reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiolka cieszę się, ze na wizycie ok, a miałaś usg tarczycy że lekarz twierdzi, ze masz guzek na tarczycy? Dobrze, ze masz wolne to sobie jeszcze troszkę odpoczniesz

Daa
a, jasne, ze cię pamiętamy i nie zapomnimy!! Ciesze się, ze maż znalazł pracę, ale przykro mi po twoim poście :(

Kaska dziękuję za namiary na teściki :)

Kinguś masz śliczny brzuszek, zgrabniutki :)

Kasikz
, myślę, poczekaj słońce jeszcze troszkę i jak nie przyjdzie to może zgłoś się do lekarza??

Ola81 trzymam kciuki cały czas za 2 kreseczki :)!!

Gosialew może faktycznie zrób teścik, przynajmniej nie będziesz żyła w nieświadomości :)

Karolka, dobrze, ze już niedługo będziesz miała troszkę wolnego, niech już inni wracają, bo ci zamęczą na maksa

Agatka co tam u ciebie?? Jak się czujesz?
 
reklama
ilonka 26 - nie miałam usg robionego, tylko podotykał i powiedział że jest wyczuwalny jakiś mały guzek na lewym płacie - tak to określił!mozemial cos innego na myśli!ale z jego tonu nie mysli ze to cos bardzo zlego!mam iść do internisty żeby dał mi skierowanie na usg tarczycy i pewnie do endokrynologa!
 
życze ci żebyś zobaczyła te dwie kreseczki na teście

kochana trzeba sie pozytywnie nastawić każda z nas sie boi ale trzeba walczyć o to co najpiękniejsze i ja zrobie wszystko żeby przytulic swoją dzidzie, przedemną trudny okres bo w 24 tyg ciązy sie to stało a teraz jest 21 tydz wiec troche sie boje ale staram sie pozytywnie myśleć i codziennie modlić o zdrowie dla mojej córeczki i tobir też zycze dużo pozytywnego myślenia i powodzenia żebyś szybko zobaczyła 2 kreseczki na teście
dzięk..... z ukrycia zeby nie zapeszyć;))
właśnie najgorsze to tak spokojnie ominąć ten tydzień który nam sie strasznie źle kojarzy....
oby te najbliższe tygodnie były dla Ciebie na tyle spokojne na ile tyllko się da :tak: napewno będzie wszystko dobrze a i ja postaram sie mieć więcej optymizmu;-) pozdrawiam
 
dziewczynki wy moje kochane co ja na to poradzę muszę tak pracować bo wyleją mni w końcu z roboty od poniedziałku w końcu wszyscy wracają i będę miała troche wolnego bo naprawdę już nie mam siły:-( najgorsze jest to że do was nie mogę tu tak często zaglądać w parcy nie bo jak jestem z kierownikiem to patrzy gdzie wchodzę na jakie strony a jak wracam do domu po12h to jestem tak zmeczona że gotuje mężusiowi i sobie obiadek i uciekam lulu bo ostatnio cały czaa mam 12H:-(. no ale cóż takie to życie:-(
No to chciałam zauważyć ze bardzo podobnie jest u mnie z tym zagladaniem na forum w pracy:tak: dzisiaj np. chciałam przywitać sie z rana bo tak to przewaznie wieczorkiem (no chyba ze popołudnióweczka) rozpisałam sie na całego-bo chwilowo oddychałam swiezym powietrzem bo szefowej jeszcze nie było-a tu jak się drzwi nie otworzyły:szok:, wpadła jak bomba i nawet sie wylogowac nie zdązyłam jak ze stronki czmychnełam:wściekła/y: ale by było ucięte na wypłacie!!!!!!!!
 
Dziewczyny meldujemy się po wizycie:-) wszystko w porządeczku Sóweczka ma 71mm i nowy termin to Walentynki, więc z USG wychodzi, że jesteśmy w 13t4d:-D jutro o 10 mam dzwonić do ginka ustalić kiedy robimy badanie na przezierność karkową, bo na tym jego USG nie dało rady i musi to zrobić na super nowoczesnym USG w szpitalu w Knurowie, w którym pracuje:-) tylko, że jest problem, bo jedzie na urlop i jedyny dzień kiedy może mi je zrobić to jutro, ale nie wie czy nie będzie miał operacji jutro, dlatego też mamy dzwonić się dowiadywać...ale jeśli on nie da rady to pogada z innym lekarzem i zrobi mi to USG to na początku następnego tygodnia :-) fotka taka troszkę niewyraźna, ale może niebawem będę miała lepszą:-)


 

Załączniki

  • DSC03901.jpg
    DSC03901.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
A sorki ze pisze post pod postem ale zapomniałam. Czekam dalej na @ i nie ma już ponad 6 tygodni. Kiedy w końću przyjdze :(
przyjdzie - bez obawy ale to czekanie faktycznie - jest okropne...

hej,
ja już po wizycie:)

Mam jeszcze jakieś upławy śluzu z czymś, ale mówi, że nie ma to charakteru zapalnego, ale mam dużo chodzić itp.. no i z przytulanek nici az do pierwszego @!

Kurde ale powiedział mi że mam malutki guzek na lewym placie tarczycy, i to mnie przestraszyło:(Żeby to nie było nic złego:(

No i bez problemu dał mi zwolnienie na 30 dni!

To tyle!

Miłego popołudnia zyczę!
no to sobie wypoczniesz od tego wszystkiego a ten guzek to pewnie nic groznego...
Dziewczyny meldujemy się po wizycie:-) wszystko w porządeczku Sóweczka ma 71mm i nowy termin to Walentynki, więc z USG wychodzi, że jesteśmy w 13t4d:-D jutro o 10 mam dzwonić do ginka ustalić kiedy robimy badanie na przezierność karkową, bo na tym jego USG nie dało rady i musi to zrobić na super nowoczesnym USG w szpitalu w Knurowie, w którym pracuje:-) tylko, że jest problem, bo jedzie na urlop i jedyny dzień kiedy może mi je zrobić to jutro, ale nie wie czy nie będzie miał operacji jutro, dlatego też mamy dzwonić się dowiadywać...ale jeśli on nie da rady to pogada z innym lekarzem i zrobi mi to USG to na początku następnego tygodnia :-) fotka taka troszkę niewyraźna, ale może niebawem będę miała lepszą:-)


no to daj znac koniecznie jutro co z tymi badaniami...i ciesze sie ze dzidzia zdrowo rosnie...
 
reklama
no i przyszla pierwsza @ wiec zaczynamy odliczanie... caly czas mam watpliwosci czy zaczac juz teraz staranka czy poczekac jeszcze jeden cykl - tak mnie kusi ze hej...

Jeśli czujesz się gotowa na ciążę, to nie czekaj ze starankami, bo to Ty najlepiej wiesz, że to już ten czas:tak::tak:

Dziewczyny meldujemy się po wizycie:-) wszystko w porządeczku Sóweczka ma 71mm i nowy termin to Walentynki, więc z USG wychodzi, że jesteśmy w 13t4d:-D jutro o 10 mam dzwonić do ginka ustalić kiedy robimy badanie na przezierność karkową, bo na tym jego USG nie dało rady i musi to zrobić na super nowoczesnym USG w szpitalu w Knurowie, w którym pracuje:-) tylko, że jest problem, bo jedzie na urlop i jedyny dzień kiedy może mi je zrobić to jutro, ale nie wie czy nie będzie miał operacji jutro, dlatego też mamy dzwonić się dowiadywać...ale jeśli on nie da rady to pogada z innym lekarzem i zrobi mi to USG to na początku następnego tygodnia :-) fotka taka troszkę niewyraźna, ale może niebawem będę miała lepszą:-)



Mamo Sówko, wielkie gratulacje, dzidzia śliczna, bardzo się cieszę!!!

Daaa, witaj... gratulacje dla mężusia i mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie!!

Ja mam dziś kiepski dzień, maluch nie chce kopać i się martwię, do tego chore sny....:no::no:
 
Do góry