reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mama sówka, coś dziwnego z tą pogodą i w ogóle całą aurą. My z R zasnęliśmy wczoraj o 20tej :szok::confused::-) i obudziliśmy się nad ranem.
 
reklama
Dziewczyny mam takie mały problem mam już 4 @ ale przed każdą zanim się rozkręci mam 3 dni plamienia :-( Nigdy tak nie miałam czy to może o czyś świadczyć? Bo @ to mam już swoje sprzed poronienia ale te plamienie...
 
Weszlam na chwilke bo zrobilam sobie przerwe od sprzatanka...
Zaraz ide robic obiad...

Czekalam az minie pierwszy trymestr ciazy bo sadzilam,ze wroci mi wszytko do normy tzn.ze znowu zaczne dalej normalnie jesc a tu guzik prawda...
Dalej musze sie zmuszac i niedlugo zaczne sobie wkrecac,ze to nie jest normalne...
No i dalej mi sie strasznie dluzy do wizyty u lekarza...To jeszcze 15 dni...

No pomarudzilam Wam troszke i ide zrobic Arturowi obiad bo mi padnie biedak-hihi.
Do pozniej.Pa pa
 
Pixelko gratuluacje. Laurunia witaj na świecie !!!! :-):-)
AgaAj przepraszam za spóźnione życzenia, ale w piatek zostałam pozbawiona brutalnie komputera. Z całego serca życzę Ci ogromu miłości i spełnienia wszystkich marzeń
 
Pixelko gratulacje a Ty maleńka Lauro witaj na świecie!!!!!!!!!!!!!!!

481876qojaq5ujfk.gif


Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
Edytko - a ja urlopik mam od 1 lipca nie mogę się już doczekać a dyżur w przedszkolu dopiero w sierpniu to sobie trochę odpocznę. Julcia miewa się dobrze i lepiej ją ubierać niż karmić - właśnie się dobiera do kolacji taty.
Buziaczki
853843rvry1mf74v.gif
 
Ostatnia edycja:
witam:)0
dopiero teraz znalazłam to forum, a widze, że mam z Wami dużo wspoólnego- niestety. Jestem mamą aniołka. Teraz buszuję na forum mam kwietniowych- jak widzicie po wielu przykrych chwilach nadeszla i ta najszczesliwsza na swiecie, choc nic tego nie zapowiadalo. Moja 2 ciąża, planowana, upragniona. Po pierwszym poronieniu bylam zestresowana, przewrażliwiona... no i udalo sie. do 8 tc bylo supr, nagle krwawienie...bylam pewna ze to koniec. kolejny raz. Na szcescie w szpitalu mialam dobra opiekae i fasolka nadal żyła. Pozniej tez mialam mnostwo problemow, cukrzyca ciazowa, hipotrofia plodu ale na szczescie urodzialm w 37 tc Hanię, malutką ale zdrową ,wazyla 2490gram. Teraz ma już ponad 3 miesiace i wazy 5 kg. Trezxba wierzyc, choc to trudne.. sami z mezem tez nie za bardzo wierzylismy w szczesliwe zakonczenie...ale wszystkoi jest mozliwe. Nasze Aniołki czuwają nad nami:))

pozdrawiam wszystkie Mamusie Aniołków:biggrin2:
 
gloria dziękuje za pozdrowienia może napisz co u Ciebie? Buziale wielkie.


Edytko, ja właśnie wróciłam z urlopu nad morzem gdzie uskuteczniałam metody naturalnej odbudowy endometrium, czyli wędzone rybki i czerwone winko:-). Było super, zrobiłam na rowerze chyba z 250 km przez te 2 tyg, opaliłam się i jestem pozytywnie nastawiona.
Teraz czekam na czwartą po zabiegu @ i ide do lekarza. Jesli moje endo jest dalej za małe to da mi jakieś hormony, ale mam nadzieję że już dostanę zgodę na staranki. Pozdrawiam cieplutko.
 
reklama
Dzień dobry!! :-):-)

Niedługo zwariuję przez ten mój internet. Nie miałam go od poniedziałku aż do dzisiaj :angry::angry: I powiem Wam, że najbardziej byłam zła na to, że nie mogę wejść na bb :angry::angry: Człowiek się od Was uzależni i potem tęskni.

Pewnie nie uda mi się nadrobić zaległości z całego tygodnia, ale postaram się.

Pixellko gratuluję córci :-):-)

AgaAj życzę Ci, żeby przed Tobą były już same dobre chwile.

Nowe mamusie witam i pozdrawiam.
 
Do góry