reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć kobiety
ja poczytuję z pracy:zawstydzona/y:
witaj Mała kopę lat cię tutaj nie było....... nawijaj co u ciebie działo się przez ten czas..... bo u nas duuuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżżżżżo się dzieje....... mamy nowe fasolki i nowe koleżanki ( niestety w tych okolicznościach poznane)......
i proszę nie pisać o obiadkach bo ja dzisiaj na kanapeczkach.......
 
reklama
no wlasnie widze ze dzieje sie dzieje tu u was:szok::szok:;-) ale to dobrze:tak:Witam goraco nowe kolezanki i tule:tak:i skladam wielkie gratulacje wszystkim zafasolkowanym:tak::tak::tak:

U nas jakos sobie leci po malu mezulek juz tez opuscil irlandie i zamieszkujemy sobie ta anglie wspolnie:-D pracujemy zyjemy spokojnie i narazie bezproblemowo na szczescie co do powiekszenia rodziny to zdania nie zmienilismy pomyslimy o tym tak bilizej lata a moze nawet i kolo jesieni. Tak ogolnie to jest ok i oby tak dalej:-):rofl2:
 
no agus widzisz.....no mam nadzieje ze tym razem bedzie ok...lykam grzecznie aspirynke mam usg co 2 tygodnie....jak na razie jest dobrze....tydzien temu widzielismy serduszko bijace....wiec...pozostaje wierzyc ze sie uda
 
mialam zrobic licencje na taksowke ale niestety dzis sie dowiedzialam ze oblalam test...ech....bede zdawac kolejny raz.....szkoda....bo praca na mnie czeka....a tak...zanim znow zdam to minie tyle czasu ze brzuch mi urosnie i nici z pracy :) ale .....jak ma byc dobrze z moim dzieciatkiem to coz...praca poczeka
 
reklama
Do góry