reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja powinna nie długo dostać jeżeli będzie tak ja wcześniej ciekawe ile ja poczekam :confused:
danula wiesz że my w tym samym dniu straciłyśmy nasze aniołki ja też 5marca ja też bym chciała już okres dostać mam już normalny śluz więc mam nadzieję że to szybko nastąpi, ja jeszcze pare minutek w pracy i do domku sprzątać i ugotować obiadek:-):-)
 
reklama
a jutro moze wkleje świeze
 

Załączniki

  • S4031747.jpg
    S4031747.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 49
  • S4031748.jpg
    S4031748.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 48
danula wiesz że my w tym samym dniu straciłyśmy nasze aniołki ja też 5marca ja też bym chciała już okres dostać mam już normalny śluz więc mam nadzieję że to szybko nastąpi, ja jeszcze pare minutek w pracy i do domku sprzątać i ugotować obiadek:-):-)

Naprawdę? no widzisz nie wiedziałam, no zobaczymy mam nadzieje, że dostaniemy też podobnie ;-)
 
hej -

ja dzisiaj tylko na chwilę...

zdązyłam z koleżanką wybierać kafelki... zrobić ciacho... zostały mi jeszcze dwa kremy i poskładanie ciast w całość...

Syla i Aga - macie super brzuszki:-)


Selenko - zdrowia i łatwego porodu życzę z całego serca:-D:-D:-D
 
reklama
kinguś, syla macie takie podobne brzuszki do mojego :-) śliczne malutkie ..proszę o pogłaskanie ich od cioci pixelki :-)

a ja swoje jutro w pierwszym dniu 28tc wkleję
 
Do góry