reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaski dziewczynki.

Doka dajcie sobie czas. Wszystko powinno się wyjaśnić. Ale czasem są tacy mężczyźni że nie umią być wsparciem dla swoich zon niestety przez całe życie :no: Znam takie przykłady i można ich mnożyć niestety.

Buziale.. zmykam bo jestem głodna :zawstydzona/y::rofl2::-D
 
reklama
ja kupiłam step bo ostatnio drepta po moim uluboinym stołeczku i za chwile stołeczek się rozjedzie na 4 strony świata:rofl2:
Oj dostałam właśnie budyń, tatuś ugotował synkowi i mi dali. jestem w szoku:szok: ale to miły szok:tak:. Właśnie się dowiedziałam że mój m wie gdzie jest kuchnia i mleko w lodówce i garnek znalazł:happy2::happy2::confused:
Ale........., żeby nie było za dobrze to dostałam ten budyń z sokiem :baffled:. No cóż nie od razu musi być idealnie:tak:
 
Ja tez juz na dzisiaj zmykam, Trzymajcie sie
aaaaaaaaaaa a co u Kasiek_m może kto wie????????????
Pozdrawiam wszystkie dziewczeta i czekam na nowe fasolki!!!!!!!!!
 
no Doka oby tak dalej Już mu przechodzi mowie Ci Tylko boi sie przyznac............. Trzymam za was kciuki i naprawde uciekam bo zemdleje z glodu
 
Wróbelku pa pa:-)
Aga wcale nie narzekam, zjadłam, a sok odlałam sobie do pustego kubka i sie nie przyznałam :-D
Dziewczyny, dziękuję za wsparcie i za to że moge sobie troche pokwękać:blink:
 
Napracowałam się troszke przed południem to teraz zastrajkowałam, zasiadłam do kompa i mogłam z Wami poklikać, bo normalnie to mały zajmuje mi cały czas a tatus włącza się w opiekę od czasu do czasu i wtedy kiedy muszę wyjść. A dzisiaj zamknęłam sie w pokoju i mnie nie ma:rofl2::rofl2:
Więc chciał nie chciał tata bawi się z synkiem, i budyń razem ugotowali:tak: a teraz bajke oglądają
 
reklama
Do góry