reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej ja mialam tak jak ty też myslałam ze jej tam nie bylo test z 18 maja 19 maja bylo to krwawienie lekkie a potem to juz test pozytywny po 5 minutach bylo juz wyraznie widac druga kreseczke a ten stary test mialam w szufladzie i wiesz nadal widac delikatny cien kreseczki, moj m nie widzi ale ja widze :) wiec powodzenia coś czuje że też fasolka bedzie ;-)
 
hej dziewczynki
u mnie coś się źle dzieje znowu nie spie po nocach znowu jestem przygnębiona ach szkoda gadac
Werciaa miała dziś wystepy na dzien mamy oczyiście się wzruszyłam bo miała taki ładny wierszyk
pomyslalam tez o Aniołku pewnie juz bym czula ruchy i moja córcia by gadała do brzuszka

oj marudze
ide się polozyć pewnie znow nie zasne
 
reklama
Do góry