reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
angelika nie smutaj plosie

ja musiałam odtsawic myslenie o dzidzi bo zwolnili mnie z pracy po 2giej stracie (życie) nie ukrywam, że było mi ciezko i nadal jest ale do puki nie znajde pracy i ie dostane normalnej umowy nie ma mowy o dziecku a tu pracy jak nie ma tak nie ma i wszystko sie przeciaga, dlatego jest mi wstyd ale zazdroszcze dziewczynka ktore maja ta mozliwosc i maja zileone swiatełak bo ja mimo tego światła i wyjącego czerwonego alarmu z napisem 30stka nie moge :-(
 
no fajnie by bylo juz tak sobie od grudnia powtarzam haha ze od nowego roku to sie cos ruszy teraz ze na wiosne ciekawe co wymysle za miesiac buuu
 
kurcze wiesz jakos tak ja nigdy nie mialam problemow z pracą, w sumie od 20 roku zycia pracuje non stop... ale wiesz za to sa probemy z innymi rzeczami, kurde czy to wszystko nie moze byc prostsze :angry:
 
oj mogłoby byc ale chyba niestety takie jest życie jedni maja łatwo inni troszke mnie a jeszcze inni cały czas pod góre ( patrz ja ;-))
 
Ja sie juz pożegnam idę do M oglada jakis film to też popatrzę , jutro po wizycie dam znać co i jak a może jeszcze z rana znajde czas i zajżę
życzę Wszystkim slodkiej i spokojnej nocy
tym co chcą upojną to niech mają upojną
dla staraczek owocnej nocki ;-)
buziolki słodkie
 
Lece spac Kochana!!!! Buziaczki!!!!
M. Alicji chyba wrocil bo tak zamilka hi hi ciekawe co robią :rofl2::-D:-D:-D
Zmykam do 6 rano juz niewiele pozostalo, ja nie wiem jak wstane, powaznie :-D
 
reklama
nie potrafie sobie poradzić nie potrafie spać nie potrafie jesc nawet nie wiem od czego zaczac pisac czuje sie strasznie poronilam w 24 tyg moja córeczka zmarła po 12 godzinach ten dzien byl dlamnie najwiekszym horrorem jaki mogl mi sie przydarzyc. MOJ ANIOŁEK 03-03-09 (*)
 
Ostatnia edycja:
Do góry