reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chyba czasami jest dobrze tak razem pobeczeć, ale mój P nie jest skory do płaczu, do rozmowy...nie wiem comu siedzi w głowie.
A ja się boję czy pozabiegu jeszcze mogę zajść w ciąże ...ale jak mam to sprawdzić skoro on nie chce ?
 
reklama
skarlet tam nie ma norm bety a ja normy mam razem z wynikiem tylko nie rozumie dlaczego takie odchylenia sa w tych normach... wedlug norm to jestem w 6 tygodniu ale mieszcze sie tez w 5 tygodniu w normach... wiem ze jest ok bo tak czuje tylko chcialabym po prostu wiedziec o co chodzi w tej calej becie
 
a my czujemy sie super:) malenstwo co prawda czasem jakos tak dziwnie sie ulozy ze uciska na przepone i ani lezec a ni siedziec ani chodzic:)no ale nie narzekam:)
dzis bylam na zlocie czarownic i prawie wszystkie bylysmy czyli jakies 10 babek i dzieciakow z 8 sztuk chyba jakos :)ale super bylo:)
 
Agus no Tobie to juz nie duzo zostalo i dzidzia wkrotce bedzie z Toba...

A ja jakos tak siedze i mysle jak tu rozwiazac problemy.Nie dosc,ze martwie sie zeby ciaza przebiegala dobrze to jeszcze inne klopoty...
Moj maz ladnie zarabial-wystarczalo nam z jednej pensji i miesiac temu stracil prace.
Dostajemy pomoc od miasta tzn.placa nam za mieszkanie i daja jeszcze troche na zycie...Jednak z kazdym dniem zastanawiam sie jak zalatac te dziury.
Ostatnio jeszcze przyszedl rachunek za szpital.Dokladniej byly to dwie wizyty i dwa badania usg,gdy zaczelam plamic a pozniej poronilam.Nie bylam wtedy jeszcze ubezpieczona i przyszedl rachunek 200€.
Nic mam nadzieje,ze jakos to bedzie choc jak byla normalna pensja bylo spokojniejsze zycie i nie musial czlowiek tyle sie martwic.
Ja od 5 czerwca mam sie zajac 2-letnia dziewczynka.Praca od poniedzialku do piatku po 3-3,5 godzinki.Dodatkowe pieniazki by sie przydaly choc jeszcze przez te pare miesiecy jak moge cos robic,ale boje sie ze jak Pani u ktorej mam pracowac dowie sie o mojej ciazy to nie bedzie mnie chciala nawet na te pare miesiecy...
A oszustka nie chce byc i nie chce tego ukrywac,ze jestem w ciazy.Z reszta nie wiem czy to normalne bo trwa dopiero moj 10 tydz ciazy a ja juz mam lekki brzuszek i ciasno mi w ciuszkach ktore kiedys nosilam...
To chyba na tyle...Musialam sie komus wymarudzic-hehe.od razu mi lepiej:-)
 
aanghel -oj przekrecilam:sorry: Ja tez zabiegu niemialam, po prostu u mnie to tak nagle wszystko sie dzialo,ze niebylo potrzeby-wsszystko sie samo jakby oczyscilo.
Oj brakuje naszej Edytki --ona wie wszystko. Edziu wracaj!!!!!
Aga Aj.-mysle o tobie.
Aga ir. ciesze sie ze sie odzywasz-ale ty masz sily i werwy zyciowej-pozazdroscic.


Boje sie dwa razy juz poronilam prawie ze w ten sam sposob...... oby jak juz zaciaze tym razem , bylo inaczej .
dzieki za odp
pozdrawiam ;-)
 
zrób sobie badania zanim zaczniesz sie starac to moze byc wazne, toxoplazmoza, cytomegalia, tsh, ft3, ft4 itd poczytaj na watku badania po poronienia tam wszystko jest
 
reklama
Do góry