reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Sonita ja przechodzilam cytomegalie- najprawdopodobniej w poprzedniej ciąży. Rodzilam w kwietniu a wyniki robilam w lipcu. i wyszlo ze niedawno przechodzilam te chorobe, w ogóle tego nie leczylam samo przeszło. toxo i cytomegalia nie są dla nas groźne, groźne są dopiero w ciąży.
teraz jestem spokojna bo mam przeciwciala i juz na to nie zachoruje.
Syla...mam takie pytanie - bo widzę,że też straciłaś dzieciątko w 24 tygodniu ciąży -jak długo czekałaś z ponownym zajściem w ciążę ?To był poród naturalny - jeśli mogę o to spytać?
 
Kinguś piękny brzusio
sorki ,że tak rano wpadłam i wypadłam ale na zebranie musiałam lecieć a potem nastepne i tak do teraz:-)uff
 
A dziękuje dobrze. Mała szaleje a ja jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa:-D:-D
Czy to normalne, że po usg połówkowym następne jest w 32 tc??

A to my dziś- 21 tc
Kingus..jak najbardziej normalne.....32tc a potem dopiero może 37-38tc jeśli nie urodzisz do tego czasu...ja urodziłam w iki w 38 i juz kolejnego usg nie doczekałam i staneło na 32tc, wiec nie wiedziałam ani jak mała ułozona, ani ile bedzie ważyć...
 
gabrysia, tak poród naturany ale bylam łyzeczkowana po nim.
dostalam pozwolenie po 4 okreach, ale udało sie po 8 miesiącach.mialam niski progesteron.

kingus śliczny malusi brzusio, ale tak jak pixela bedziesz miaal krócej do dźwigania;-)
 
Syla, ale rodziłaś i wtedy się nie udało z tą cytomelagią tak...?

Straszne rzeczy piszą o tej cytomelagi, albo przyczynia się do poronienia, albo do wady dzieciątka...

Ja najprawdopodobniej ostatnią ciążę poroniałam przez cytomegalię, miałam objawy grypowe i wysoką gorączkę, samo przeszło po kilku dniach, tyle, że dzidzia zmarła. Ale to tylko przypuszczenia, na podstawie wysokiego IgG w 2 tyg po poronieniu.
 
reklama
Kinguś, taka jak napisała Pixella, to normalne. USG w 32 tygodniau , a później to przed porodem niewiele. Chciałabym aby mi sprawdził jak mała rośnie, przez tę cukrzycę ciężarnych nie mam pojęcia co się dzieje. Ja nie tyję, a czy malutka rośnie? Obłęd. Dziś mam zły dzień na rozmyslania.
 
Do góry