reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Asiu wybacz ale to naprawdę sama skóra i kości. Ja mam 171 i jak ważyłam 68 - chciałam 63 to uważałam że to byłoby maksimum wagi jaką chciałabym osiągnąc.
Ale nie 53kg:szok:

Koti piękny RYM! Super hahaha

nio za chudziutka jestem, ale co mnie bardzo zaskoczylo krew mam idealną, zadnej anemii a tego w sumie sie spodziewalam
musze przytyc, koniecznie!
 
reklama
Alicja ja nawet się akceptuję .. ale jak czytam takie posty to czuję się odrazu "szczesliwsza" :baffled::sorry2:

Aguś tak to musi być szczera miłość. Bo kto by chciał w domu zołze.. ale chyba wiedzą że dla nas to są cieżkie czasy i potrzebujemy ciepła i zrozumienia. Na szczęście ja je dostaje od Wiesia rowniez. Wszsytkiego co potrzebuję. Mam nadzieję wkońcu się zmienić na tą lepszą Edytkę..

Angelko(asiu) i Scarlet (Haniu) musicie przytyc dla siebie i dla fasolek. Taka waga też nie jest jednak dobra...za dużo źle za mało również niedobrze.
 
Staram sie jak moge. to znowu z nerwow zmartwienia jejsc niemoge.
Za to M nosi brzuch przed soba jakby jakiego rozwiązania sie spodziewał,może prestac mu gotowac???
 
Koti tak a za tyłeczek trzeba potrzymać i trzeba mieć za co ;-):-D

Haniu własnie (nocna) oni tak wszystko ładnie na wypisach opisują.. "resztki""ciąza obumarła" dla nich nic nie jest dzieckiem póki nie urodzi się i nie żyje :-:)-(szkoda słow.. naszych i tak to nic nie zmieni.

Asiu dobrze że nie masz anemi.
 
Malalana musisz uwierzyc ze bedzie dobrze :rofl2:
ja przyznam sie ze dugo do siebie dochodzilam ale teraz jestem pod opieka ginka naprawde super a i Selenka odpowiada na moje wsyztskie pytania i watpliwosci :sorry2: kochana jest okrutnie :tak:

Dziękuję. Muszę wierzyć i wierzę.
Mam nadzieję, że znajdę gina specjalistę i przyjaciela.
 
dziewczyny, waga wagą, ale i tak wszystko zależy od budowy. Ja mam np 170 cm, waże 58 kg, ale mam lekkie, chude kości i większość u mnie to tłuszcz i cellulit. Nawet lekarz jak mnie badał stwierdził, ze mam tyle tłuszczu na brzuchu że wątroby wyczuć nie może :-D ciężko się przebić przez tę warstwę :-D
 
moj M tez musi mnie znosci ale napisze Wam cos chociaz sie bardzi wstydze
jak mam zly dzien to M podbiega do mnie łapie mnie wpół i krzyczy "a teraz zerżne Cie jak swieża wisienke " aja zaraz płacze ze smiechu bo jak tu sie nie smiac :rofl2:
 
Haniu...niestety tak to jest,kto nie przezył Tego co my nie zrozumie tego co czuje matka która traci swe ukochane i upragnione Dziecko.....
Edytko....no wlasnie....muszą nas kochac.....swoje zołzy,,,hihi....
 
reklama
Do góry