reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gosiu @ przyszedł więc jest dobrze, a ze staraniami zrób tak jak pisze Karolka, jeśli serducho podpowiada, ze to ten czas, a jest wszystko ok to do dzieła

Karolka bidulko ty znów w pracy, matko kiedy ty będziesz miała wolne?? Ja mam na szczęście wolne do niedzieli, więc przynajmniej odeśpię, a ty słonko nam się zajedziesz na śmierć :( Niestety stres i zmęczenie nie jest dobre na zachodzenie w ciążę bo organizm jest przeciążony, trzymaj się
 
reklama
Kasiu bardzo sie ciesze że Wercia coraz bliżej już jest Swojego wózeczka:tak::tak:

Wicie co pożale się Wam i pochwalę Nas tutaj -jestem raz dziennie na tym forum kwietniowym ale kurczę -tam jakoś dziwnie jest. Wszyscy się boja, martwią, straszą... nie ma tam optymizmu i nadziei takiej jak tu:no: Tu po prostu wiem że nie jestem sama i nie usłyszę od nikogo że -nie wiadomo, a moze coś nie tak... tutaj zawsze jest dobrze i zawsze jest nadzieja. Wsparcie. Moze zmieni się stuacja po tym magicznym I trymestrze ale póki co tylko płakać ze mój pęcherzyk ma 0,46cm a nie 6mm -w sumie jaki pęcherzyk -już tak mówię nawet -przecież to maluszek mój!!! Boże paranoja
Agatko trzeba sie cieszyć z tego że kropek jest. Dlatego podejrzewam że ja do końca 1 trymestru na żadne fora ciążowe typowe nie bedę wchodziła. Tam tak jak piszesz nie ma takiego wsparcia jak tu miedzy nami :tak::tak: Tam jest tylko obawa i strach. A nam to nie potrzebne, my mamy sie ciszyć z tego że znowu nam sie udało i że tym razem to ciąża na całe 9 miesięcy:tak::tak::tak::tak:

U mnie w domu emocje co nieco opadły, ale do porządnej rozmowy się jeszcze nie zebraliśmy. Dzieki za Wasze rady w sprawie małżeńskich konfliktów. Na spokojnie to wszystko się wie, że trzeba rozmawiać, że różni jesteśmy, itd., ale w nerwach ciężko o tym pamiętać. A do tego jeszcze dochodzi to, ze "w tym cały ambaras, żeby dwoje chciało na raz" gadać ze sobą na poważne tematy
Just na taka rozmowę na spokojnie to tez potrzeba czasu. Ale pamietaj że to podstawa trzeba rozmawiać. I nie daj żeby problemów przybywało, bo później ogarnąć to wszystko bedzie coraz trudniej. Powodzenia Wam życzę:tak::tak::-):-)


Gabrysia-Mazia-jedziemy w kraj....:-D:tak:-zaczynamy od Łodzi,po Sosnowiec,Częstochowę aż do Zgorzelca a potem do Niemiec.
Kasiu no to super zwiedzanie i super urlop Ci się szykuję. Mam nadzieje że odpoczniesz i wrócisz do nas zrelaksowana:tak::-):-)
To tylko ja:-)
Trzeci dzień się @ spóźnia. Ale będę wytrwała i testu nie zrobię jeszcze. Byłam na usg tydzień temu na kontroli i ginka oglądała moje jajniki i było po jajeczkowaniu. .:-)
Gosiu kochanie zrób test, bo nie tylkoTy zyjesz w niepewności:tak::tak::tak: Oj ja też żebys wiedziała. Myślę o Tobie i jestem ciekawa bo może to być kropek. I bedzie następnym kropkiem na Forum.:tak::tak::-):-):-) Zrób sobie teścik i napisz nam jak wyszedł. A ja juz trzymam kciukasy. Jak wyjdzie negatywnie to bedę za Ciebie trzymała &&&& w przyszłym miesiącu:tak::tak:

Witam wieczorowa pora

Mam nadzieje ze jeszcze ktos mnie pamieta;-)
Melduje ze zyje :-)
:-)
No no w końcu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Bo juz myslałam że zaginęłas gdzieś w POlsce;-);-) Czekamy na relacje z wycieczki i jakieś fotki oczywiście:tak::tak::tak:

:-):-)witajcie dziewczynki:-):-) ja jestem w pracy i na nic nie mam siły:-) gosia ty skarbie zrób tak jak ci serce podpowiada jeżeli czujesz się dobrze to zacznjicie staranka nasze organizmy wiedzą kiedy sa gotowe na to żeby był dzidziuś. jeżeli będzie gotowy to wtedy zajdziesz chwilę wcześniej jeśli nie bęxzie gotowy to nie zajdziesz tak szybko.ja jestem po zabiegu 4miesiące i narazie nam się nie udało ale mam nadzieję że szybciutko będą dwie kreseczki:-):-) miłego dnia kochane
Kochana zwolnij trochę tempa bo nam sie wykończysz i kto będzie odwiedzał BB:-):-)

Kurde dziewczynki a u mnie jak wczoraj wieczorem wyłączyli mi neta tak włączyli dopiero dzis rano buuuuuuuuuuuuuuuuu:-:)-:)szok::szok:Ale najważniejsze że jest

Pozdrawiam Was wszystkie i miłego czwartku zyczę
 
Dzień dobry:-)
Zrobiłam dziś test owu, no i wyszedł pozytywny, a jeśli test pozytywny to owulacja nastąpi od 24 do 36 godz, kurde jak zwykle nie po mojej myśli bo mój dziś będzie w domku ale krótko i wraca w sobotę więc przepadnie,
I jak wykorzystałaś M ??

Kochane wklejam Wam zdjeci mojej coreczki:)
No śliczna dziewczynka :-):-)

Jestem jestem po wizycie:-) rano pojechałam oddać krew -progesteron w normie a hcg odpowiednie dla 5-6 tc:tak: Pani była tak uprzejma że zadzwoniła do mnie chwilę po tym jak dotarłam do pracy żeby powiedzieć że na 10 zwolnił się termin wizyty -widziałam swoją "plamkę" ma 0,46cm:-D
Super:-D:-D:-D:-D

Umówiłam się dziś na wizytę u mojego lekarza. Jutro o 15:30, więc trzymajcie kciuki żeby wszystko tam dobrze było i żeby mi zwolnienie dał jeszcze!
Kciuki zaciśnięte:tak::tak:

Olu specjalnie dla Ciebie żebyś się tak napatrzyła i napatrzyła i za niecałe 2 tyg też oglądała i mi przynosiła takie zdjęcia:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-D:-D:-D
Piękna maluśka dzidzia:-)
H
U mnie bez zmian. byłam dziś na cmentarzu pożegnać się z moimi synusiami przed wyjazdem do polski no i się poryczałam..
no nic... trzeba zacisnąć zęby i żyć dalej. nic więcej nie możemy zrobić, prawda?
Trzymaj się.

aha powiem Wam że Wercia ma na koncie w fundacji już połowę kwoty na nowy wózek jakiś pan zrobił taką darowiznę że oczy mi wyszły gdy to zobaczyłam
są jeszcze dobrzy ludzie
Bardzo się cieszę :-)

To tylko ja:-)
Trzeci dzień się @ spóźnia. Ale będę wytrwała i testu nie zrobię jeszcze.
Ile będziesz czekać??;-);-)

Witam wieczorowa pora

Mam nadzieje ze jeszcze ktos mnie pamieta;-)
Melduje ze zyje :-)
Witaj:-)

A to my wczoraj 31 tc
 
dziewczynki wy moje kochane co ja na to poradzę muszę tak pracować bo wyleją mni w końcu z roboty od poniedziałku w końcu wszyscy wracają i będę miała troche wolnego bo naprawdę już nie mam siły:-( najgorsze jest to że do was nie mogę tu tak często zaglądać w parcy nie bo jak jestem z kierownikiem to patrzy gdzie wchodzę na jakie strony a jak wracam do domu po12h to jestem tak zmeczona że gotuje mężusiowi i sobie obiadek i uciekam lulu bo ostatnio cały czaa mam 12H:-(. no ale cóż takie to życie:-(
 
reklama
Dzień dobry :-)

Nie było mnie tu ho ho ho, a może jeszcze dłużej... Pamięta mnie ktoś jeszcze??
Nie zaglądałam do Was tyle, bo nie było mnie w domku. Te ostatnie 1,5 miesiąca spędziłam na wsi. Troszkę mi to pomogło... Jednak nadal czuję, że mam stany depresyjne. Mój suwaczek odlicza dni do staranek, a ja nadal nie mogę zamknąć w swoim życiu fazy złości i zacząć od nowa szczęśliwie żyć :-:)-( Jednak jestem chyba już na dobrej drodze... Szkoda tylko, że tak długo to u mnie trwa :-:)-(

W moim życiu pojawiły się pewne zmiany i dobre i złe w związku z czym nie wiem, czy staranka będą za tyle dni, co pokazuje suwaczek. Możliwe, że myśli dotyczące dzidzi zostanę przełożone i będą mogły uaktywnić się dopiero za dwa lata.
W związku z tym chciałam się z Wami pożegnać, ale stwierdziłam, że nie zrobię tego. Za bardzo się do Was przywiązałam. Po prostu będę zaglądać rzadko, ale jednak zaglądać.

Dla nowych aniołków zapalam
[*]

Motylku Gratuluję Księżniczki!!


13x13 Tobie z całego serca życzę szczęśliwych 9 miesięcy!!
 
Do góry