze nie bedzie tak zle...
Gratuluję. Trzymam kciukasy,żeby wszystko było dobrze

A ja kochane jeszcze jutro do pracy i lecimy na Dominikanę. Już się nie mogę doczekąc. Może jak trochę popływam i słońce tłuszczyk wypali - to troche ciałka zleci:-)
 
Do góry