reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Powinnam iść po odbiór 10 maja ale nie chciałam zastanawiać się co tam jest... poszłam więc w przeddzień wizyty... cichutko się tutaj zrobiło -wszyscy kolację chyba szykują
 
Witam:-)
To moje i M dzisiejsze zakupy
Śliczne
Witajcie.....Wszystkie.....
Witaj słonko.

DZIS OFICJALNIE ZACZĘŁAM 9 MIESIĄC.
:-):-):-):-)

Ja dzisiaj uciekam bo źle się czuję przez tą grypę...
Zdrówka życzę.

dzien dobry:)
witam sie tylko i uciekam:)
Witaj Aguś:-)

witam dziewczyny
Witaj Olu :-)
Czesc Dziewczynki.
Ja wczoraj po poludniu troszke polegiwalam sobie bo lekko pobolewalo mnie podbrzusze )
Odpoczywaj.

Kurczę ja się boję żebym nie biegała co dwa tygodnie jak już nam się uda zafasolkować :-) . Gin będzie mnie miał dosyć ;-)
Ja biegałam na początku:zawstydzona/y: Ginka mi mówiła normalnie bym powiedziała żeby pani przyszła za 4 tygodnie ale pani i tak przyjdzie wcześniej więc do zobaczenia za 3 tyg.;-);-);-)

czy ktoraś z mamusiek nie miała w ogóle mdłości, wymiotów itp??? kurcze ja chce rozmawiac z panem kibelkiem...
Ja miałam mdłości tylko po 20 i wymiotowałam 4 razy:tak:
Czasem mdłości nie było kilka dni.

Hej hej
Ja znow tylko sie melduje,
Witaj Wróbelku.

Wyszła mocno jedna kreska |. Uuuufff!
Ale to ostatni teścik z jedną krechą ;-);-)
Witam Dziewczynki!!!
Kubuś przesyła dla wszystkich e-cioteczek buziaka. .
Buziak przesłodki :-D:-D:-D:-D

Sonitko smakowicie to wygląda :-):-):-)

Ja dziś byłam w pracy po miesięcznym zwolnieniu. Nie było tak źle pracy mało i nawet kręgosłup nie bolał od siedzenia.
Mała oczywiście kopała ;-);-);-)
 
alla Kubuś cudowny. Gratulację !!!

Sonitka truskawki wyglądaja rewelacja!!! Pyszności

13x13 nic się nie dzieje ż Twojego wyniku hist. Wszystko prawdopodobnie w porządku

Mała kinia widocznie nie lubi pracować :tak::tak:;-);-)
 
13x13 nic się nie dzieje ż Twojego wyniku hist. Wszystko prawdopodobnie w porządku
Mała kinia widocznie nie lubi pracować :tak::tak:;-);-)

Dziękuję Olu tak właśnie myślałam i sprawdzałam.
A co do kini to masz rację -mamusia powinna na spacerki chodzić, zakupy, albo leżeć brzusiem do góry i go głaskać cały dzionek a nie do pracy... robota jest beeee:-p
 
Mała kinia widocznie nie lubi pracować :tak::tak:;-);-)
:-)Mały leniuch

A co do kini to masz rację -mamusia powinna na spacerki chodzić, zakupy, albo leżeć brzusiem do góry i go głaskać cały dzionek a nie do pracy... robota jest beeee:-p
No, no kinguś jak można Kinie tak przemęczać. Nu nu mama ;-) ;-) :-) :-)
W poniedziałek idę do ginki i zobaczymy czy pójdę na zwolnienie czy może skróce sobie godziny pracy;-);-)

Teraz uciekamy bo muszę trochę rozprostować kości :tak::tak:
Buziaczki moje kochane
 
W poniedziałek idę do ginki i zobaczymy czy pójdę na zwolnienie czy może skróce sobie godziny pracy;-);-)

Ja zawsze się zarzekałam że będę pracowała, bo ciąża to nie choroba, bo ja kobietą sukcesu jestem -moja droga -ciąża to najpiękniejszy okres w życiu!!! patrz jak rośnie twój brzuszek -masuj się, naciągaj skórę i rób milion innych zabiegów -tylko nie marnuj czasu na pracę -ja wiem że nikt Ci za to nie podziękuje Kochana!
 
Sonitko dobrze, że testowanko po Twojej myśli wyszło.
Agus Irl cieszę sie, że już wróciłaś.
Kinguś a czemu mamusia chodzi do pracy??Juz czas udać się na dluuuugie L4. Ja od 4 miesiąca siedziałam w domu:-):-):-).
Marzenko mam nadzieje, że wrócisz do nas. Dużo zdrowia dla Twojego siostrzeńca. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Aguś AJ, Edytko o Was myślę codziennie.
Selenko Ty wiesz;-);-);-)
Ola 81 widzę, że na Ciebie można tutaj liczyć prawie 24h/dobę. Dobrze, że jest tutaj taki Anioł, co przywita nowe mamusie i zawsze odpowie na posta.
Patib ja w ciązy gadałam z panem kibelkiem tylko raz. Od ok 7 tyg miałam poranne mdłości. Nie denerwuj się kochana, każda ciąża jest inna.
Iza piekny post;-);-)
Alutka, Karolka dla Was buziaki wysyłam i życzę wytrwałości. Nie poddawajcie się!!!!!!
Alinko jak Ignaś???
Pati jak w nowej pracy???
Sylus odezwij się??Co u Ciebie??
Wróbelku jeszcze troszke, dasz radę.
Dziewczyny nas jest tu tak dużo, że więcej nie zapamiętałam, przepraszam, ale pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.
 
reklama
Do góry