reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

syluś...przykro mi
Doti 82 nie patrz ile to dni od ostatniek miesiaczki ale ile dni od owu..u mnie beta 298 było 15 dni od owu, 17 dni od owu juz 845....
 
reklama
Aga Irl...nie wiesz moze czy szpital w Irlandii,przesyla na twoje zyczenie jakas dokumentacje o przebiegu ciazy po poronieniu???
bo ja bym taka chciala wiesz bym przetlumaczyla i byloby przydatne w Polsce dla lekarzy....
pozdrawiam wszystkie dziewczynki!!!!
 
cześć dziewczyny
umówiłam się na 03.12 do ginekologa,martwię sie własnie bo nie dostałam @ jeszcze a zaczyna mnie to denerwowac bo piersi mnie bola i czuję,żeby to rozładowac powinno przyjść już..
Syla28 przykro mi,że to nie tym razem ale to już niedługo może,może nastepnym razem?..
Słodziutka miło Cię zobaczyć:-)
 
Doti82 temperaturkę mierzę sobie codzień rano, mam 37. dziś tylko nie taka wyszła, ale pół nocy chodziłam zamiast spać , bo sny miałam złe. A tu trzeba ją zmierzyć conajmniej po 6 godzinnym spocznku. Piersi też urosły,i pobolewają. Mdłości i głód, dopadają mnie popołudniami. Jakoś to zniosę. Przesłałam lekarzowi wyniki TSH, powiedziała,że to oznaka większego zapotrzebowania więc dała większa dawkę euthyroxu i kontrolę na 2 tyg. Tak zrobię. ft4 w normie, a to najważniejsze, bo to tarczyca malucha. Jestem spokojniejsza trochę.

Pixelko, ale ci ten suwaczek mknie, jak minie 5 grudnia i będzie ok to też sobie wstawię.
 
reklama
Sylwia.... i co by Ci tu powiedzieć żeby Cię pocieszyć?Trudno mi wymyślić coś mądrego.. wiec napiszę tylko że tulę Cię do serduszka!Trzymaj się kochana!

Andzi... jak miło..jesteś taka kochana!

Agulka AJ a Ty cio znów tak na chwilkę?Przygotowania do imprezki? Jak dla mnie fajnie że ja mam już swoją za sobą :-p:sorry::eek: Buźka wielkie dla Ciebie

Króliczku z dolinami,szczytami i przepaścią.. jak najbardziej się zgadzam., jeszcze stąpanie po lodzie.. bardzooo kruchym jak to w górach :sorry:

Ola jejku przyjdzie @.. Czy wy dziewczynki nie wiecie że stres tez opóźnia @??? Spróbujcie wyluzować.

Allaa pięknie hormoniki Ci też dają popalić :-D
 
Do góry