reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

krolczku moj zegar tez tyka za szybko a ta chec posiadania jeszcze conajmniej 2 dzieci jest straszna

a nam w aucie poluzowal tlumik wiec M z braku czasu podwiazal go sznurkami
 
reklama
ale wychwalamy tych Naszych M:-):-):-):-):-D:-D:-D, pewnie ich uszy pieką...
Marlenko sprawdz czy pies ma zimny nosek, ja zawsze tak robiłam jak cos mnie niepokoiło w zachowaniu
 
Marzenko 6 grudzień...fajny dzień na chrzciny. Odpowiadając na Wasze pytania :laugh2: Wiesiu był od rana sobą (bo zawsze jest miły i uprzejmy) ale przyniosł różyczkę ze śniadaniem do łóżka. Potem razem poleniuchowaliśmy.... potem szpital,mama itd.. a wieczorkiem wspaniała obiado-kolacja przy świecach w przytulnym zajeździe.. oraz kino a potem :zawstydzona/y::-p:sorry::laugh2: Było wspaniale!

Słodziutka wspaniały ten twój M,przygotował ci piękny dzień,mój jeszcze nigdy takiego dzionka mi nie zrobił.Fajne miałaś urodzinki:-):tak:

Wszyskie dziś chwalicie swoich M a ja dla odmiany pojadę po moim,bo wczoraj się na mnie śmiertelnie obraził a ja go tak potrzebowałam,nie wiem ile dni milczenia mnie czeka ale tym razem ja nie popuszczę.No to sobie ulżyłam:-D
 
krolczku moj zegar tez tyka za szybko a ta chec posiadania jeszcze conajmniej 2 dzieci jest straszna

a nam w aucie poluzowal tlumik wiec M z braku czasu podwiazal go sznurkami

marlenko ujmę to subtelnie: mój zegar wali jak dzwon zygmunta:-D:tak:
to pewnie strach nakręcony przez poronienie, mce uciekają, koleżanki młodsze ode mnie są w ciąży, te z mojego rocznika też i tylko ja jedna z tylu kobiet poroniłam, staram się o tym nie myśleć bo zwariuję:tak:
 
alla nos ma suchy ale jak do niej podfchodze to merda ogonem i kce sie bawic wiec chyba jest ok

karola moj ostatnio ode mnie obrywal a teraz widze troszke poprawe aby tak dalej
 
kroliczku ten strach chyba pozostanie z Nami do konca nawet nie wiesz jak bardzo chce ale jeszcze bardziej sie boje i dlatego pewnie tak bardzo sie nie nastawiam na staranka
 
marlena ja tez się nie nastawiem, mój mąż się nastawia, bardzo go ta sytuacja podłamała i bardzo by chciał żebym znowu była w ciąży, a ja z jednej strony panicznie patrzę na upływający czas, z drugiej strony wcale mi się nie śpieszy, narazie mi się odechciało
pisałam selenie, że moim zdaniem najgorsze jest to że bezpowrotnie odebrano nam szansę na cieszenie sie ciążą, stasznie to niesprawiedliwe:-(
 
reklama
kroliczku dokladnie tak jak piszesz odebrano nam ...mam tylko nadzieje ze zostanie to nam wynagrodzone w dniu narodzin Naszych dzieci
biore sie za robote w domciu ...bede Was podgladac
 
Do góry