reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Selenko STO LAT !!!
Syla superaśny brzusio, Twój maluch to jednak wybredny z tym jedzeniem jest
A WSZYSTKIE dziewczyny ściskam mocno i pozdrawiam!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ech... a z przytulanek nic nie wyszło, chyba jednak nie jestem jeszcze gotowa, dziwne to, bo mam ochotę, a jak przychodzi co do czego to jakoś nie mogę.... :(
A wczoraj się napiłam za dużo z szefową mojego Misia i dzisiaj nie mogę dojśc do siebie, ale przynajmniej on dostał podwyżkę :)
 
hejka
a my wlasnie wrcilismy ze spacerku, bylismy nad Maltą
pogoda super ludzi full ale jestem wykonczona, plecy mnie bolą i brzuch więc grzecznie sie polożyłam a męzuś robi obiadek, kurczaczka z pyrkami i mizerią, no i moze sie nawet skusze.

miłego dnia!!!
Czy ja dobrze wywnioskowałam, że mieszkasz w Poznaniu? Pytam bo to moje miasto rodzinne i sentyment mam wielki.
 
Selenko - Andzi, dużo zdrówka pociechy z dzieci i męża. Szczęścia, radości i dużo miłości ... w tym miejscu zawsze życzyłam odrobiny smutku tak dla równowagi ale tobie kochana tylko szcześcia i jeszcze raz szczęscia....

Dziewczynki co sie ciekawego wydażyło dziś zajrzalam i mam do nadrobienia 150 stron nawet jak bym sie spieła to nie dam rady, bo to nie wykonalne bynajmniej w mojej sytuacji, za dużo pracy za mało czasu, pocieszam sie że ten okres niedługo sie skończy.
pozdrawiam dziewczynki
Edi o tobie myśle ,,,,
 
cześć dziewczynki mam pytanko,powinnam dostać 21marca okres ale nie wiem jak policzyć bo luty był krótszy....i chyba musze doliczyć 3-4dni,czyli okres powinien być 24-25.nie mam nadal i jeszcze teraz się przeziębiłam.....
 
Selenko...

W dniu twoich urodzin gorące życzenia:
wiele uśmiechu i powodzenia,
niech Cię nie trapią żadne zmartwienia
i niech się spełnia wszystkie marzenia

Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi
którą wybrałaś w wędrówce życia
choćby Ci ciernie raniły nogi
a cel wydawał się nie do zdobycia!

Angeliko...zyczę Ci ze szczerego serca....spełnienia wszystkich marzeń....
Sto Lat....sto lat.....
 
Selenko wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj NAJLEPSZEGO !!! :-D


Cześć dziewczynki,

Bylam dzis u gina na usg, macica ok, ale lewy jajnik powiększony :confused: Lekarz pytał o @ i stwierdził, że jak wszystko przebiega prawidlowo to nie ma powodu do niepokoju. Powiedział, że staranka za 6 mies i od dnia jak tylko test bedzie pozytywny mam brac luteine, nawet od razu ja przepisal zeby lezala i czekala. Zapytalam o badania, a w sumie troche go przycisnelam. Dal mi skierowanie na cytomegalie, chlamedie, hormonki i przeciwciala atykardiolipidowe i toczniowe cos tam :zawstydzona/y:
Moj doktorek z Krakowa obiecał ze wysle mnie na badania jak przyjade w maju (akurat po 3 @) - jego lista badan jest troche dluzsza. Moja kolezanka byla u niego w tym mies na badaniach. 1,5 roku temu poronila. Okazalo sie po badaniach , ze ma ureoplazme. Jej lekarz prowadzacy nie zlecal zadnych badan tylko kazal sie starac jak bedzie czula sie na silach. Moj doktorek stwierdzil, ze ureoplazma mogla byc przyczyna. To mnie utwierdza w przekonaniu, ze trzeba sie zbadac przed decyzja o kolejnym dzidziusiu, zeby maksymalnie wykluczyc ryzyko. Tymbardziej ze wiekszosc tych swinstw jest bezobjawowa.
 
reklama
Edytko... tak

Wasze zdrowie Dziewczynki...
beerchug.gif


nie ma to jak pic do monitora...
 
Do góry