reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam w poniedziałek:-)

karola322 o której masz wizytke dziś???

ruda widze że wróciłaś do nas na stałe:tak::tak: Fajnie:cool2:

gosia po zabiegu macica dłużej dochodzi do stanu pierwotengo. Więc ja bym radziła sprawdzić po @ na USG czy juz wszystko w porządku.

Motylek Wercia cudowna.

Lenka no to fajnie że mąz bardziej lata koło zonki;-);-) Jakieś zdjęcia bedzie można zobaczyc z tego Twojego Dnia??:tak::tak:

wiolka trochę relaksu nawet najmniejszego zawsze sie przydaję:tak::tak:

kasia0201 jestem, Tylko że jakos tak nie wiem co pisać. Świetnie że kodeks studiujesz, na początku Ci sie przyda a później już prawie wszystko zapomnisz. Tak jak ja;-);-) Ale Ci dobrze znów masz wyjazd:tak::tak: I to gdzie w góry:tak::tak: ALe Ci zazdroszczę:-):-)

Asiu no to fajnie że mimo duphastonu @ sie pojawiła. U mnie niestety sie nie pojawiła tak jak mi ginka mówiła, tylko po odstawieniu dwa dni później dostałam. Czyli każdy organizm jest inny.

just ja tam nihdy nic nie mierzyłam i nie sprawdzałam. Bo po pierwsze nie miałam o tym zielonego pojęcia a po drugie własnie obawiałam się takich sytuacji jak TY masz. Że będę sobie na głowę wbijała że cos jest nie tak.

Agatko
odezwij sie:tak::tak::tak:

PatiB co u Ciebie słonko???

Słodziutka ja nie wiem czy Ty wogóle nas jeszcze podczytujesz???? Brak mi tu Ciebie:-:)-:)-(

Tak samo bardzo mi brakuje Niusi , zwariowanej Olci PM , AgiAj , Carri tez uciekła. Odezwijcie sie kochane.
 
Hej
Właśnie odebrałam wyniki badań na przeciwciała kardiolipinowe, dzięki Bogu ujemne, cieszę się bardzo chociaż...mój gin powiedział,że na pewno będą ujemne a jak będzie inaczej to będzie szczekał pod stołem...cóż ominie mnie ten widok. Ale poważnie to zrobiłam już większość badań i na razie wszystkie ok. dziś zrobiłam jeszcze progesteron może on coś pokaze, bo na razie to wszystko wskazuje,że nie znajdę przyczyny śmierci mojego aniołka....
piękna pogoda dziś , pojechałabym na grzyby, była któraś???SĄ?
 
Witajcie dziewczynki, byłam z M na imprezce nad jeziorkiem w sobote, a wczoraj w oklicznych wioskach na dożynkach, jadłam dzika pieczonego:-), w sobote przed imprezka miałam lekki stan podgorączkowy i jakby mnie grypka łamała sie czułam, @ troche sie spóźnia, ale piersi już mnie nie bolą więc pewnie dostane niedługo, z jednej strony dobrze, że na weekend miałam spokój.
Dziewczynki sporo miałam do nadrobienia, ale jakoś tak spokojnie u was było,
Karola daj znac jak tam wizytka u nowego gina.
Moja noga ma sie dobrze wyciągnęłam wczoraj resztke kolca, to przez to nie mogłam stąpać dobrze nogą, teraz jest oki.
Ena twoja historia daje wiele nadziei oby nam wszystkim było dane doczekać się maluszka.Jeśli pomyliłam Twój nick to sorki, ale jestem w trakcie robienia obiadku bede miała gosci siostre z moim chrześniakiem ukochanym, i dlatego nie miałam czasu dokładnie poczytać, pozdrawiam Was dziewczynki.
Co do mówienia znajomym o poronieniu to ja juz jestem 2 lata po tym dramacie, a ostatnio moja mama spotkała swoją znajomą, która pytała ją czy ma wnuka czy wnuczke.:-(
 
[
Hej
Właśnie odebrałam wyniki badań na przeciwciała kardiolipinowe, dzięki Bogu ujemne, cieszę się bardzo chociaż...mój gin powiedział,że na pewno będą ujemne a jak będzie inaczej to będzie szczekał pod stołem...cóż ominie mnie ten widok. Ale poważnie to zrobiłam już większość badań i na razie wszystkie ok. dziś zrobiłam jeszcze progesteron może on coś pokaze, bo na razie to wszystko wskazuje,że nie znajdę przyczyny śmierci mojego aniołka....
piękna pogoda dziś , pojechałabym na grzyby, była któraś???SĄ?
super cięsze sie bardzo. Ja za badania biorę sie po urlopie i też zobaczymy
 
Cześć Kobietki:)

ena - fajnie, że napisałaś..takie hisotrie jak Twoja nam dają nadzieję.. Masz rację! Wiara góry przenosi!!!

just79 - ja też mam zamiar się zabrać za mierzenie temperatury i ogólnie obserwację:) Nie chcę brać żadnych środków anty... wolę naturalne metody!!

karola322 - Ty masz chyba dziś wizytę, to koniecznie daj znać jak będziesz po!

kaska0201, she - Kasia ale Ci fajnie, że w góry jedziesz!!:)u nas podziękowanie dla rodziców było w kościele przed błogosławieństwem. Rodzice się w ogóle nie spodziewali. Mówiłam to co mi podpowiadało serce. A w prezencie dostali po 50 długich czerwonych róż(tylko rafią przewiązanych). Był to bardzo wzruszający moment, w sumie to połowa gości miała łzy w oczach:)

she - mam nadzieje że mimo @ weekend się udał:)Super te "zasady weselne" dla gości:)

moniag - ale masz super gina:) W sumie to na prawde fajnie byłoby zobaczyć taki widok!!:)Ale dobrze że wyniki OK!!

kobietka22 - to weekend miałaś imprezowy:) Dobrze że noga już nie boli!

Ja dziś trochę sobie odespałam. Czeka mnie dziś sporo pracy, ale żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce:)
 
Witam:-)

a u mnie słuchajcieMASAKRA mieszkamy w bloku naczwartym ostatnim piętrze R wstał siedzimy sobie a tu coś kap,kap,kap dach nam przecieka:szok::szok::szok:
O kurcze:eek:

Dziewczyny bardzo Was proszę o trzymanie kciuków i modlitwę za moją starsza siostrę!!! Właśnie mama w konspiracji powiedziała mi, że siostra jest w ciąży.
Kciuki zaciśnięte ;-);-)

Witajcie dziewczyny - nie bylo mnie tu chwilke ale o was nie zapomnialam...mam nadzieje, ze Wy o mnie jeszcze pamietacie??:-):-):-)
Pamiętamy:tak:

Jutro ide do nowe ginki moze mnie wezmie do szpitala kto wie chciałabym polezec w domu ale jak trzeba to btrzeba. Buziaczki kochane do zobaczenia
Odezwij się po wizycie.

A z mojej małej kruszynki powoli grubasek sie robi:-D
Śliczna:-D

A pozatym wesele bardzo udane;-)i juz tydzien mija jak jestem mezatka i nic sie nie zmienilo tylko maz dba bardziej o zonke niz wczesniej hehe.Pozdrawiam.
Super:-)

Ja jeszcze dwa dni i lecę na wakacje. Już nie mogę sie doczekać:-)
Udanego wypoczynku:tak:

Ja mam 24.10 :-)
To już niedługo :-):-):-)

piękna pogoda dziś , pojechałabym na grzyby, była któraś???SĄ?
Nie mam pojęcia.
Dobrze, że wyniki są ok.

Dziś byłam u ginki wszystko dobrze, usg 10.09:-)
Jutro zaczynam prać ubranka bo się nie powyrabiam później ;-)
W weekend przywieźliśmy łóżeczko wszystko teraz takie realne się staję :laugh2:
 
reklama
Dokładnie chcialam to samo napiasc jeszcze niedawno pytałas sie o pierwsze ruchy dziecka a za pare tyg. bedziesz Ją tulic:tak:.Omineła mnie tylko przyjemnosci luniecia na Twój brzuszek na której stronie tego szukac?

Kasiu walcz z administracją a do tego momentu az naprawią samych bezdeszczowych dni.:tak:

Prosze mnie tu nie besztac ze nic nie pisze co u nas bo czasami to siedze przy kompie z małą i trudno jest mi duzo pisac:sorry:.A tak powaznie to zaczełam jej wprowadzac karmienie tylko co 3 godziny i maksymalnie po 25 min. Awantury dziecko narobiło coniemiara:wściekła/y::tak: ,głosik ma piekny i donosny jak sie denerwóje:laugh2:,ale powoli widze efekty np.w nocy dostała cycusia o 24 potem o 3 i o 6.Dziecko zadowolone i najedzone a mama w miare wyspana:tak::cool2:.
Buziaki lece na obiadek bo mam wiekszy apetyt niz w ciązy mimo tego wchodze juz we wiekszosci starch ubran:-).
 
Do góry