reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pati b teraz to oficjalnie gratulacje!!!

a na tygodnie to nie patrz, najwazniejsze to sprawdzic bete po 48 godz czy dobrze przyrasta
 
reklama
Musze Wam pomarudzić, bo coś mnie dzisiaj naszło :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ostatnio zauważyłam, że jak słyszę, że ktoś jest w ciąży, to też mam ochotę podjąć kolejną próbę. Wczoraj dostałam 5@, ale jeszcze trochę badanek zostało do zrobienia, zęby do leczenia. Poza tym obydwoje bez pracy (chociaz mój M jest już na dobrej drodze do znalezienia - trzymajcie kcuki) , a jeść coś trzeba :angry::angry::angry: Tamten rok ( nie licząc czerwcowego poronienia) był najlepszym rokiem w moim życiu. 2009 źle się dla mnie zaczął i tak się wszystko ciągnie i psuje :-:)-:)-( Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni. Przepraszam za to marudzenie, bo nie są to jakieś wielkie powody do marudzenia w porównaniu z niektórymi waszymi problemami, ale musiałam się "wygadać". :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Czasem mam takie gorsze dni i jestem wtedy straszną marudą i pesymistką :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Agnieszka trzymam kciuki za męża, oby znalazł jak najszybciej pracę.
Daa marudź kochana ile wlezie, my przeczytamy i jak będziemy umiały to pomożemy..
 
Jestem jak zwykle o późnej porze no ale dziś Dzień Matki wiec trzeba było mamusie poodwiedzać, na szczęście są blisko.:-)
Jak poczytam to może coś jeszcze doskrobię, ale padam dosłownie, bo codziennie jestem o 21.30 w domu a wychodzę o 7.30 rano.
 
Witam późną porą

W Dniu Matki chciałabym życzyć nam wszystkim spełnienia marzeń...
To dość ciężki dzień dla mnie i pewnie dla wielu z was, moje dzieci nie mogą być ze mną, dziś poszliśmy na cmentarz, wkońcu się odważyłam, musimy zrobić jakiś nagrobek
tak mi strasznie przykro że moje dzieciątka są w tak strasznym miejscu

Chemia pomału mnie zwala z nóg, jeszcze 3 dni i trochę odpocznę

scarlet- nie ma mnie za co podziwiać, wszystkie mówicie o tym jak jestem dzielna a to wcale nie prawda, wogóle sobie nie radzę i wszystko się sypie, dosłownie wszystko

wróbelku, wiem jak to jest, kiedy byłam w ciąży też oboje nie pracowaliśmy, było duzo stresu, nawet sprzedaliśmy mieszkanie żeby mieć odłożoną kasę kiedy chłopcy się urodzą, ale teraz wiem, ze nawet gdybyśmy tego nie zrobili wszystko byłoby dobrze, także głowa do góry, wszystko się jakoś ułoży

Pati- super wieści
co do betki to ja tez mam inne normy, chyba wszystko zależy od laboratorium, widocznie u każdej kobiety jest inaczej bez względu na tc

50-500 1-2 tydz (od zapłodnienia oczywiście)
100- 5000 2-3 tydz
500-10000 3-4 tydz

Pozdrawiam
Do jutra
 
reklama
Do góry