reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też mam nadzieję że ten nadchodzący rok będzie lepszy..... w tym roku jedyne co dobre mnie spotkało to zmiana pracy..... wiem co czujesz....w 2005 roku straciłam dwie moje fasolki i w dodatku gdy zmieniłam pracę to wpakowałam się w zupełne bagno.... to był chyba najgorszy rok.... mimo że właśnie w listopadzie tego roku wzięliśmy ślub... wszystkie nieszczęścia jakoś przyćmiły ten fakt.....
ale kochamy się z każdym dniem coraz bardziej więc nawet nie myślimy o tej dacie....
 
reklama
witam !!!
Byłam dziś z wynikami u giki. Okazało się, że mam jakiegoś paskudnego paciorkowca i na dodatek grzybka :baffled: takiego nietypowego i teraz trza to wszystko wyleczyć.
I tu zaczyna się problem................
bo leczyć muszą się obie strony...................
a mój chłop nie chce:zawstydzona/y::-:)wściekła/y:....................i pogniewał się na mnie:-(...................i się teraz nie odzywa.:wściekła/y:..................a ja tak do końca nie wiem dlaczego :confused::confused::confused:
Nieszczęście go spotkało, bo trzeba brać antybiotyk przez tydzień:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rety...... ratunku....... bo zwariuję z tym moim m!!!!!!!!!!!!!!
Teraz mam dwa wyjścia 1. nie będę się leczyć bo i po co:confused::angry:
2. wyleczą się ale wtedy nici z przytulanek aż do...................no właśnie do kiedy??????????????:crazy::crazy::crazy:
 
Doka kurcze nie odpuszczaj swojemu M... bez leczenia obojga nie ma to sensu!!!!!!!!
przez parę lat miałam problemy z grzybkami i nie da się wyleczyć tylko ciebie, chyba że zrezygnujecie z przytulanek:baffled:

Ja też Aguś dlatego tak ciągle zaglądam......
 
chyba zaczynam Wam zazdrościć facetów takich do przytulenia i pogadania.......

Może chce któraś??.........oddam faceta w dobre ręce............, nie najmłodszy, trochę używany ale w całkiem niezłym staniem :happy::happy::happy:
 
wiesz Doka jednego chyba mi wystarczy:szok:
mój ogólnie czasmi ma fochy ale jest zupełnie fajowskim facetem.... i napewno byłby świetnym ojcem.... wychowuje moją córcię jak swoją i czasami zastanawiam się jakim cudem nie mają wspólnych genów:tak::tak::tak::tak:
 
Doka, musicie koniecznie się obydwoje przeleczyć, bo inaczej to będzie wracać i to Ty przede wszystkim będziesz cierpieć, bo faceci nie przechodzą tego tak niesympatycznie jak kobiety. Mnie kiedyś jedna ginka leczyła z grzybków 2 lata!!! Co z tego, że robiła mi posiewy itp., żeby jak najlepiej dobrać leki skoro dawała je tylko mnie? A to uciążliwe jak cholera, miałam takie doły, że jak wracało cholerstwo to płakałam. Dopiero jak trafiłam do mojego obecnego lekarza to przepisał mi zwykłe tanie leki i dla M też i przeszło. Ja się pytałam skąd to cholerstwo się bierze, bo strasznie dbam o higienę, a on na to, że to nie jest kwestia higieny, grzyby ma każda kobieta, a w odpowiednich warunkach się uaktywniają, np. stres, przemęczenie, antybiotyki itp.

A mnie chyba katar bierze i mam kolejny powód do nerwów...
 
reklama
Witam wieczorkiem!
Szafirku badz dzielna, dobrze ze jestes zajeta-tak jest lepiej. Trzymaj sie. I fajnie ze te badanka tak szybko. A wiesz jakie beda robic?

Also na pewno bedzie ok. Zajmij sie przed wizyta zeby za duzo nie myslec!

Kasiekkm Dzieki za pozdro i to podwojne :-) i nawzajem

Slodziutka gdzies Ty nam sie znowu zgubila! :-) ;-) :-p

Syla28 moj 6 miesiecy na zwolnieniu i juz tez ma depresje a z $ niezbyt wesolo i czuje sie winny. A tydz. temu powiedzieli ze jeszcze 3miesiace :szok: tez juz mam dosc :sad:
Mi tez bardzo milo sie czyta zaleglosci. Smieje sie ze to jak jakis serial :-D
Buziaczki dla wszystkich!
 
Do góry