reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam
dziewczyny,
nie wpadam tu za często więc nie jestem na bieżąco, dopiero teraz doczytałam
Edytko Strasznie mi przykro, trzymałam za was kciuki,
Teraz trzymam kciuki za Ciebie i za Twojego męża. Mam nadzieję że kiedyś i dla was zaświeci słońce a wasze Słoneczko wreszcie do was przyjdzie!
Ściskam mocno.

Ja odliczam dni, czekam na wyniki badań i tak strasznie chciałabym żeby to było już. Słońce dodaje siły, sama nie wiem kiedy ta ponura zimojesień minęła.
 
reklama
Witam
Widze, ze szykuje sie nast fasolka, oczywiscie trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!
U nas spokojnie jak na razie
 
Czesc Olcia U mnie calkiem calkiem Jestem zestresowana troche bo Artur idzie na rozmowe o prace A u ?Ciebie??????????
 
reklama
He j dziewczynki

A ja mam doła bo po moim przyjściu ze szpitala po zabiegu mojemu P odeszła ochota na sexi staranie się o dzidziusia. Za żadne skarby nie mogę go namówić żeby chociaż się do mnie przytulił . Mam dni płodne no i klapa ze staranek i jakichkolwiek nadziei :(((
 
Ostatnia edycja:
Do góry