reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tak Króliczku , odebrano, ale jak się uda to będzie łatwiej uwierzyć tym co będą się starac o następną. Dla Mnie ta ciąża MA być ostatnia i udana. Tego sobie zyczę.
Wczoraj płakałam z bezsilności, bo mdłości mnie dobiły, M złościł, głód dokuczał. Wyniki TSH złe. Dołek. Ale dalej wierzę,że będzie dobrze.
 
Selenko jeszcze troszke i mdłości odpuszczą. Byłas z wynikami u lekarza???
Ja tez płakałam dwa dni temu, bo byłam głodna i nie wiedziałam na co mam ochotę. W domu były pustki wiec M zapakowała mnie do samochodu, zawiózł do sklepu i kazał brać wszystko na co przyjdzie mi ochota....Jak juz wracałam ze sklepu to głód przeszedł, a mi wstyd było sie przyznac przed M......Ahhh te hormony.....czasem niezle dokuczają.
 
Witajcie....kochane....ja na chwilunię....
Andzeliko....masz prawo do zmiany nastroju....spokojnie i nie strsuj sie kochana....WIARA i NADZIEJA....!!!!!!;-):tak::tak:
Allaa...Tobie tez powinno byc wybaczone...któż wie co te hormony wyprawiają.....
Króliczku....całkowita racja....GÓRY.....i doliny.....jeszczei przepaść by pasowała.....hyyyyy....oby nie dotyczyła nas....
Syluś....chyba za słabo trzymałam kciuki....bedzie dobrze kochana ,nie smutaj się proszę!!!!!Tulę Cię mocno....
Edytko....ale Ten Wiesio Cię rozpieszcza....super....tylko pozazdroscic...

Pozdrowionka cieplutkie dla Was wszystich....
 
reklama
Kroliczku masz rację, że z tą radością po każdej nie udanej próbie jest gorzej, ale najważniejsze żeby być dobrej myśli i brać przykład z dziewczyn które mimo wielu niepowodzeń, nie poddają się i wierzą, że będzie ok.

Selenko też podchodzę do obecnej ciąży, że teraz się musi udać - z mdłości się ciesz ;) bo one są zwiastunem rosnącej fasolki - napewno wszystko będzie dobrze.
Ja mam tylko podwyższoną temeperaturką i obrzmiałe piersi, czasem brzuszek poboli ale każdy przechodzi inaczej. Beta 200,6 - troszkę malutko i się martwię bo wg. ostatniem miesiączki to powinien być początek 6t. ale mam nadzieję, że szybko będzie rosła, zresztą zobaczę co mi jutro gin powie.
 
Do góry