reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
AJ ja zaluje ze nie popchowalam swojego malenstwa a mialam taka mozliwosc ...jednak wiem ze jestem za slaba ...bUZIAKI ... NIE BEDE PISALA CO MYSLE JAK TO WIDZIALAM JAKI BYL ZE MNIE SLABEUSZ ...
 
Marlenka...kochana nie mów tak....powiem Ci ze ja tez nie mam sił i słaby ze mnie człowiek....i nie wiem czy miałabym tyle sił w sobie aby walczyc o te zaswiadczenia....tyle tylko,ze mam w sobie tyle złości ze tym razem nie odpusciłabym.....moj "pierwszy" Aniołek został pochowany w grobie zbiorowym i chociaz byłam wtedy wdzieczna to teraz człowiek wie więcej (dzieki internetowi) i wie jakie ma prawa...o co moze walczyc...co mu się nalezy.....
aaa....napisałabym wiecej ale nie chce wypowiadac sie na temat zbiorowych grobów....
wybaczcie mi ze tak niezwięzle pisze ale moja psychika chyba przestała funkcjonowac....robie takie rzeczy ze kiedys nawet bym nie pomyslała,ze mogłabym sie tak zachowywac...
 
DZIEWCZYNKI PROSZE!!!! TRZYMAJCIE KCIUKI JUTRO O 12-NASTEJ ZA MOJEGO CHRZESNIAKA .....WYNALEZLI MU JUZ (TAK BARDZO MI CIEZKO) CHOROBE METABOLICZNA...jedziemy na rozmowe zeby nie bylo tak zle ...
 
Marzenko....masz TO u mnie jak w banku....zycze duuuzo zdrówka....wiem co przechodzą rodzice Wczesniaczków kiedy ciągle "coś wyskakuje"....duzo sił i zdrówka....
Ola....dziękuje....ja tez mam taką nadzieję ale wiesz sama jak to jest....jak cięzko jest się podniesc
 
Cześć Dziewczynki. Witam w deszczowe popołudnie.
AJ jak miło czytać Twój post
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Aga Aj dobrze ze piszesz chociarz troszke. Wiesz ze mój M też czasem wspomina ze mozna bylo chociarz grób Aniołkowi zrobic?Ale dwa lata temu kto o tym myslal.....
Marlenko bede trzymac kciuki punkt 12 wiem jak wazne jest zdrowie dziecka-to najcenniejsze co mozemy dostac.
Pati odezwij sie troszke.-ciagle o tobie (o was) mysle.
(o udało sie sygnaturke wkleic-to tez pomysl małżonka -wiele takich stron znalazł ale ta byla chyba najfajniejsza i taka ładna)
 
reklama
Witaj Haniu......
Tobie kochana tez naleza się podziękowania....Ty wiesz za co.....!
Zyczę i Wam duzo zdrówka kochana.....jak samopoczucie?
hej. Zawiesiła mi się strona i dlatego nie odpisałam od razu. U nas powolutku. Maleństwo rośnie i zaczynam nieśmiało wierzyć, że będzie dobrze.
Super, że załatwiłaś formalności w szpitalu.
 
Do góry