reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
kingus-a ja juz po 2 miętach...hihihi

ruda- leczenie moze byc długotrwale więc warto zrobic badanka jak najszybciej, chciaz zacznij od wymazów, na chlamydie i ureaplazme,no i posiew z szyjki.bo jak cos wyjdzie to trzeba antybiotyki i potem powtarzac,a jak sie nie wyleczy to od nowa.
 
WItam się ale tylko na sekundę bo padnięta jestem jak nie wiem co.
Popiłam malibu ale zamiast mnie rozruszać to mnie uśpił.. i padam ze zmęczenia.

Sylwia naprawdę chylę czoła z leżeniem.. nie wiem czy bym dała radę..

Anetko współczuję..ale godzenie się może być przyjemne.

Kasiu(Szafirku) może poklikamy w tym tyg.. coś choć na gg? Dawno nie "zamówiłyśmy" z sobą ani słowa.. ja też o Tobie myślę.

Kusicielko..tulaski dla Ciebie

Marzenko.... pewnie się pojawisz a ja zmykam.. padam! A jutro godzinę wcześniej wstać :wściekła/y::angry::zawstydzona/y:

Nie wiem co komu bo ledwno na oczy patrzę :zawstydzona/y:
 
czesc Kingus :-)

drzewko... nie w nasionkach :-)
Pytam bo widziałam kiedyś taki zestaw do sadzenia, że od początku wszystko sadzisz.

kingus-a ja juz po 2 miętach...hihihi
Mi kiedyś lekarz mówił żeby nie pić mięty bo ona coś tam pobudza i jeszcze wzmacnia biegunkę. Lepiej wypić rumianek ale nie wiem czy można w ciąży.:zawstydzona/y:
 
a jeśli chodzi o badania! NAPRAWDĘ są one ważne i jak powiedziała któraś z Was.. chyba Koti (Maja) że ...często gęsto nie dają zadnych objawów a zabierają nam to co najcenniejsze... dziecko!

Zmykam..

paaaaaaaa
 
Hej dziewczynki.
Miło się czyta o waszych brzuszkach, starankach itp.
Ja właśnie skończyłam moją pierwszą @ po zabiegu. W poniedziałek zbadamy nasionka mojego M. Zrobiłam prolaktynę i tsh. Tsh w normie ale PRL znowu troszeczkę podwyższona. Jak będę miała wyniki nasionek to umówię się do gina. Może po @ torbiel na jajniku się zmniejszy.
Jeśli chodzi o sprawy ginekologiczne to jestem jakoś pozytywnie nastawiona, chyba dzisiejsze słoneczko to sprawiło.
Martwi mnie ta moja noga, biorę tabletki ale nic się nie poprawia. Kolanko ciągle spuchnięte, nie mogę go zginać. Dzisiaj w nocy śniło mi się że kopię mojego M ;-) i zrobiłam zamach nogą naprawdę. Bolało jak nie wiem co, od razu się obudziłam :tak:. Zrobiłam wyniki które zalecił ortopeda i nie są dobre, mam podwyższone białko crp i dodatni latex :-( Na dodatek od kilku dni bolą mnie łokcie. Eh, staranka będę mogła zacząć dopiero wtedy gdy te sprawy się wyjaśnią, a na to szybko się nie zapowiada. Bardzo boję się że jednak będę miała operację :-(
 
reklama
Do góry