reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak Sylwia chyba tylko te słowa się cisną..... czasami do d....y jest to życie.....

Aga już po egzaminie i gdzie jesteś???????

Spadam do spanka.... jutro 13h w pracy.....
 
reklama
hej dziewczynki!
wczoraj ogladalam program ,w ktorym jakas babka alkoholiczka miala pięcioro dzieci,i w ogóle to 2 z nich chciała sprzedać obcej rodzinie za 3 tys\dziecko.
powiedzcie mi gdzie tu sprawiedliwość ???????????:no::wściekła/y::-(
 
Edytko - współczuje, nie wiem co można powiedzieć żeby złagodzić ból..............................................:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Aga Irl --oby to synek tam sobie zamieszkiwał, a jak dziewuszka to tez fajnie:tak::tak::tak:gratuluje.

Zaczelismy malowanie małego pokoju dla małego, jutro zobacze czy ładna ta farba którą wybrałam. Niestety moje dziecko zacznie jutro 3 tydzień kataru i kaszlu a na dodatek dzisiaj zwymiotował obiad:-:)-:)-(. Mam nadzieje ze to nie rota, bo niby jak go miał złapać jak z domu nie wychodzi:-:)confused:

Aga jak egzamin???
 
Wróbelku! aż sie wczoraj poryczałam:-(
no bo jak taka matka ,ktora jest alkoholiczka i nie dba w ogóle o dzieci moze sie nimi zajmowac?????????Szok!!!!!!!!!!!!
 
A dzisiaj babka napruta jak wieprz urodzila chlopca tez ryczalam tym bardziej ze slodziutka................................. eh brak slow
 
reklama
wiesz to dziecko raczej nie bedzie sie prawidlowo rozwijac .......... ale taka matka ma to w d**** S**** ale tak jest Widocznie tak być musi :(:(:(:(
 
Do góry