reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dorotasochacka jeśli mam być szczera to chyba nie są najlepsze wyniki przynajmniej toksoplazmoza wskazuje na to że przebywałaś już tą chorobę gdyż podwyższone IgG świadczy o tym a IgM to chy akurat jesteś teraz chora, aby wiedzieć czy zachorowanie było dawno czy też nie to wykonuje sie jeszcze inne badanie , które nazywa się awidność. Tyle wiem i tyle Ci mogę powiedzieć bo sama to także mam. Pozdrawiam
 
reklama
pixela- Brava!!!!!!!! Jakbym miala miec córcie też mysłalam o Laura!!! Ależ sie wzruszyłam....
Aga aj. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
Edytka moc przytulanek..
Pati.jestem, czytam,trzymam kciuki..
Aga Ir,ale psikus kolejna dziewczyna-bardzo ci kibicuje!!
Pozdrowienia dla wszystkich.........
----------------------------------------------------------------
u nas bez zmian,jest zle zle i zle..:-(
 
Pixelko i ja gratuluję

dorotasochacka jeśli chodzi o toxo i o cytomegalię to IgG w twoim przypadku dodatnie świadczy, ze przechodziłaś te choroby. W toxo można skontrolować jeszcze awidność czy w cytomegalii to nie wiem, ale możesz być pewna przynajmniej tego, ze obecnie nie jesteś w stadium zachorowania i to jest dobra wiadomość, bo nawet jakbyś zaszła w ciążę obecnie nie zagrażałoby to maleństwu. Wszystko jednak na pewno dużo lepiej wyjaśni ci lekarz podczas wizyty
 
Witam się z Wami drogie panie.

Pixelko Aniu Ty wiesz co pragnę Wam powiedzieć. Już zresztą dostałaś wieści. Wszystkiego naj dla Ciebie i Laurki.

Dorotasoch. Witaj faktycznie dawno Cię nie było. A dziewczynki już wytłumaczyły Ci co i jak z wynikami.

gloria dziękuje za pozdrowienia może napisz co u Ciebie? Buziale wielkie.

wróbelku Asiu czy czytałaś wszystkie swoje PM? Wytrzymaj jeszcze chwilunie. Jest tak blisko..

Olcia PM jejku jeszcze 3 dzionki i obrona pracy! Wow...

Haniu scarlet jak miło Cię widzieć. Ogromne uściski i pozdrówka dla Was.

Cyniczka Asiu napisz proszę co u Ciebie/ U was.?

Haniu nocna gdzie jestes?????

iławianka Agus - kiedy jakiś urlopik? Ale chyba przedszkole teraz mają dyżury i pewnie będziesz za niedługo się lenic? Jak to jest w Twoim przypadku? I napisz koniecznie co u Twojej już nie takiej małej księżniczki?

martusionek jak lecznie? Wszystkie badania już porobiłaś?

Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam.
Buziaki i miłej niedzieli życze.
 
reklama
Jeden dzień mnie nie ma a tu takie cudowne wieści:-)

Pixelka serdeczne gratulacje:-) nareszcie masz Laurę przy sobie:tak: no i gratki za tak expresowy poród:-)

Ja dziś nie śpię od samego rana, bo jakoś nie mogę:-) godzinę temu zaś się położyłam, bo myślałam, że może zasnę, ale niestety:baffled: więc coś zjadłam i oglądam TV:-p a pogoda dalej do bani:angry:
 
Do góry