reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Edytko wiem że z uśmiechem bedzie ciężko póki co,też bedę myslami przy Gabi,Syli i przy twojej mamie.Trzeba byc dobrej mysli,Bog was nie opusci tego jestem pewna.

Pa Edytko
 
Mam nadzieje że lekarze wiedzą co robią i podejmą właściwą decyzje,oj ,zeby tylko wszystko u Gabi było dobrze.
 
Edytko tak mi przykro, tulę Cię kochana i z całego serca życzę aby uśmiech mógł już powrócić... Myślę o Tobie kochana
Gabi trzymaj sie dzielnie....Dlaczego to wszystko nie moze być prostsze :no:
Lece spać... Smutno coś zrobiło się u nas Dziewczynki :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorowa porą


Doczytałam co u Gabi - najgorsze jest to, że ma przed sobą weekend a lekarze nie za chętnie podejmują jakiekolwiek decyzje w tym czasie. Trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło dla jej zdrowia i dla malutkiej Ani.

Syla - również trzymam kciuki - weekend w szpitalu nie za fajna sprawa ale dla fasolki wszystko:-) Moja koleżanka tez miała szew w ciąży zakładany...

Edytko - tulę do serduszka z powodu mamy. Dobrze że z W się pogodziliście... w trudnych chwilach dobrze mieć kogoś na kim można polegać. Życzę udanego barszczyku:-)


My wróciliśmy z ogromnych zakupów - zmieniłam dekorację z bombek na zajączki i kwokę:-) Jutro mamy znajomych więc cały dzień sprzątam i gotuję:-) Przynajmniej się czymś zajmę.
 
witam

syla trzymam kciuki ...Widze ze i Ciebie ciaza nie rozpieszcza ...niech juz bedzie dobrze do samego konca ...

gabi bidulko Ty nasza ...mam nadzieje ze lekarze wiedza jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie ...czekamy na Was ...

edytko ...przytulam kochana

pozdrawiam Was wszystkie i zyczem milego weekendu
 
Witajcie w sobotni poranek.....
Myslałam,że sa moze jakies wiesci o Gabi...jejku cały czas o niej myslę,bidulka....mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze.....

Pogoda jest przepiekna wiec trzeba wziąsc się za porzadki...
Życzę Wam miłego dnia...
Pozdrawiam Wszystkie bb-mowiczki....

Selenko.....Wszystkiego najlepszego dla Oli...a Tobie...abys zawsze była z Niej dumna i zadowolona....buziole....
Edytko...mslami jestem z Wami....:tak:...przytulaski....
Pixelka....gdzie ta fotka....?
Cyniczna...miło,że do nas zaglądasz.....zdrówka....

Zmykam...bede zaglądac.....
 
reklama
Dzień dobry!

Okropne to wszystko co Gabi musi przeżywać, w izolatce na strychu!?
Skandal, jak w krajach trzeciego świata.
Trzymam kciuki, aby jednak wszystko się ułożyło.

Słodziutka nieszczęścia chodzą parami :baffled: Ale będzie dooobrze, zobaczysz :tak: Teraz w ogóle jest taki okres wzlotów i upadków.

Ja się z moim M. najlepiej dogaduję, gdy on pracuje cały dzień i wtedy się nie ścieramy :eek: Tęsknota, rozłąka są najlepsze dla związku, który ma jakieś niesnaski.


ACH! Pogoda piękna, lecę na małe bieganko z psiakiem, póki nie ma dużo ludzi spacerujących. Może się już opalę :-D
Ostatnio też byłam. Weszłam na Klif, stanęłam i patrzyłam na słońce, morze, coś cudownego.
Wszystkim zdenerwowanym polecam spacer w jakieś miłe miejsce, od razu lepiej :tak:

wysyłam wiosenne
BUZIACZKI

:rofl2:


 
Do góry