reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Niusi@ dziękujemy za wieści od Syli,trzymam mocno kciuki żeby wszystko u niej było dobrze:tak:

Kinguś świetnie że i u ciebie okey:tak:

Magdalenka ach jak ja cię rozumiem,trudne to nasze wyczekiwanie a potem żal że znowu nic z tego,ale musimy walczyć dalej.Ja też odczuwam że trochę przybyło mi w pasie,postanowiłam że powiem lekarzowi na następnej wizycie że już nie chcę wspomagaczy,jeśli ma się udać to i bez nich się uda:tak:;-)

Gabi tyle przeszłaś w tej ciązy ale jeszcze tylko ociupinkę i usmiech dzieciątka wszystko ci wynagrodzi.

Witajcie wszystkie,umyłam okna teraz należy mi się odpoczynek:-D
 
reklama
Czesc Dziewczynki.....
U nas przepiękna pogoda...ciepło jak latem....super....
Kingus....ciszę się ,że wszystko ok...czekamy na foteczki z kolejnej wizyty...
Marlenka....no własnie u nas to zacofanie jest w normie....invicta powiadasz....oj bywałam tam czesto kiedys...jakoś nie lubie tego miejsca....ale jesli tylko tam mamy szanse na przyzwoite badanie to czemu nie.....
Niusia....dziękujemy za wiesci....przytulaski....pozdrów Sylwunie i przekaz Jej ze mocno trzymam kciuki aby było dobrze.....
Magdalenko...spokojnie...mam nadzieje,ze wkrótce beda kreseczki na tescie.....
czego z całego serducha zycze.....
Ojoj Dziewczynki wiedze ze ten rok nie tylko obfituje w Fasolki ale i w sluby....hihi...ale to dobrze....
Selenko,Edytko,Szafirek,Kasiek.....;-)
Allaa,Also,Anesto,Aga Ir,Mała,Ozkane ,Iławianka,Wonka,Cyniczna,Beti,Enka,
Pati.B,Anetka,Karolka,Pixelka,Mama Sówka,PrzyszłaMamusia,DorotaSochacka,
Hanka,Scarlet,Alutka,Alicja,Koti.....i cała reszte dziewczynek pozdrawiam.....
buziole.....
 
Cześć dziewczynki.nadal nie mam okresu,a jeżeli chodzi o lekarzy to mnie nerwy biorą,jestem załamana.od 11 dni mi się spóżnia.wizyte bym miała dopiero na 23kwietnia albo na 28..byłam u jednego lekarza i to co on mi mówił to komedie można nakręcić-kłóciłam się z nim bo mi nerwy puściły-nie chciał mi zrobić badania HCG bo nie!!!!!ale kazał kwas foliowy brać i zwolnienie chciał mi wypisać.śmieszny do kwadratu....a ogólnie na teście wyszło brak ciąży.poradźcie mi coś bo już nie wiem co myśleć
 
Cześć dziewczynki.nadal nie mam okresu,a jeżeli chodzi o lekarzy to mnie nerwy biorą,jestem załamana.od 11 dni mi się spóżnia.wizyte bym miała dopiero na 23kwietnia albo na 28..byłam u jednego lekarza i to co on mi mówił to komedie można nakręcić-kłóciłam się z nim bo mi nerwy puściły-nie chciał mi zrobić badania HCG bo nie!!!!!ale kazał kwas foliowy brać i zwolnienie chciał mi wypisać.śmieszny do kwadratu....a ogólnie na teście wyszło brak ciąży.poradźcie mi coś bo już nie wiem co myśleć

kochana widze ze jestes z łodzi, polecam Ci moja ginkę to naprawde dobry specjalista. przyjmuje za zielonej 25 albo na Wigury 13, jezeli bedziesz chciala podam Ci na priv jej numer
 
reklama
Witajcie miłe kobietki.

Przyszłam tylko na chwilunie napisać co u Sylwi (ale Pati już Wam napisała) dzielnie trzymamy kciuki.. !! A co do płci to dalej nie wie.. co grasuje w brzuszku.

Beatko serdeczne gratulatki. Niech tak będzie do samego końca!!

Mam wieści od Gabi.. niestety nie za dobre.
Jest w szpitalu - nie rodzi tylko z powodu spojenia bo jest bardzo źle. Do tego prawie nie ma wód. Dziecko przestało rosnąć i ogólnie kiepsko :-:)-( Z braku miejsca leży w izolatce na strychu i płacze za dzieckiem :-:)wściekła/y::no::angry:...

Tak mi przykro. Dzisiaj jest dla MNIE OKROPNY DZIEŃ....

mamę wzieli do szpitala.. nie jest dobrze... kłotnia z mężem.. :angry::wściekła/y::no::no::no:

Zmykam.
 
Do góry