reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Daa a może jednak
Agatko trzymaj się cieplutko, później będzie lepiej.
Kasikz zazdroszczę Ci tej Dominikany ;-), udanego urlopu.
 
reklama
As dzieci masz sliczne naprawde:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
dziewczynki dziekuje za slowa otuchy bo0je sie bo czasem te uplawy sa tak mocne jak bym miala okres najwazniejsze zeby z malenstwem bylo dobrze ja leze caly czas i na razie nie wstajd. Kochane uciekam lulu bo mdlosci mam okropne buziacxki
 
cześć dziewczynki,

ostatnio trochę mnie nie było, tzn byłam, ale się za bardzo nie odzywałam, bo walczyłam ze swoimi upiorami :baffled: W lipcu zobaczyłam dwie kreseczki. Szczęście przeogromne, a potem dostałam ataku paniki ... Tak bardzo się bałam, że nie potrafiłam za bardzo o tym mówić. Nadal się boję, choć troszkę mniej. Właśnie wróciłam od gina. Moja dzidzia ma prawie 5 cm i według usg jest to 11 tydzień i 5 dni. Wszystko wygląda dobrze i mam nadzieje, że "ten najgorszy" dla mnie czas już za mną.

życzę Wam wszystkim upragnionych II kreseczek i pieknych zdjęć z usg.

Mnie moja dzidzia dziś rączka pomachała i uwierzyłam, że musi być dobrze. :-):-):-)
 
Witajcie! No tak Olu masz rację niestety po urlopie i od piątku już chodzę do pracy. Moja praca jest super - gdyby nie tylko ta robota papierkowa w domu no i trzeba zadbać o salę i jakieś dekorację porobić też w domu. Dobrze że dziecię ma dobrą opiekę bo zajmuje się nią babcia. A ja teraz jeszcze nie wiem w co wsadzić ręce bo jeszcze w sobotę wyprawiam małej roczek co prawda przed urodzinkami ale musiałam dostosować się do chrzestnych.
Agatko Karola trzymajcie się dzielnie i Wasze kruszynki również.
Kaska powodzenia dla Weronisi jutro w szkole i rzez cały rok szkolny.
Olu buziaki i dzięki za pamięć.
As dzieciaczki masz udane.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny. Uciekam dalej do roboty papierkowej na komputerze.
 
Ostatnia edycja:
As dzieci masz sliczne naprawde:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
dziewczynki dziekuje za slowa otuchy bo0je sie bo czasem te uplawy sa tak mocne jak bym miala okres najwazniejsze zeby z malenstwem bylo dobrze ja leze caly czas i na razie nie wstajd. Kochane uciekam lulu bo mdlosci mam okropne buziacxki
Papatki i odpoczywaj

cześć dziewczynki,
ostatnio trochę mnie nie było, tzn byłam, ale się za bardzo nie odzywałam, bo walczyłam ze swoimi upiorami :baffled: W lipcu zobaczyłam dwie kreseczki. Szczęście przeogromne, a potem dostałam ataku paniki ... Tak bardzo się bałam, że nie potrafiłam za bardzo o tym mówić. Nadal się boję, choć troszkę mniej. Właśnie wróciłam od gina. Moja dzidzia ma prawie 5 cm i według usg jest to 11 tydzień i 5 dni. Wszystko wygląda dobrze i mam nadzieje, że "ten najgorszy" dla mnie czas już za mną.

życzę Wam wszystkim upragnionych II kreseczek i pieknych zdjęć z usg.

Mnie moja dzidzia dziś rączka pomachała i uwierzyłam, że musi być dobrze. :-):-):-)
Super. Już teraz musi być tylko dobrze. A gdzie zdjęcie twojej kruszynki:-)
 
Koti ale mi dałas nadzieję Swoją kruszynką. Trzymam za Was bardzo mocno kciukasy. Mam nadzieję że nie zostawisz nas i nie uciekniesz na stałe gdzieś na ciężarówki ;-)
 
reklama
Ola mimo, że mało się odzywam to bardzo Wam wszystkim kibicuję. wierzę, że wszystkie się doczekamy najkochańszych maleństw :-) wiesz może to dziwne ale jakoś mnie nie ciągnie na forum ciężarówkowe... tu mi dobrze ;-)
 
Do góry