reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agus nie mysł tak, wiem ze trudno odgonic złe mysli ale sie postaraj!!! Ja tez jestem cały czas głodna, szczególnie jak czytam o pysznosciach, które przygotowujesz, to mi slinka leci....
 
reklama
Aguś nie możesz tak myśleć dodajesz nam wszystkim otuchy a sama masz chwile zwątpienia. będzie dobrze musia być zobaczysz!!

Dzwoniłam dziś do swojego lekarza kazał przyjść z wynikami badań ze szpitala i wtedy będziemy działać dalej. Dobrze że lekarza mam naprawdę świetnego;-)
Z tym szczepieniem na grypę nie jest zły pomysł ale niestety jak pech to pech i dopadło mnie przeziębienie
Faktycznie będzie lepiej jak podejdę do lekarza rodzinnego i poproszę o skierowania na badania po co od razu bankrutować.
 
noooo zjadlam....i jeszcze musialam gazebo rozlozyc bo mi wiatr zabral i byl prawie u sasiada w ogrodzie!!!!!! jak andrzej wroci to dostanie zjebki za to ze musialam sie z nim namachac....wrrrr no nic.....
dziewczynki moje kochane....ja nie pisze tego wszystkiego dlatego ze ciagle o tym mysle tylko dlatego kochane zebyscie mialy pojecie ze moja ciaza moze sie zakonczyc inaczej niz bysmy chcieli:) i to nie jest nic zlego kochane....to czysta logika....ja jestem przygotowana na kazda ewentualnosc niestety...i gdybym tak do tego nie podchodzila to nie probowalabym znowu....
ale...zmienmy temat.....
u mnie jakis taki silny wiatr sie robi....od razu chlodniej jest...ech.....
 
wpadam tylko na moment:-D
Byłam na zakupach i mam już chyba wszystkie prezenty.

Niusi@ podzieliłbys się swoim talentem, bo aniołki robisz prześliczne.:-) A skąd bierzesz pomysły?

Ide dziś popołudniu z dzieckiem do lekarza bo 3 tyg kataru i 2 tyg kaszlu mimo lecznia, to chyba troche za dużo:angry:

Pozdrawiam i zmykam robić obiad- ziemniaczki, rybka i salatka
 
witam dziewczynki

kasiu ale dalas czadu z nowym kompem hehe prosimy o wiecej takich postow ...jestem caly czas z Wami dziewczynki tyle ze czasami ciezko cos naskrobac:-D

dlaczegotak Oliwierek juz siada łał dzielny chlopak a cycusia szybko zapomni teraz juz zupki kaszki deserki itd dacie rade :tak:

alla oczywiscie kciuki beda...tylko powiedz na ktora masz wizyte bo nic w domu nie zrobie:-)

madzik bedziecie rodzicami innej mozliwosci nie ma ;-)

niusia sliczne aniolki moze wystaw na allegro ja jednego kupie :-Dsa sliczne a Ty zdolna kobieta jestes

gabi ale mieliscie jazde z ta choinka ...dobrze ze nie spadla na Ciebie i M :tak:A chlop niech pomarudzi...co oni maja innego do roboty hehe

agairl bedzie dobrze :tak:prosze nie myslec inaczej

agnieszka Aj :-):-):-)

edytko sciskam Cie mocno:-(

pixella sliczna dzidzia!!!!!!!

cyniczna selenka syla guska co Was tak malutko na BB

pozdrawiam wszystkie!!! BB forumiaczki

kartiotyp moj i M prawidlowy Nowe badanka zrobilam chociaz malo kasy przed swietami ale M sponsorowal wiec co tam damy rade
buzka
 
Ostatnia edycja:
Agi trzymam mocno kciuki za dwie wspaniałe kreseczki , na pewno będziesz miała lokatora :)



url%5D
 
czesc agus a ja znowu jestem do tylu i obiadu niet hehe zaraz zabieram sie za rybke

moj syn chce pod choinke nowy rower .......ale wymyslil
 
reklama
ha marzena jak moje dziewczyny przyniosly liste prezentow to mo szczeka opadla...miedzy innymi laptop,gra nintendo wii, ciuchy,gre do podlaczenia do kompa,psa....i wiele jescze innych....jak na razie nic nie mamy....kasa wplynie dopiero za jakies 5 tygodni w dobrych wiatrach.....dobrze ze kasa odlozona to nie musze sie nartwic o czynsz i wogole
 
Do góry