reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja to za dużo myślę o ciąży. Za dużo ich widze. Chyba powinnam rzadziej tu zaglądac bo to raczej dla mnie nie dobre. Ale nie wiem czy potrafie bez was życ....
 
reklama
Byliśmy dzisiaj z m na nartach. Parkujemy, za chwile obok nas parkuje samochód i wysiada z niego .......dziewczyna w ciąży. Potem poszliśmy coś zjeść-siadamy a przy tym samym stole siedzi............dziewczyna w ciąży:szok: Rety, czy ja mam obsesje czy co????????????????
Oczywiście obie ciężarne były tylko towarzysko, nie jeździły na nartach...całe szczęście:rofl2:
A wczoraj byłam z mamą w sklepie i do kasy "pierwszeństwa" podeszła dziewczyna w ciąży..........i jej nie przepuścili bo się okazało, że to sami inwalidzi w kolejce a oni też mają pierszeńswo:szok::szok::szok: Ale rozrube zrobiłam:tak:!!! Myślicie że któryś tzw. inwalida przepuścił??? Naraz wszyscy ogłuchli a dziewczyna grzecznie w kolejce stanęła-za "inwalidami" Powiedzcie mi dlaczego ludzie są dla siebie tacy niemili??????:nerd::confused: i widzą tylko swój kawałek nosa??????
 
Piękne fotki tych Waszych fasolek:tak::tak::tak::tak:
Az miło pozazdrościć:-D:-D:-D:-D ale dla mnie pora jeszcze nie nadeszła, może w lecie coś podziałamy:crazy::tak:
Dobranoc wszystkim
 
Wracając do tematu późnego dowiadywania się o ciąży to w mojej rodzinnej miejscowości babka, która mieszka blisko moich rodziców i kilkanaście lat leczyła się na niepłodność z marnym skutkiem dowiedziała się o ciąży jak była w 7 miesiącu. Miała nadwagę więc nie było widać, a brak miesiączki jej nie zaniepokoił, bo myślała, że to po tych wszystkich kuracjach hormonalnych organizm szaleje. Jak czuła ruchy to myślała, że jej coś po jelitach jeździ i że ma jakiegoś guza. W końcu za namową znajomej poszła do lekarza a tu taka wiadomość. I to było jakieś 5 lat temu więc całkiem niedawno.

Dzisiaj spotkałam się ze znajomymi. Koleżanka w ciąży w 17 tygodniu. I dowiedziałam się, że jej szwagierka, która ma za sobą jedną czy dwie nieudane próby invitro jest w ciąży. I udało im się naturalnie, 2 miesiące przed kolejną próbą invitro. Miłe są takie wiadomości.

Dobra ja lecę spać, bo padam. Buziaczki i dziękuję za miłe słowa co do mojej dzidzi. Ja też się wprost nie mogę napatrzeć :))).
 
Hej dziewczynki ja tylko na chwilkę jak zwykle......Witam się i uciekam....ale przeczytałam wszystko....:-D:-D:-D:-D

Wróbelek, ALso.....piękne fotki,,,,te wasze bąble już spore........:-D:-D:-Daż miło popatrzyć......:-D:-D:-D

WszYSTKIE POzdrawiam i życzę miłej niedzieli,,,,, u nas sypie śnieg,,, trzeba iść po śniadaniu na sanki,,,,mały soi już przy oknie i marudzi kiedy idziemy????:-D:-D:-D:-D

A ja mam koszmary senne,,,,, śniłomi mi się najpierw ,żemiałam poród przedwczesny,, nagle zamieniło się w to,że to chomik się urodził,, jakieś bezsensowne pierdoły,,,, z Igorem śniło mi się ,że urodził się z głową psa,,,,,szok,, nikomu nie życzę takich koszmarów,,,,,szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::szok::szok::szok::szok:,,,,,,,

ale co ja wam z rana serwuję..ale przez to nie mogłam spać,,,,,,,,,,buuu



 
Witam dziewczynki,
Noc jakos przezylam..rozstrój zołądka z rana był - był...więc jest lepiej ....
wklejam wam brzuszek z dziś...bo może nikt nie uwierzy, że jestem w ciazy hehe a to juz 16 tydzień....w sumie sie nie dziwię, ze niektóre kobiety majace nieregularne miesiaczki lub ich zanik moga nie zauważyc nic...same oceńcie....
 

Załączniki

  • 15t0d (16tc).jpg
    15t0d (16tc).jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 41
  • 16tc.jpg
    16tc.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 44
Aniu rzeczywiście nic nie widać ale jeszcze troszkę jeszcze chwileczkę dwa zdjątka się nie zmieszczą :)
dobrze że juz lepiej się czujesz
 
hej dziewczynki
No Ania w zyciu bym nie powiedziala ze to ciąza..
widzialam brzuszekdilajli z 16 tygodnia , ona jest szczuplutka i drobniutka a brzucholek ma juz ogromniasty...
no ale kazda jest inna:-)
 
enka ja nie mam wysypki po duphastonie, i całkiem nieźle sie po nim czuje, moze to nie od duphastonu... najlepiej do lekaza

nie wiem czy wam pisalam ale moja 30 letnia siostra ma ospe, szok w tym wieku, strasznie sie męczy, mieszka w Irl. i mają w miescie jakąs małą epidemie.

Agus a gdzie Cie tam kłuje? moze masz gestoze wczesną? objawia sie kłóciem po prawej stronie tak mniej wiecej na wysokosci jelit, moze troche wyzej. TA wczesna podobno przechodzia sama. Ale moze to nie to.
moja kolezanka miala wczesną a druga miala tą normalną.
 
reklama
hej pixelko jeszcze słabo widać ale pewnie przyjdzie czas,ze uroooośnie:-)
a jak wyglądałaś z Wiki w ciąży?
 
Do góry