reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Oj tych świąt aga to ja się boje, bo zaraz rodzina zacznie mi życzyć drugiego bobasa a ja już nie mam sił tego słuchać, chyba powiem wszystkim przed Wigilią żeby mi już tego nie życzyli( przynajmniej na głos;-)) bo ja się wtedy rozklejam i łzy mi lecą i makijaż diabli biorą:-D:-D:-D
 
reklama
Doka bedzie dobrze bo musi byc tylko ochloncie obydwoje a swieta to piekny czas i tajemnicz wiele sie zmienia w te dni.........
 
A wracając do świąt to ja jeszcze NIC nie zrobiłam:szok: jak zwykle zostawie na ostatnią chwile i jak zwykle zdąże, ale tylko musze posprzątać i upiec ciasto. Na Wigilie idziemy do rodziców, a w świeta też jakoś się wprosimy na obiadek raz do jednych raz do drugich:-D:-D:-D. Jutro promocja zabawek w realu!!!!!!!!!!! 50% taniej, pojade kupic młodemu parking trzypoziomowy i może jeszcze jakies fajne autko znajdę. Bardzo lubie dawać prezenty.......dostawać też lubie:-D:-D:-D
 
Dobrze....... nie wiem co znaczy dobrze ale seksu mi się zachciało a tu po pierwsze nie ma jak bo sie lecze globulkami a po drugie nie ma z :angry::-pkim.................
 
hehe ja tez wlasciwie nic nie zrobilam....sprzatam codzienie chalupe,prezentow jeszcze nie mamy....a gotowac bede dopiero....ja nie mam problemu bo my sami wiec za duzo jedzenia nie robie bo szkoda zeby sie zmarnowalo:)
 
no ja juz miesiac temu porobilam prezenty mojemu m kupilam wkretarke z calym oprzyzadowaniem bo chcial takie cos i od razu zapakowalam i chodzi i patrzy co to takiego bo w ladnej walizeczce bylo i jest takie duze wiec jest ciekaw jak nie wiem ale ja mu nie mowie co to mimo ze wie ale zawsze ten dreszczyk hihihi
 
reklama
a ja juz mam gotowe uszka krokiety i pierogi z kapusta i grzybami no i w sloiku zagotowalam kapuste z grzybami razy2 i jedna zrobie jako łazanki ooooooooooooo wiec 5 potraw gotowych a reszte sie wymysli w biegu
tylko sprzatac mi sie nie chce bo co posprzatam to pies nagubi klaki i nawnosi blota ehhhhhh mowie wam z psami juz tak jest, ale ile on radosci do mojego zycia wniosl to ten balagan musze mu wybaczyc
 
Do góry