reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

taaaak Also leczenie grzybków to masakra:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

a na katarek kup sobie zwykłą wodę do iniekcji i poprostu wlewaj do nosa po 2-3 krople, zobaczysz jak szybciutko przechodzi
 
reklama
Enka, czytam książkę, śpię długo więc staram się sobie organizować czas, heheh. No ale czasami wiesz i tak się boję. Dobrze, że mam Was, bo nie wszyscy rozumieją, że ja schizuję.

Aga_Irl, hahah, pewnie wszystkie przed Tobą zwiewamy. Jest takie drugie podforum "zwiewamy jak przychodzi Aga_Irl", hahahah. Wtedy tam gadamy, hahahahahah. Ale mi humor dopisuje. No coś Ty Aguś, akurat tak trafiasz, że nikogo nie ma, ale wszystkie tu Ciebie lubimy i wcale nie uciekamy jak przychodzisz :).

Edytka, no właśnie a Ty gdzie???
 
Alutka, a co to dokładnie jest to o czym piszesz? Ja mam jakąś wodę morską i nią sobie dzisiaj zaaplikowałam, na noc pewnie znowu psikne. Cholera mój M mnie zaraził. Byliśmy tydzień temu u znajomych i oni byli zakatarzeni i M załapał, a teraz ja od niego. Następnym razem to go normalnie do drugiego pokoju odstawie, bo ciągle chory, a niby się hartuje.
 
Also ja sobie zdaje sprawe że trzeba , żebyśmy sie oboje leczyli, ale wiem to tylko ja.
M jest święcie przekonany, że jemu nic nie jest, że to tylko MÓJ problem, a branie tabletek go przeraża ( ot taki delikatny typ:baffled:) wrrrrrrrrr
Zobaczę rano czy weźmie pierwsza dawke.......................
Ja w sumie nie mam żadnych objawów grzybicy i troche mnie zdziwiło, że ja mam i nawet lekarka dokładnie mnie wyoglądała, bo faktycznie żadnych upławów, swędzenia, nic. Wiec gdyby nie posiew nawet bym nie wiedziała, że mam to cholerstwo...............

Macie jakieś wieści od Kasiek?????
 
Also w aptece w ampułkach jest woda do przyrządzania zastrzyków...kup sobie ze 2 ampułki jest to koszt chyba 1zł. a napewno zadziała i będzie dla ciebie bezpieczne....
wystarczy odciąć górę i delikatnie wlać do nosa.... ja oczywiście wlewam tyle ile mi wleci ale moja lekarka mówi że 2-3 krople wystarczą
 
enka ja właśnie próbowałam m przekonać,żeby łykał te antybiotyki, a jak nie to niech sobbie zrobi wymaz z.....:-p:happy2:
może pomoże taki argument:tak::-D:-D:-D

Also woda morska dobra na katar, i mleko z miodem i podobno syrop z cebuli ale jakoś mi na samą myśl jest bleeeeeeee

Alutka fajnego masz faceta i doczekacie sie maluszka :tak::tak::tak:
 
Enka mojego też czeka badanko nasionek i raczej nie jest zachwycony ale straciliśmy już 3 dzieciątka a całą resztę badań mamy już zrobione..... ale niestety został przekonany bo zamówiłam takie specjalne prezerwatywy do pobierania w trakcie przytulanek i wystarczy w ciągu 20 minut zawieść do laboratorium.....
 
Dzięki Alutka za radę. Zobaczę jak się jutro będę czuła, bo jak mnie zaatakuje to chyba do lekarza z głupim katarkiem pójdę, żeby się jeszcze poradzić.

Dziewczyny ja akurat nie mam problemu jeśli chodzi o M i leczenie. Jak trzeba było z grzybkami to brał i jak mnie raz od wielkiego dzwonu dopadają to też na wszelki wypadek się smaruje taką maścią. A z badaniem spermy to też nie było problemu, mało tego ja bardziej panikowałam niż on. Bałam się, że tam kobiety w rejestracji itp., że będzie się czuł skrempowany, bo my to do badań ginekologicznych jesteśmy już przyzwyczajone. A on poszedł i już. Normalnie aż dumna byłam z niego. Za to jeśli chodzi o zwykłe choroby to zagonić go do lekarza to wielki problem. Kiedyś go plecy strasznie bolały i jakoś udało mi się go wreście zagonić i dali mu zastrzyk, musieli dwa zrobić, bo to był dwuskładnikowy, ale taki, że się nie miesza i w dwa pośladki dostał i przyszła taka potężna pielęgniarka, myślałam, że się posikam ze śmiechu jak słyszałam jak pytał jej czy nie będzie bolało :D.
 
reklama
Also i co nie bolało?:-D:-D
Tacy delikatni ci panowie nasi.........Jak pojechałam do szpitala na zabieg i musiałam czekać na korytarzu na łóżko, to m siedział jak 8 nieszczęść i mówił, że mu słabo i takie tam pierdoły:baffled::baffled::baffled: ale to ja czekałam na zabieg, to mnie kładli na stole operacyjnym usypiali................:-:)-:)-( aż do dzisiaj płakać mi sę chce jak to sobie przypomnę..........ale to on się źle czuł w szpitalu..................nie ja............

Ale mnie wzięło na narzekanie, wybaczcie, ale nie mam sobie do kogo ponarzekać to musicie mnie wysłuchiwać:-p:happy2::-p:-p
a gdzie kupuje się takie prezerwatywy do badania nasienia????????????
 
Do góry