reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witaski w piękny słoneczny ale porwisty dzień.
Choć z samego rana było nieciekawie..
A jutro ponoć ma lać - znów:wściekła/y::angry:

Beatko, Sylwia... pisałam ale napiszę raz jeszcze wyglądają wasze brzuszki pięknie.. cudnie.. aż chce się patrzeć.!!

Aniu tak czekamy na Twój brzuszek.. ostatni tydzien masz zaległości bo nie wkleiłaś..

Sylwia najważniejsze że spacerek udany. I jak obiad smakował?

Alutka ojj bidulka wychodowałaś sobie w domku choróbska na urlop.. byś się nie nudziła. Zdrówka... zdrówka... zdrówka..

Andzi sprzedajesz swoją żabę?:szok::-D eehhh taki sentyment.... i śliczna prezencja..
Piękny bukiet, Sławcio się spisał z Olcią.
Cieszę się że drobiazgi Wam się spodobały! Naprawdę.

Karolka (Karinko) nawet tak nie myśl że jest za późno i nie rezygnuj ze staranek! Może dobrze zrobisz jak "odpuścisz" sobie z myśleniem ale działać działaj. Podpisuję się pod słowami Andzi. Żebyś później nie żałowała że nie zrobiłaś wszystkiego co w Twej mocy. A na adopcję nie jest za późno! Kto Ci takich głupot nagadał. Moja koleżanka ma 34 lata i stara się z mężem własnie o adopcje. Tzn są dopiero na początku, papiery składają w maju, teraz wszystko kompletują.
Ale nie odpuszczaj tylko walcz! Wygrywa ten co walczy do końca.

Anetko znow z M sprzeczka? Tulam do serducha.

Haniu nocna przesyłam Was uściski. Pamiętam choc milcząca jesteś,

Allaa jak Kubuś i mamusia? Szczęśliwi?

AJ Kusicielko takich osób się nie zapomina ;-)

Szafirku Kasiu Ty wogóle zaglądasz na BB? Buziaczki ślę.. wiatr jest może zaniesie je do Łodzi do Ciebie!

Marti czekamy czekamy na efekty starań!
 
Alicja i jak dzisiaj popijawa? Ja dziś juz siostrę prosiłam o mleko do malibu :tak::-);-):-D ehhh wkońcu już nie będe obchodzić się ze smakiem.

Asiu Angelko a Ty gdzie Nam znikłaś?

Kasiek(Kasiu) a Ty buszujesz znów na basenie z Igorkiem i M? Czy w tym tygodniu korzystcie ze słonka i spacerki z Franiem?

Marzenko mało piszę :zawstydzona/y: obiecuję poprawę. A Ciebie mimo urlopiku bardzo mało na BB.. choć też rozumie dlaczego. Okoliczności nie były za wesołe.

Madziu38 a Ty z jakiej okazji się tak rozpieszczasz tymi ciasteczkami :blink::-D

Gabi czemu nic nie piszesz co u Was? Jak się czujecie? Jak Ania? I Mikołaj? Jak TY się czujesz????

Dlaczegotak "wpadła i wypadła" jak przeciąg...
 
Ja łobuz?:szok: a czymże sobie na taki przydomek zasłużyłam :sorry2:
A jaka pogoda u nas. Dziś wypogodziło się u nas i jest pieknie ale wieje.. jak jasny.. diabli.. wrrrr
A jakie zakupki? I czemu HUMOR do bani? Cóż się stało?
 
obiad nie smakowal, a teraz sie męcze:-( bo w sumie to zjadłam tylko ziemniaki i troszke mizeri, ale chyba za duzo tych ziemniaków, i po tygodniu jedzenia tylko pomidorów chyba mi zaszkodziły bo mnie biegunka wzieła pierwszy raz od kilku miesiecy...wrrrr
a teraz jeździ mi w jelitach i brzusio boli ,masakra!!!
Madzia pisala ze ma bóle krzyzowe ale nic sie nie dzieje...
 
reklama
Czesc :-)
Z pracy własnie wrócilam a po drodze skoczylismy do castoarmy i mam piekne bordowe zasłonki ;-)

Selenka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!

Karola322 mam jakis stan zapalny i musze jechac na jakieś smarowanka :sorry2:
A tak jak juz pisala Madzia ja chodzę do Baś-Budeckiej, ona przjmuje na Zielonej 25 albo na Wigury 13, super babka!

Słodziutka jestem juz :)

Wszystkie dziwczynki buziam!!!!!!
 
Do góry