reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gabi, już niedługo u Ciebie też pokaże się cudowna 30, wiem, bo Ty naprawdę potrafisz o siebie dbać, a to jest podstawa!!!

Asiulka, Adrianek szalał razem ze mną do 2 w nocy w sylwka, hehehe, w końcu ja chciałam już spać, a on nadal fikał koziołki:-D
 
reklama
Dziewczynki chciałam zapytac jakie Wy robiłyscie badania po poronieniu i czy dzieki nim wiece dlaczego ciąza sie nie utrzymała, zeby w przyszłości temu zapobiec?
 
Kinguś ja bym nie brała,jak nie wiesz czy trzeba.Możesz sobie tylko zaszkodzić niepotrzebnie.Nie ma co tak gdybać bez badania,że masz czegoś za dużo czy nie,w ten sposób nie ocenisz.
Masz rację :tak: O wszystko się wypytam ginki w czwartek i mam nadzieje, że kolejny cykl będzie mój :-D

Dziewczynki chciałam zapytac jakie Wy robiłyscie badania po poronieniu i czy dzieki nim wiece dlaczego ciąza sie nie utrzymała, zeby w przyszłości temu zapobiec?
Mi kazali zrobić toxoplazmozę i tyle. Ja miałam puste jajo płodowe i lekarz powiedział, że się coś źle podzieliło i tak się zdarza i to tyle co się dowiedziałam.
 
czesc dziewczynki troche mnie tu mie było:baffled: jakos tak wyzło trudny okres witam wszystkie nowe dziewczyny i bardzo wam współczuje .....
:blink:jestem juz po 3@ i wiecie co znowu jest jak w zegarku 28 dni i ten moj ulubiony ból ktory nie pozwala na wyjście z łózka też wrócił tzn chyba wszystko juz jest ok!!!! i co dalej....... nie wiem czy podjąc próbe.... badania juz sa ok jeszcze mam zrobic test na chlamydie ureoplazme i mykoplazme..... ale nie wiem cz go robic
 
Pysiu, jest taki wątek "Badania po poronieniu", tam możesz sprawdzić dokladnie, jakie są badania zalecane.
Ja toxo mialam robione w ciąży, po poronieniu kazali mi jedynie tarczycę sprawdzić, zadnych dodatkowych badań. I choć długo się zastanawiałam, czy nie zrobić ich całej listy, to odpuściłam. Lekarze niechętnie wypisują skierowania, badania nie są tanie, a odpowiedzi prawdopodobnie nie będzie.
 
reklama
ja poroniłam we wrzesniu teraz znowu jestem w ciąży... czuje się dobrze ale lekarz przepisał mi duphaston i tak w sumie to dokładnie nie wiem na co? jeśli ktoś mógłby mi to w skrócie wyjaśnic byłabym wdzięczna. lekarz powiedział, że można zajśc w ciąże trzy miesiące po poronieniu. pozdrawiam:-D
 
Do góry