reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A ja tak sobie myślę, a raczej patrzę, że dopiero dzisiaj owulka?
Hi hi hi to my się zagalopowaliśmy (ojeny jakie ciężkie do napisania słowo:eek:)
bo już tak od czterech dni przytulamy.
Nam się udało kiedy przytulaliśmy się 6 dni podrząd ;-);-);-)
A czy rozmowa pomoże ?? Tego nie wiem bo rozmawiać nie chce, no chyba że o pracy ...:wściekła/y:
Warto spróbować ;-);-)

Moj synek wczoraj mi oznajmił konspiracyjnym szeptem: Mamo jutlo jest baldzo wazny dzień matki! i co - zapytałam
i kupię Ci psepiętne kwatti i ....DLABINĘ (drabinę- nie wymawia r ani k)
oj mówię wam prawie sie popłakałam ze wzruszenia i ze smiechu, jaki to cudny prezent moje dziecko dla mnie zaplanowało!
No pięknie :-):-)
Oczywiście M nie dostał pracy :-:)-:)-( Będzie baaaaaaaardzo ciężko, nie wiem co dalej :-:)-:)-( Uciekam bo nie mam nawet ochoty pisac caly czas rycze :-:)-:)-(
Nie poddawajcie się w końcu znajdzie pracę:tak:

Witam dziewczynki, ja jestem po wizycie ginka, Dostaliśmy zielone światełko. Możemy działac :-) :-) :-)
Bardzo się cieszę :-D
Nie śmiejcie się, ale tak patrzę, że chyba przytyłam w palcach u nóg, naprawdę :eek::szok::-DNie no zawsze takie delikatne stópki, a teraz grubasy takie się zrobiły, chyba muszę dzisiaj zrobić pedicure, może wtedy lepiej to będzie wyglądać :sorry:
A może troszkę wody się zatrzymało w organizmie, jest strasznie ciepło może lekko spuchły ;-)

tak gdzies slyszalam ze sa sposoby na ciaze po poronieniu ze traktowana jest jak zagrozona i lekarze przepisuja duphaston tak?? niektore dziewczyny biora go juz po owulacji zeby sobie pomoc..... slyszalyscie o tym?
Witaj.
Ja też myślałam, że każda ciąża po poronieniu jest zagrożona. U mnie tak nie było ale duphaston dostałam dla swojej spokojności.
Ja byłam na tym usg szyi i okazało się, że nie torbiel :-):-):-):-) węzeł chłonny mi tak urósł ... ale nie ma zmian patologicznych, czyli nie trzeba usuwać :-D:-D:-D
Super :-):-):-):-):-):-):-)

witam
moja beta 528,00 mIU/ml
progesteron 25,08

Gratuluję :-D
 
reklama
każda z nas tak żyła do puki nie straciła malenstwa, ja juz na badania wydalam około 300zl... teraz robie pozimy bety i wierze ze bedzie przyrastac prawidlowo..

ps przepraszam ze sie nie przywitalam z nowa aniolkowa mamusia
najwazniejsze badania to cytomegali toxoplazmoza, tarczyca, prolaktyna rózyczka, zespoł antyfosfolipidowy, a potem posiew -wymaz z szyjki z posiewem albo test urogin ale on kosztuje okolo 300zł ale jest dokladniejszy a kszt taki bo ponoc robiony jest na podobnej zasadzie co wykrycie ojcostwa-tak mi lekarz powiedzial ten test wskazuje konkretnie czy jest sie chorym czy nie a z posiewu moze wysjc wynik watpliwy... ja tego nie robilam ale zrobie posiew w pn na wizycie...
 
Masz racje Pati o tym Ih w ciąży to nic w necie niema,jakies niedoinformowanie czy jak.
Edytka jest tu potrzebna i tyle.
Edytko WRACAJ do nas bo sie gubimy! Bez ciebie nieda rady!
 
witam dziewczynki

alutka- milo ze pamietasz :tak:;-)ja tez sie za Wami stesknilam ...Jednak praca dom i czasu juz brakuje na pisanie ...brak weny ostatnio hmmm...ale co dziennie czytam co u Was slychac:)

witam nowe Aniolkowe mamusie ...

Edytko brakuje mi Ciebie...przytulam

Agunia AJ CZekamy na Ciebie kochana przytulaski

mala- trzymam kciuki za 2 krechy

kasiu jak tam Franiu? Igorek to juz duzy chlopak...podobny do tatusia...Jak Ty sie czujesz? Ostatnio wypatruje bocka ...chyba zly adres mu dalas HEHE bo doleciec nie moze...

szafirku rozumiem co czujesz ...ja tez coraz czesciej mam takie odczucia ...ale fajnie ze podpisujesz liste na BB

Karolka Magdalenka38 Wam mocno kibicuje ....tak naprawde Nas "starych" staraczek malo zostalo...

ola gratuluje zielonego swiatelka:tak:

CO u mnie hmmm staranka marnie ida, praca i malo czasu dzisiaj mialam wolne wiec trza bylo mieszkanko wysprzatac ...Syn na dzien matki przyniosl pale z matematyki wrrr...

otrzymalam wyniki badan chlamydia ureoplasma mycoplasma ujemne Badanie nasienia M chyba oki nie znam sie na tym ale plemniki zywe 78% plemniki martwe 22%

pozdrawiam Was wszyskie od A do Z
 
witam
moja beta 528,00 mIU/ml

progesteron 25,08

jest dobrze?????????? bo ja tych norm bety nie kapuje, czemu takie rozlegle

moje gratulacje kochana...
tu normy bety na wszelki wypadek :

Normy beta-HCG

tydzień ciąży mlU/ml
3-4 ----------- 9 - 130
4-5 ---------- 75 - 2600
5-6 --------- 850 - 20,800
6-7 ------- 4,000 - 100,200
7-12 ---- 11,500 - 289,000
12-16 ---- 18,300 - 137,000
16-29 ----- 1,400 - 53,000
29-41 ------- 940 - 60,000



tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml
3 5 - 50
4 4 - 426
5 19 - 7,340
6 1,080 - 56,500
7-8 7,650 - 229,000
8-12 25,700 - 288,000
13 -16 13,300 - 254,000

Normy hcg
Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156
Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870
Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500
Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300
Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000
Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000
Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000
Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939
Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074
Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818
Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173
Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585
Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465
Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360
Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183
Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771
Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100
 
Napisał wrobelek85
Oczywiście M nie dostał pracy :-:)-:)-( Będzie baaaaaaaardzo ciężko, nie wiem co dalej :-:)-:)-( Uciekam bo nie mam nawet ochoty pisac caly czas rycze :-:)-:)-(

Wrobelku bedzie dobrze musisz wierzyc...Moj maz tez zostal bez pracy i iem jak jest ciezko.Ma 31 lat a w jednym miejscu gdzie skladal papiery uslyszal,ze jest za stary...Hmm...co to w ogole ma byc...
 
przyszła mamusiu ja mam troche inne normy tylko nie rozumie jak oni to licza nie wiem czemu sa takie odchylenia dla mnie logiczne byloby jakby kazdy kolejny tydzien zaczynal sie od normy o jeden wiekszej niz w tym poprzednim tygodniu.. no ale nie jestem lekarzem... wyglada na to ze jest dobrze... a normy to są zalezne od terminu miesiaczki od dlugosci cyklu i od tego czy sie wie mniej wiecej kiedy bylo poczecie...
 
reklama
Do góry