reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie dziewuszki,
załapałam dziś doła i postanowiłam udać się do "forumowego psychologa". Jestem 6 dni po zabiegu i wydawało mi się, że dochodzę do siebie...ale jakieś czarne myśli mnie dopadły:-(zaczął mnie boleć brzuch przedwczoraj, trochę plamię i zastanawiałam się, czy przypadkiem to nie @, ale wydaje mi się, że ciut za wcześnie:-(poza tym siedzenie bezczynne na L4 też mi nie służy zbytnio, bo prawie cały dzień jestem sama:-(i mi źle:-(a poza tym ja chcę moje dzieciątko:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(nawet nie potrafię mysleć o kolejnej "turze" starań:crazy:
teraz sobie trochę popłaczę, może mi ulży...
 
Aga Irl jaki szok? test pozytywny wyszedł???

silvii28, wszystkie przez to przeszłysmy,płacz ile chcesz, ulży, na moment. Dziś mi nie uwierzysz, ale za jakiś czas popatrzysz inaczej i zaczniesz staranka
 
Sylvi a plamić od zabiegu możesz nawet do 2 tyg, a czasem dłużej bo jak podniesiesz coś.. czy zbytnio dasz sobie popalić to mozesz plamić. A pierwsza @ od zabiegu zazwyczaj pojawia się od 4 do 8 tyg!!! Jedne z nas mają prawie w terminie @ a inne czekają i czekają ale każda z nas wkońcu dostała swoją pierwszą i upragnioną @po zabiegu czy stracie
 
reklama
Do góry