reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć wszystkim:)

Ja już z rana zrobiłam pranie:) Wkurzyłam się bo dzwoniłam do szpitala, miały być na dziś już na pewno wyniki hist pat i oczywiście nie ma, i będę musiała iść jeszcze raz do lekarza...a tak bym za jednym zamachem załatwiła.. HEH

gosia:) jeśli jesteś już gotowa, to zaczynajcie, bo przecież nie koniecznie musi się udać za pierwszym razem.. ale z całego serca Ci tego życzę:):):)

karola 322 - trzymaj się tam w tej pracy:)

kinguś - śliczny masz ten brzuszek, taki malutki:)i zgrabniutki:)aż trudno uwierzyć że to 31 tc już:)

daaa - trzymaj się!i fajnie że mąż pracę znalazł!

Pozdrawiam wszystkie:)
 
agatko wiem o czym mówisz ja czasami mam też takie dziwne myśli ze te dziewczyny które nie przezyły tego co my nie umią sie cieszyć szczęściem które je spotkało nie twierdze że my jesteśmy lepsze bo niby w czym miałybyśmy by ale chyba więcej umiemy docenić
I dlatego będziemy kochańszymi i wyrozumialszymi mamami, a cieszyć będziemy sie z każdej chwiliki z 9 mięsięcy.

no i przyszla pierwsza @ wiec zaczynamy odliczanie... caly czas mam watpliwosci czy zaczac juz teraz staranka czy poczekac jeszcze jeden cykl - tak mnie kusi ze hej...
Tak jak pisały dziewczyny, zrob jak mówi serducho.

Kinguś - zgrabny ten twój brzucho, mój był taki rozlany, co zresztą jeszcze mi zostało:)
Agatko - dzisiaj był u mnie taki mały 3 miesieczny szkrab - i z jego mama rozmawialśmy jaki to cud, że z takiej małej kropeczki, jak twoja rośnie taka istotka
wiolka_1982 - co do wyników, to ja na wyniki sekcji i histopatologi czekam już 6 tygodni i co tam zadzwonie to każdy mówi co innego. A ostatnio pani powiedziała że wcześnie niż 2-3 miesiące nie ma co liczyć. Jakaś załamka, chciałabym wiedzieć czy coś wyjdzie czy nie. I co dalej robić.Czy któraś miała robione w szpitalu Bielańskim, bo z tam wysłali z Inflanckiej, i ile czekała?
Ja jeszcze tydzień w domku i wracam do pracy, chociaż na chwilkę bo potem jedziemy na Wakacje:) Muszę odebrać wózek i inne szpargałyze skelpu, a do tego mam tone ciuszków.Jeszcze dzisia doszła paczka Babci z USA.Nie mam pojęcia gdzie ja te wszystkie ciuchy mam pochować. Wogóle chyba już wszystko dla dziecka mamy, tylko dzidzi brakuje:-)Ale myśle pozywtynie że i wkońcu dzidzia będzie.

Ale sie rozpisałam:-)Buziaki dla Was
 
no ale cóż takie to życie:-(
Doskonale Cię rozumiem jak pracowałam to ledwo mi siły starczało żeby przeczytać wszystko a odpisywać to już nie miałam kiedy;-)

W moim życiu pojawiły się pewne zmiany i dobre i złe w związku z czym nie wiem, czy staranka będą za tyle dni, co pokazuje suwaczek. Możliwe, że myśli dotyczące dzidzi zostanę przełożone i będą mogły uaktywnić się dopiero za dwa lata.
Cokolwiek by się działo czekamy na Ciebie:tak::tak:

Zapomniałam się pochwalić ;-) Mój mąż w końcu znalazł pracę :-):-):-):-)
Super, bardzo się cieszę:-):-)

To moj jest jakis ogromny a to 21 tc...coz bedzie dalej-hihi.
Na pewno jest śliczny:-D
kinguś brzuszek masz cudowny i mały - fajny
Dzięki

kinguś - śliczny masz ten brzuszek, taki malutki:)i zgrabniutki:)aż trudno uwierzyć że to 31 tc już:)
Zleciało mi szybko;-);-)


Kinguś - zgrabny ten twój brzucho, mój był taki rozlany, co zresztą jeszcze mi zostało:)
Ja jeszcze tydzień w domku i wracam do pracy, chociaż na chwilkę bo potem jedziemy na Wakacje:)
Ale myśle pozywtynie że i wkońcu dzidzia będzie.s
Dzięki.
No pewnie, że wkrótce pojawi się u Was kruszynka:tak::tak: jestem tego pewna.
A sorki ze pisze post pod postem ale zapomniałam. Czekam dalej na @ i nie ma już ponad 6 tygodni. Kiedy w końću przyjdze :(
Najgorsze jest czekanie na pierwszą @. Ja się nie mogłam doczekać i poleciałam do ginki żeby mi dała coś na wywołanie ale w końcu sama przyszła.
Później to już szybko leci;-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki wy moje kochane co ja na to poradzę muszę tak pracować bo wyleją mni w końcu z roboty od poniedziałku w końcu wszyscy wracają i będę miała troche wolnego bo naprawdę już nie mam siły:-( najgorsze jest to że do was nie mogę tu tak często zaglądać w parcy nie bo jak jestem z kierownikiem to patrzy gdzie wchodzę na jakie strony a jak wracam do domu po12h to jestem tak zmeczona że gotuje mężusiowi i sobie obiadek i uciekam lulu bo ostatnio cały czaa mam 12H:-(. no ale cóż takie to życie:-(
zacznij sie troche oszczędzać ja ty dajesz jeszcze rade sie zastanawiam

Dzień dobry :-)

Nie było mnie tu ho ho ho, a może jeszcze dłużej... Pamięta mnie ktoś jeszcze??
Nie zaglądałam do Was tyle, bo nie było mnie w domku. Te ostatnie 1,5 miesiąca spędziłam na wsi. Troszkę mi to pomogło... Jednak nadal czuję, że mam stany depresyjne. Mój suwaczek odlicza dni do staranek, a ja nadal nie mogę zamknąć w swoim życiu fazy złości i zacząć od nowa szczęśliwie żyć :-:)-( Jednak jestem chyba już na dobrej drodze... Szkoda tylko, że tak długo to u mnie trwa :-:)-(

W moim życiu pojawiły się pewne zmiany i dobre i złe w związku z czym nie wiem, czy staranka będą za tyle dni, co pokazuje suwaczek. Możliwe, że myśli dotyczące dzidzi zostanę przełożone i będą mogły uaktywnić się dopiero za dwa lata.
W związku z tym chciałam się z Wami pożegnać, ale stwierdziłam, że nie zrobię tego. Za bardzo się do Was przywiązałam. Po prostu będę zaglądać rzadko, ale jednak zaglądać.

Dla nowych aniołków zapalam
[*]

gratulacje że mąz znalazł prace ale coś nie gra w twoim poście i boardzo mnie zastanowiło dlaczego bedziecie czekać dwa lata jeśli nie chcesz nie pisz
I dlatego będziemy kochańszymi i wyrozumialszymi mamami, a cieszyć będziemy sie z każdej chwiliki z 9 mięsięcy.


Ja jeszcze tydzień w domku i wracam do pracy, chociaż na chwilkę bo potem jedziemy na Wakacje:) Muszę odebrać wózek i inne szpargałyze skelpu, a do tego mam tone ciuszków.Jeszcze dzisia doszła paczka Babci z USA.Nie mam pojęcia gdzie ja te wszystkie ciuchy mam pochować. Wogóle chyba już wszystko dla dziecka mamy, tylko dzidzi brakuje:-)Ale myśle pozywtynie że i wkońcu dzidzia będzie.

Ale sie rozpisałam:-)Buziaki dla Was
napewno bedzie ja tego jestem pewna i ty też musisz byc tym bardziej że wszystko juz dla niego macie , a pozatym to głowa do góry teraz napewno bedzie lepiej a @ pewnie lada moment sie pojawi
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej,
ja już po wizycie:)

Mam jeszcze jakieś upławy śluzu z czymś, ale mówi, że nie ma to charakteru zapalnego, ale mam dużo chodzić itp.. no i z przytulanek nici az do pierwszego @!

Kurde ale powiedział mi że mam malutki guzek na lewym placie tarczycy, i to mnie przestraszyło:(Żeby to nie było nic złego:(

No i bez problemu dał mi zwolnienie na 30 dni!

To tyle!

Miłego popołudnia zyczę!
 
Do góry