reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale tu dzisiaj cisza, jak mnie nie mato piszecie na potęgę i potem nie mam jak nadrobic, a jak jestem to cisza...
Ech... znowu nie mam humoru :( Znajmi z Włocławka są w mieście, impreza a'la lata 80 w znajomej knajpie, a ja cały dzień na kanapie siedzę i z jednej strony bym gdzieś poszła, ale z drugiej nie mam ochoty...
 
reklama
tak Haniu mieszkam w Poznaniu...ale to nie jest moje rodzinne miasto tylko mężusia

koti-co do badan to ureaplazma jest bardzo częstą przyczyną poronien, powiedziala mi babka w laboratorium, podobnie jak chlamydia, fajnie ze lekarz dal ci skierowanka ja za wszystko musiałam zabulic.
 
szafirku chyba nic nowego, Mordoklejka w szpitalu, jakos maly nie chce sie wykluc, ma bóle krzyzowe ale skórczy niet, czekają do poniedzialku...
 
nakarmiłam szczurki, poprzytulałam się do kota i trochę mi lepiej
Co do badań to muszę pamietac żeby zapytac o nie lekarza, ciekawe ile zabulę za wszystko, bo chodzę do lekarza prywatnie
 
no ale jak masz skierowanie to chyba nic nie zabulisz?? no chyba ze ci tylko wypisal co masz zrobic.
koszt są niemałe... ale warto,
ale sprawdź ceny w kiku laboratoriach bo bardzo sie róznią
zobacz e Diagnostyku- nie mają najdrożej
 
nudzi mi sie:-( w tv nic:-( juz nie wiemy co tu wymyslec oboje mamy dosyc tego siedzenia w domu, ani do kina ani nigdzie wyjsc...no ale najwazniejsza dzidzia...
 
jak prywatnie wydają skierowania, to i tak trzeba płacic :( tylko zastanawiam się czy robic je teraz czy jak będę planowała dzidziusia, z jednej strony mogą wykazac jaka była przyczyna i od razu mogłabym się leczyc z drugiej nie mam teraz kasy,no i przed kolejnym zajściem i tak pewnie trzebaby powtórzyc
 
Syla piękny brzusio:tak::tak:

kinguś, syla macie takie podobne brzuszki do mojego :-) śliczne malutkie ..proszę o pogłaskanie ich od cioci pixelki :-)
Oczywiście ;-);-);-)

eh... kupiłam sobie drzewko bonsai na polepszenie humoru :tak:
A w nasionkach czy już jako drzewko?

obiad nie smakowal, a teraz sie męcze:-(
Oj biedactwo. Pamiętaj żeby dużo pić, tylko nie mięty bo ona jeszcze pogarsza.

A wczoraj się napiłam za dużo z szefową mojego Misia i dzisiaj nie mogę dojśc do siebie, ale przynajmniej on dostał podwyżkę :)
Widzę, że dzielnie walczyłaś o podwyżkę dla swojego Misia :-)

cześć dziewczynki mam pytanko,powinnam dostać 21marca okres ale nie wiem jak policzyć bo luty był krótszy....i chyba musze doliczyć 3-4dni,czyli okres powinien być 24-25.nie mam nadal i jeszcze teraz się przeziębiłam.....
Może przez przeziębienie trochę opóźniła.

Ech... znowu nie mam humoru :(
Przytulam mocno.
Bez%20tytu%C5%82u

Dziś kabaret o 20:10 na tvp2
 
reklama
Do góry