reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

slodziutka bardzo mi przykro. łącze sie z Toba w bólu..
aga irl mam nadzieje ze rzeczywiscie bedzie to ten upragniony syn.
pozdrawiam Was wszystkie...
 
reklama
Dzien dobry w te ponury dzien ..... Nie wiem jak u Was ale u mnie od rana pada :-( Az nie chce mi sie wyjsc z domu.....a musze:baffled:

Pixelko dobrze ze sie małej poprawia , trzymam kciuki aby dzis nie wymitowała. A powiedz co tam u Ciebie , jak sie czujesz ?

Jezyk sliczne imie wybralas ..... Cyprianek :-) Bedzie to chyba duuuzy chłopak.......
Widze ze juz niecałe dwa miesiace do rozwiazania... GRATULACJE! i

NO i Aga ... czekamy na wiesci ja tam egzamin poszedł....?

Dosia , luiza , marlena pozdrawiam Was serdecznie i zycze milego dnia ...
 
dzien dobry kochane...
przepraszam ze wczoraj nie napisalam ale bylo juz pozno i jakos nawet nie mialam sily juz pisac...
egzamin...coz.....wyniki dopiero przyjda poczta....ale ogolnie masakra....nie licze na to ze zalicze bo tego egzaminu to by nawet nie zaliczyl zawodowy taksowkarz ktory jezdzi kilka lat na taksowce....3 czesci testu jeden o ruchu drogowym,drugi z prawa dotyczacego taksowek i regulacji drogowych a trzeci z klubow,pubow, jakis tam dziwnych miejsc.....a wszystko dodatkowo w obrebie 30 km od miasta gdzie mieszkam...masakra....2 czesci posz;y ok ale ta o ulicach....odpadlam normalnie....napisalam co wiedzialam oddalam( jako pierwsza) i poszlam do domu....teraz czekac na wyniki kazali...moze jakims cudem mi dadza ale bym na to nie liczyla....ale przynajmniej wiem jak to wyglada i czego musze sie nauczyc na nastepny egzamin jak mnie obleja....ech.....a najsmieszniejsze jest to ze jeszcze nie mam licencji a juz ten facet co mam z nim pracowac dzwonil i sie pytal kiedy bede mogla pracowac ile godzin tygodniowo i wogole.....heheheheh....kupuje mini busa i bedziemy nim jezdzic miedzy szpitalami bo bedzie przystosowany dla osob niepelnosprawnych...tak wiec dobra praca....
no dobra to tyle.....dzis mi bleee od samoego rana....nawet kawy nie wypilam.....ide...
EDYTKO przytulam Cie.....
 
Aga głowa do góry ......... ja czuje w kosciach ze zdalas egzamin.
Chociaz widze ze mialas go trudny.
Zastanawia mnie jedno bedziesz jezdzilam z osobami niepełnosrawnymi , wiaze sie to z pomoca tym ludzia przy wsiadaniu i wysiadaniu...... - jestes w ciazy i tak sobie mysle czy to nie bedzie dla Ciebie zagrozeniem.....
 
witam
ciezki dzionek mnie czeka znowu spac nie moglam usnelam o 5 rano ...szukalam infirmacji zwiazane z moim kolejnym badaniem na mutacja cz 5 leiden i mutacja cz 2 Czy ktos robil to badanie? dzwonilam dzisiaj do invica koszt tych badan to 300 zl wrrrrrrrrr juz nan dosyc tych badan

aga irl trzymam kciuki za zdanie egzaminu
edytko przytulam

pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zycze milego dzionka
 
Ech,a ja nie mogłam spać,myślałam o Słodziutkiej....
O Niusi,Szafirku,Małej i kilku naszych dziewczynach,dlaczego po raz kolejny....:wściekła/y:
I o tym wszystkim,no ale nie ma co pisać kolejny raz,że nie ma sprawiedliwości....



Jeżyk,duży chłopak.cudne imię.
a tej szyjki to ja mam 25 całej z usg,a Ty w badaniu miałaś,bo mi ostatnio pisałaś,ze masz 34 w usg:baffled:
No,ale co mi pozostaje.Leżeć.Chociaż po wczorajszych wieściach to trudno...
Buziaki.
 
gabi ty już niedługo 25 tydzień zaczniesz, jeszzce 5-6 tygodni wytrzymaj kochana i dzidziulek bedzie napewno zdrowy...z nami szybko ci minie...a o szyjce w 34tyg 14 mm to chyba ja pisałam :-)...ale jezyk może tez cos pisał....

ja dzis wezma od mamy wałek, deske do ciasta, i kilka fajnych rzeczy i w sobote zabiore sie za aniołki :-)...spróbuję sie pobawic z Wika bo inaczej czasu nie znajdę..a chciałabym zrobic dla wszystkich dzieciaków z rodziny
 
Gabi Będzie dobrze

Jeżyk ale duży chłopak. Ja jeszcze mieszkam w Holandii ale 28 wracam do Polski i oczywiscie ze bedziemy musialy sie spotkac

Jesli chodzi o rachunek to sprawdzilam np gaz od mometu wynajmu i pomylili sie o 1.100 m3 :szok::szok::szok: Poza tym to fektura do nadplacenia za caly rok a my wynajmujemy od wrzesnia wiec jesli bedziemy musieli za goscia nadplacic to nie zaplacimy za czynsz gosciowi bo z jakiej racji mamy za niego placic rachunki a nam do zaplaty wyszlo zaledwie 300 euro Dzisiaj jedziemy to wyjasnic mam nadzieje ze bedzie ok................
 
reklama
Do góry